Atramenty

Posiadamy w ofercie atramenty do ploterów wielkoformatowych różnych marek: Mutoh, Artemis, Roland, Mimaki, HP i wiele innych.

Drukuj wysokomarżowe wydruki do wewnątrz!

Certyfikat EUROFINSŻywiczne atramenty Mutoh UMS można nazwać w pełni ekologicznymi, gdyż spełniają rygorystyczne europejskie normy i posiadają pisemny certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.

Pobierz: Mutoh UMS - certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort (jęz. polski)
Pobierz: Mutoh UMS - certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort (jęz. angielski)

Atrament przeszedł z pozytywnym wynikiem testy w komorze zamkniętej pod kątem emisji szkodliwych związków chemicznych i zawartości aldehydów. Pozytywny wynik testów oznacza, iż poziom tych związków nie przekroczył norm określonych w przepisach niemieckich, belgijskich, francuskich: nie przekroczono dozwolonych limitów substancji karcynogennych, aldehydów, lotnych związków organicznych. Zaaprobowano też sam proces produkcyjny.

Dobrze wiemy, że największe marże uzyskuje się na wysokojakościowych, bezpiecznych wydrukach do wewnątrz. Wybierając ploter Mutoh ValueJet z ekologicznymi, certyfikowanymi atramentami Mutoh UMS, możecie Państwo drukować grafiki (np. tapety, obrazy, plakaty, oznakowanie) dla przedszkoli, szkół, szpitali, sklepów, miejsc użyteczności publicznej. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście drukowali Państwo także wysokomarżowe grafiki dla klientów końcowych do ich mieszkań... Sami takie mamy!

Mutoh Nano Resin UMS to 4-generacji tusze powstałe na bazie mieszanki żywic, zawierające bardzo trwałe pigmenty o wielkości poniżej 100 nanometra. Cząsteczki żywic i pigmentu mają różne rozmiary co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni, a co za tym idzie wysokiej trwałości druku. Różnej wielkości cząsteczki odpowiadają za połysk, odporność na zadrapania, ścieranie oraz dodatkowo na substancje chemiczne.

  Pobierz prezentację Mutoh UMS (j.polski, PDF)

NOWOŚĆ - atramenty żywiczne UMS dostępne także dla ploterów Mimaki

Miło nam poinformować, że certyfikowane atramenty UMS dostępne są również dla ploterów Mimaki. Jeśli chcesz skorzystać z najlepszych na rynku, ekologicznych atramentów w swoim ploterze, m.in. JV3, JV33, CJV... koniecznie skontaktuj się z nami już dziś!

Atramenty do ploterów - podział wg typu

Atramenty do ploterów drukujacych dzielą się wg typu maszyny, m.in: atramenty UMS, atramenty eko-solwentowe, atramenty mild-solwentowe, atramenty twardo solwentowe, atramenty UV, atramenty wodne i pigmentowe, atramenty sublimacyjne czy też atramenty lateksowe.

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!