Mutoh 1638UR Mark II / 1638UH Mark II

Mark II Series

Drukarki LED UV 64 ”- 162 cm
Skróć czas produkcji, poszerz swój asortyment
zastosowań i twórz rzeczywistą wartość dodaną z wysokiej jakości grafikami, z wyprodukowaną w Japonii serią Mark II firmy Mutoh.


Mark II Series to drukarki 6-kolorowe (C, M, Y, K, White, Clear).
Przy integracji dwóch lamp UV LED o długiej żywotności i dwóch głowic "piezo" drukują o rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi, zapewniają natychmiastowy suchy wydruk, gotowy do aplikacji lub po obróbce.
Drukarki z serii Mark II oferują nowe tryby drukowania i wiodące w branży funkcje, takie jak zastrzeżona technologia Mutoh VerteLith ™ Clear Tone, inteligentne przeplatanie UV i technologie DropMaster.
Drukarki Mutoh są dostarczane z nowym, oryginalnym oprogramowaniem VerteLith ™ RIP z zaawansowanym 6-cio kanałowym wsparciem.


Uwolnij swoją kreatywność i odkryj wiele nowych aplikacji. Dodaj wartośći swoim wydrukom dzięki białym i przezroczystym atramentom, które umożliwiają drukowanie na przezroczystych i nie-białych podłożach, grafikach wielowarstwowych. Drukarki z serii Mark II idealnie nadają się do
produkcji grafiki wysokiej jakości: w nadrukach promocyjnych w sklepach i grafikach dekoracyjnych, POP i grafikach w handlu detalicznym, nadrukach na materiałach do podłóg i oknach, indywidualnych dekoracji ściennych, naklejkach, wykrojach znaków, grafikach wystawowych, wydrukach dzieł sztuki, próbkach opakowań i nie tylko...

ValueJet 1638UH Mark II


ValueJet 1638UH Mark II produkuje wysokiej jakości grafiki na podłożach sztywnych i elastycznych.

Oprócz CMYK, ValueJet 1638UH Mark II można również wyposażyć w lakier i biel, aby obsługiwać przezroczyste lub inne niż białe podłoża bez utraty gęstości koloru lub tworzyć specjalne efekty druku i druk wielowarstwowy dla grafiki o wysokiej wartości. Dostępne są zarówno atramenty elastyczne, jak i sztywne.

Drukarka obsługuje nośniki w rolkach 1625 mm, a także sztywne płyty o szerokości do 1625 mm, grubości do 15 mm i do 15 kg.

Drukarka jest również wyposażona w nowe, oryginalne oprogramowanie VerteLith ™ RIP firmy Mutoh z zaawansowaną obsługą 6 kanałów.

ValueJet 1638UR Mark II

Dodaj wartość dzięki białym i przezroczystym atramentom, które umożliwiają drukowanie na przezroczystych i innych niż białe podłożach, wielowarstwową grafikę i efekty werniksu punktowego. ValueJet 1638UR Mark II to 6-kolorowa (C, M, Y, K, biała, przezroczysta) drukarka UV LED o szerokości 162 cm (64 cale) szerokości i szerokości 162 cm typu roll-to-roll.

Drukarka ValueJet 1638UR Mark II oferuje nowe tryby drukowania i wiodące w branży funkcje, takie jak opatentowane przez firmę Mutoh ekranowanie VerteLith ™ Clear Tone, technologie Intelligent Interweaving UV i DropMaster.

Drukarka jest również wyposażona w nowe, oryginalne oprogramowanie VerteLith ™ RIP firmy Mutoh z zaawansowaną obsługą 6 kanałów.

Idealnie nadaje się do produkcji wysokiej jakości grafik: nadruki reklamowe i grafiki dekoracyjne w sklepach, grafiki podłogowe i okienne, oznakowanie, niestandardowe tapety strukturalne, banery imprezowe i grafiki na wystawy, wydruki podświetlane, grafiki artystyczne, próbki opakowań i wiele innych.


Najważniejsze cechy najnowszych atramentów UV Mutoh

Specyfikacja

Filmy

Pomysły na biznes

Pomysły z rynku polskiego

Pomysły z rynku zagranicznego (strona Mutoh EU)

User story

Inspiracje


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!