PLOTERY UV / LED - STOŁOWE

PLOTERY UV / LED - STOŁOWE

Technologia druku która zmienia zasady gry

Technologia druku LED UV wnosi do druku cyfrowego zupełnie nowy wymiar! Zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia. Posłuży do druku na panelach sterowania, nagrodach, grafikach POS, elementach wyposażenia wnętrz, szkle, zabawkach, opakowaniach i etykietach. Druk na ciemnych, kolorowych lub przezroczystych podłożach. Możliwość tworzenia oszałamiających efektów, takich jak specjalne struktury, wytłaczane wzory, czy lakier wybiórczy.

Nasze rozwiązania w technologii druku LED UV to świetny sposób na wejście do branży oraz zdobycie nowych rynków sprzedaży. Nasze drukarki stołowe, hybrydowe jak i roll-to-roll to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć satysfakcję klientów i rentowność dzięki szybkiej obsłudze i wysokiej jakości obrazu.

Zobacz plotery LED-UV od Mutoh


Plotery LED-UV od EFI:

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.


EFI PRO 30f to "pełno-wymiarowa", przemysłowa drukarka stołowa LED-UV ze stołem roboczym w rozmiarze 3.05 x 2.05 metra. W EFI PRO 30f zastosowano szereg najnowocześniejszych na rynku rozwiązań technologicznych. Ploter umożliwia użytkownikom drukowanie na nośnikach o grubości do 10 cm!


Ploter stołowy LED EFI Pro 24f da Ci ogromną przewagę nad konkurencją. Zawiera potężne funkcje: „zieloną” technologie LED, zmienną wielkość kropli (w skali szarości) czy też zaawansowaną konstrukcję ze stołem z wielostrefowym podsysem.


Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h została zaprojektowana tak aby zagwarantować konkurencyjny koszt inwestycji i niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na bezkonkurencyjnej jakości druku i szerokim możliwościom zadruku na różnego rodzaju materiałach.


EFI H1625-LED to produkcyjny ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) umożliwiający zadruku na materiałach z roli oraz sztywnych.


Plotery LED-UV marki Artemis

Artemis Hybrid LED-UV 220 to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Jest pierwszą hybrydową drukarką LED UV Artemis oferowaną przez firmę Atrium. Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Drukuj na wszystkim: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach, PVC, PP, PE. O Ofercie sa też plotery ploter hybrydowe LED-UV Artemis 5m i 3.2m.


Plotery LED-UV od Mutoh

Mutoh PerformanceJet 2508UF to pierwszy, wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki.

Dzięki zastosowanej technologii UV-LED, Ploter wielkoformatowy Mutoh PerformanceJet 2508UF jest idealnym wyborem, pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego. Jest polecana drukarzom poszukujących wysokiej jakości, precyzji, wartości dodanej, możliwości realizacji specjalnych wydruków , produktywności i pozytywnego wpływu na środowisko.


Mutoh ValueJet 1627MH jest 64-calową (1625 mm) hybrydową (rolowo-stołową) drukarką wielkoformatową, wyposażoną w system suszenia gorącym powietrzem na całej szerokości roboczej (tzw. nożem powietrznym – ang. air knife). Dzięki temu i nowym atramentom, wydruki są suche już, kiedy „wychodzą” z drukarki.


Wszystkie powyższe wielkoformatowe plotery UV, są odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, jeżeli poszukujesz:

 • drukarka do szkła
 • ploter Durst
 • Durst Rho
 • Durst phototechnik
 • Ploter EFI
 • EFI PRO"
 • drukarka UV do szkła
 • ploter do szkła
 • drukarka UV
 • drukarka UV do drewna
 • drukarka do drewna
 • atrament UV
 • Drukarka z białym tonerem