Mcut

0 reviews

Plotery frezujące serii Basic, Standard i HD to uznane i stabilne stoły robocze dla hobbystów, profesjonalistów i zakładów przemysłowych.

Frezarki MCut BASIC to ekonomiczne urządzenia CNC, najczęściej wybierane przez agencje reklamowe do obróbki pleksy i dibondu. Niski koszt zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością, pozwala na bardzo szybki zwrot z inwestycji.

Plotery frezujące MCUT to maszyny przeznaczone dla branży reklamowej i stolarskiej. Ich ciężka konstrukcja stalowa (standard) ze sztywnym portalem bramowym zapewnia doskonałą jakość obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów, drewna.

MCut HD to ciężkie maszyny CNC o wzmocnionej konstrukcji, przeznaczone do obróbki tworzyw sztucznych, drewna i metali kolorowych. Wyposażone są w narzędzia skrawające o dużych średnicach. Seria HD dedykowana jest przede wszystkim dla firm stolarskich obrabiających fronty meblowe, drzwi oraz wykonujące rozkrój płyt.


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!