Artemis A180 ECO

Ploter wielkoformatowy Artemis Eco A180 to nowa drukarka ekosolwentowa o wysokiej wydajności i jakości druku, wyposażona jest w sprawdzone głowice EPSON i3200-E1. Cicha prowadnica i aluminiowa platforma zapewniają wysoką precyzję i stabilność pracy, dzięki czemu można uzyskać doskonałą jakość druku.

Ploter wyposażony jest standardowo w grzałkę na podczerwień, system suszenia wydruków oraz w rolowy system podawania mediów. Ploter ten sprawdzi się w druku fototapet, banerów, backlitów, grafik POS, grafiki samochodowej, siatek i wszelkiego rodzaju innych zastosowań wewnątrz jak i  na zewnątrz.

Najważniejsze zalety:

  • konfiguracja kolorów CMYK
  • maksymalna szerokość druku - 1,8 m
  • maksymalna rozdzielczość druku - 3220 DPI
  • maksymalna prędkość drukowania - 55m2/h
  • głowica drukująca epson I3200-A1
  • sterowanie głowicą drukującą - oprogramowanie reguluje temperaturę i napięcie głowicy drukującej
  • typ atramentu - ekosolwentowy

Dlaczego warto wybrać ten ploter?

Artemis Eco A180 zwiększy moce i możliwości produkcyjne wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych. Stosunkowo niska cena zakupu urządzenia idzie w parze z najwyższą jakością wydruków. Ploter może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.

Użyte podzespoły oraz nowoczesne technologie pozwalają połączyć tak często sprzeczne cechy, jak wysoka jakość i stosunkowo duża prędkość druku. Jednoczesne zastosowanie podzespołów japońskiej produkcji zapewnia bezawaryjność urządzenia oraz łatwość obsługi. Na uwagę zasługuje niska cena atramentów w butli. Ploter charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością druku oraz wysoką prędkością, do 55 m2h. Ponadto istnieje możliwość druku szerszych prac do 1,8m, co jest znaczącym atutem w stosunku do innych ploterów o standardowej szerokości 1,6m. Nie bez znaczenia jest też bardzo niska cena zakupu i oraz niska cena atramentu, co znacząco obniża koszty produkcji.

Specyfikacja
Model maszyny  Artemis A180 Eco
Głowica Epson I3200-A1
Konfiguracja dysz 8 rzędowa 1/300
Konfiguracja kolorów CMYK
Wydajność max. 55m2/h
Maksymalna rozdzielczość druku 3220 DPI
Grubość mediów 1 mm
Szerokość mediów 182cm
Szerokość zadruku do 1800mm
Rozmiar maszyny 3000 mm  * 1800 mm  * 1400 mm
Maksymalny pobór mocy 3800W
Atrementy Ekosolwentowy
Oprogramowanie Photo Print, SAI

Artykuły drukowane

Internet


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!