Artemis A180 ECO

Artemis A180 ECO

0 reviews

Artemis Eco A180 to nowy ploter ekosolwentowy w ofercie firmy Artemis. Wyposażony jest w sprawdzone głowice EPSON I3200-E1. Cicha prowadnica i aluminiowa platforma zapewniają wysoką precyzję i stabilność pracy, dzięki czemu uzyskujemy doskonałą jakość druku.

Ploter wyposażony jest standardowo w grzałkę na podczerwień, system suszenia wydruków oraz w system podawania mediów. Ploter ten sprawdzi się w druku pełnokolorowych grafik reklamowych, elementów wyposażenia wnętrz, grafik wystawienniczych, oznakowania informacyjnego, aplikacji samochodowych i wielu innych.

Najważniejsze zalety:

  • głowica drukująca epson I3200-A1
  • sterowanie głowicą drukującą - oprogramowanie reguluje temperaturę i napięcie głowicy drukującej
  • konfiguracja głowicy drukującej - CMYK
  • maksymalna szerokość druku - 1,8M
  • maksymalna rozdzielczość druku - 600 DPI
  • maksymalna prędkość drukowania - 55m2/h
  • typ atramentu - ekosolwentowy
  • konfiguracja kolorów CMYK

Dlaczego warto wybrać ten ploter?

Artemis Eco A180 rozszerzy moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu urządzenia, nie rezygnując równocześnie z jakości. Ploter może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.

Użyte podzespoły plus nowoczesne technologie sprawiają, iż stało się możliwe sprawne połączenie tak często sprzecznych elementów, jak wysoka jakość i stosunkowo duża prędkość druku. Jednocześnie zastosowanie podzespołów japońskiej produkcji zapewniają wysoką bezawaryjność urządzenia przy zachowaniu łatwości obsługi. 


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!