Pomysły na biznes z wykorzystaniem materiałów IKONOS

Pomysły na biznes z wykorzystaniem materiałów IKONOS

Przedstawiamy gotowe pomysły na wielkoformatowy biznes z wykorzystaniem materiałów IKONOS

Pomysł na biznes - Druk ikon na canvasie z wykorzystaniem ploterów eko-żywicznych Mutoh

Z zadaniem druku na taperach i canvasach świetnie radzą sobie plotery eko-żywiczne Mutoh.

Atramenty stosowane w ploterach eko-żywicznych Mutoh uzyskały certyfikat GREENGUARD i GREENGUARD Gold, co oznacza, że są bezpieczne dla użytku na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń takich jak szkoły czy szpitale, nie emitując szkodliwych  substancji dla otoczenia. Certyfikat GREENGUARD Gold oznacza, że produkty zostały stworzone z myślą o bezpieczniejszym i zdrowszym powietrzu. Atramenty Mutoh UMS21 nie posiadają szkodliwych lotnych związków organicznych VOC (LZO). Są to ekonomiczne, szybkoschnące atramenty umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykorzystanie atramentów eko-żywicznych eliminuje konieczność oczekiwania na laminowanie po wydruku, można to zrobić tego samego dnia.

Mnogość zastosowań ploterów eko-żywicznych do różnego rodzaju wydruków i typów powierzchni sprawia, że są to urządzania wszechstronne i ekologiczne, a ich ekonomiczność sprzyja rozwojowi biznesu.

Przykładami canvasów dostępnych w sklepie B2B IKONOS, najlepiej nadających się do druku ikon są:

Canvas IKONOS Silver oraz canvas IKONOS Gold to bardzo wysokiej jakości materiały, wykonane z poliestrowego płótna, idealne do reprodukcji obrazów, ikon, fotografii oraz elementów dekoracyjnych. Ich wyraźny i  równy splot gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, co sprawia, że są często używane w galeriach sztuki oraz na wystawach fotograficznych. Oba materiały są wysokiej jakości, trwałe i wszechstronne,  mogą być wykorzystywane do wielu celów artystycznych i dekoracyjnych.

Pomysł na biznes - Zobacz, jak można zdobić koszulki i inne przedmioty dzięki systemowi Atrium-Forever


Pomysł na biznes - Folie samoprzylepne pet do dekoracji szkła – zobacz nasze nowe wzory

Do wyboru blisko 20 nowych wzorów folii PET do dekoracji szkła.


Pomysł na biznes - Jak znakować koszulki?

DTF - REWOLUCJA W NADRUKACH NA KOSZULKACH!

DTF (Direct to Film) to rewolucyjna technologia nadruku na koszulki, która pokonuje wiele ograniczeń obecnych technik zdobienia. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu  tzw. „przygotowalni”.


Pomysł na biznes - IKONOS frosted - film

Folia dekoracyjna nadaje oklejanej powierzchni efekt mrożonego szkła. Jest polecana do płaskich i przezroczystych powierzchni takich jak okna, szklane drzwi, witryny sklepowe. Wyjątkowo szybka i prosta aplikacja, dzięki technologii AIR, pozwala na usunięcie pęcherzyków powietrza w trakcie aplikacji. Co więcej, można ją także zadrukować! Zapraszamy na film.


Pomysł na biznes - Zielone media od IKONOS

Wspólnie dbajmy o naszą planetę!


Pomysł na biznes - SIHL - portfolio materiałów


Pomysł na biznes - SIHL - Sesja IKONOS w hangarze

Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej, z realizacji jednego ze zleceń w Holandii. Aplikacja samochodu z użyciem folii IKONOS, miała miejsce w lotniczym hangarze, a wzór na samochodzie nawiązywał do wojskowych myśliwców.


Pomysł na biznes - Super Baner IKONOS - lekki, mocny, ekologiczny

Seria IKONOS Super to trzy nowe, ultra lekkie i mocne materiały... mocniejsze od najmocniejszych banerów!


Pomysł na biznes - Płyty IKONOS - portfolio


Pomysł na biznes - Ulotka media do sublimacji


Pomysł na biznes - Katalog mediów do druku wielkoformatowego