Ploter hybrydowy Artemis Hybrid LED-UV 1,8m

Ploter hybrydowy LED-UV Artemis Hybrid 1,8m, to wielkoformatowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED-UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Drukuje praktycznie na wszystkim: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach,  plandekach, PVC, PP, PE.

Hybrydowy, przemysłowy ploter LED-UV Artemis oferuje najwyższą jakość druku. Jest urządzeniem ekonomicznym i wszechstronnym, a jednocześnie konkurencyjnym cenowo. Artemis Hybrydowy LED-UV skierowany jest do drukarni przemysłowych, producentów oznakowań oraz każdej innej firmy z branży poligraficzno-reklamowej, która chce wejść w nowy segment wysokomarżowego i ekologicznego druku UV.

Ploter Hybrydowy LED-UV Artemis drukuje kolorami CMYK oraz kolorem białym. Jest to drukarka o szerokości druku do 180cm i rozdzielczości max. 3200 dpi. Ploter może drukować na mediach o grubości aż do 30 mm.

Cechy szczególne najnowszego plotera hybrydowego LED-UV:

  • 1850 mm / 1800 mm
  • 4 głowice CMYK 3 głowice Kolor biały
  • wydajność: 6 pasów (4 głowice CMYK) - 70 m2/h; 4 pasy (3 głowice CMYK + biały) - 13 m2/h
  • atrament UV/ 4 kolory (YMCK) 5 kolorów (YMCK + W)
  • cyfrowy system atramentowy
  • regulowana wysokość 2-30mm
  • chłodzona wodą lampa UV LED
  • regulowane strefy próżniowe stołu / suszarka na podczerwień i system wentylatora
  • system podawania i zbierania mediów przemysłowych
  • automatyczne czyszczenie

DLACZEGO HYBRYDOWY ARTEMIS LED-UV?

Ploter wyposażony jest w szybkie głowice EPSON I3200-U1. Ploter osiąga prędkość: 6 pasów 70 m2/h; 4 pasy: 13 m2/h, co czyni go bardzo wydajną maszyną.

Atramenty LED-UV stosowane w ploterze Artemis są ekologiczne, bezzapachowe, cechują się brakiem lotnych związków organicznych, nie generują ozonu. Sama technologia jest także ekonomiczna, gdyż lampy LED-UV pobierają znikome ilości energii (w odróżnieniu od np. technologii lateksowych oraz lamp rtęciowych) i charakteryzują się bardzo dużą żywotnością, przez co wielokrotnie rzadziej się je wymienia.

Specyfikacja
Model plotera Artemis Hybrydowy UV
Głowice EPSON I3200
Konfiguracja głowic 4 głowice CMYK, 3 CMYK + W
Wielkość kropli zmienna od 6 pl
Rozdzielczość od 480 do 1400 dpi interploated

Wydajność

6 pasów (4 głowice CMYK)

70m2/h
4 pasy (3 głowice CMYK + biały) 13 m2/h
Max pole robocze

1.8 m

Max grubość mediów Max. 25mm
Atramenty UV ink
Rozmiar maszyny(L*W*H)  3330*1320*1420mm/3050*1300*1500mm
Waga maszyny 320KG/370KG
Obsługiwane media szkło, ceramika, metalu, tektura, skóra, tapety, folie, PVC, PP, PE.
Oprogramowanie RIP PHOTOPRINT, PRINTFACTORY, CALDERA, ONYX

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!