Mutoh VerteLith Software

Wydobądź to, co najlepsze z plotera Mutoh dzięki oprogramowaniu RIP VerteLith , które oferuje zaawansowaną obsługę 6 kanałów. Oprogramowanie RIP jest kompatybilne z innymi ploterami niż Mutoh.

Będziesz w stanie poradzić sobie z szerokim zakresem możliwości drukowania, w tym grafik wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.
VerteLith™ jest zbudowany wokół hosta renderowego Harlequin® ,który zapewnia  szybkie czasy przetwarzania RIP dla plików PDF oraz PostScrip. 
VerteLith RIP integruje rastrowanie półtonów, technologia ta jest opracowana specjalnie dla drukarek atramentowych, zwana jest „Wyraźny ton” ( z j.ang ":Clear Tone).

Ta zastrzeżona technologia Mutoh będzie pozwala bezproblemowo produkować najlepsze możliwegradienty i odcienie skóry.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami w celu poznania tajników oprogramowania i zapytaj o najlepszą ofertę handlową na plotery współgrające z tym programem.

Każdy użytkownik posiadający oprogramowanie VL ma możliwość wyłączania 1 z 8 kanałów głowicy Epson.

WAŻNA ZALETA OPROGRAMOWANIA MUTOH VERTELITH

Dzięki VerteLith możemy wskazać, który kanał wyłączyć i drukować tylko jednym, tym samym zapobiegając przy już wysłużonych głowicach zjawisku paskowania na całym wydruku.

Przykład: użytkownikowi zatkał się kolor biały, okazało się że jeden kanał jest całkowicie zatkany, użytkownik wyłączył obsługę jednego kanału, zwolnił proces druku, dzięki czemu ploter nie paskuje.

Zalety oprogramowania VerteLith

Szybki i łatwy druk szablonów 2.5D

Zaawansowane funkcje układu JIG

Autmatyczne generowanie kolorów dodatkowych

VerteLith Clear Tone

VerteLith RIP integruje rastrowanie półtonów, co umożliwia wydruk najgładszych przejść tonalnych oraz idealnych odcieni np. skóry.

Technologia Mutoh Clear tone - niska ziarnistość z płynną i mniejszą zmiennością w nasyceniu odcieni skóry, co zapewnia bardzo wysoką jakość i szczegółowość obrazu oglądanego z bliska.

Większy zakres kolorów

Szerszy niż standardowy zakres kolorów. Wydobądź jeszcze więcej możliwości ze swojego plotera.

Bardziej nasycone kolory

Technologia ułatwiająca pracę na grafikach wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.

Technologia ułatwiająca pracę na grafikach wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.

Możliwość automatycznego drukowania warstwowego wielostronicowych plików PDF.

Możliwość automatycznego drukowania warstwowego wielostronicowych plików PDF.

Możliwość automatycznego generowania danych spotowych (biały i lakier).

Możliwość automatycznego generowania danych spotowych (biały i lakier). Wybierz spośród 6 różnych trybów.

opinia klienta Dlaczego warto wybrać oprogramowanie VerteLith do drukarek serii UF, do gadżetów

Przewagi Vertelith

To już ponad rok od kiedy Mutoh wprowadził swój autorski RIP Vertelith. Trzeba oddać producentowi, że wykonał bardzo dobrą pracę budując ten program. My w ten sposób zyskujemy jeszcze jeden, bardzo istotny atut przekonując klientów do wyboru jednej z naszych maszyn. Dobry system drukujący to tandem hardware-u i software-u, a ze względu na to że Vertelith jest dedykowany konkretnym maszynom dostarcza on ogromnych możliwości.

Mimo, że Vertelith jest programem młodym i faktycznie pierwsze wersje miały pewne problemy wieku dziecięcego to jednak na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy stał się on programem dojrzałym, bo wszelkie niedociągnięcia były bardzo szybko eliminowane przez Mutoha.

Szybkość ripowania - Vertelith bardzo dobrze korzysta z zasobów dostępnych w komputerze - subiektywna opinia użytkowników jest taka, że robi to szybciej od np. Onyxa

Przejrzystość i liczne funkcjonalności - zakładkowa organizacja programu sprawia, że wszystkie elementy są intuicyjnie posegregowane i łatwo dostępne. To oszczędza czas drukarza. Szczególnie jest to widoczne przy zadrukach wielowarstwowych na drukarkach gadgetowych

Stabilność - program się nie zawiesza, również przy złożonych pracach do których wprowadzanych jest wiele modyfikacji, a przy tym wszystkim potrafi podać faktyczny czas drukowania (tutaj nieco pokrzywdzone są prace warstwowe, bo niestety podaje tylko czas trwania zadruku bieżącej warstwy)

Precyzyjne szacowanie zużycia tuszu - wydaje się, że szacunkowe wartości podawane przez program są bardzo uczciwie przekalkulowane

I na koniec creme de la creme - czyli to jak Vertelith pozwala rozwinąć skrzydła na drukarkach gadżetowych

  • możliwość druku kolorów spotowych zarówno z osobnego kanału jak i z wielostronicowego PDF. W przyszłym tygodniu będę miał informację, czy również prawidłowo interpretuje pliki PDF wielowarstwowe.
  • możliwość druku warstwowego, bazując na pojedynczym jednowymiarowym pliku, automatyczne tworzenie warstw z plików wielostronicowych. Przy tym wszystkim program daje pełną kontrolę nad parametrami każdej warstwy.
  • wysoki limit warstw w ramach jednego procesu drukowania (15 osobnych warstw) - daje możliwość zbudowania tłoczenia sięgającego niemal 1mm wysokości!*

Hot-stamping - dzięki pełnej kontroli pracy lampy UV (mamy procentową kontrolę nad KAŻDĄ sekcją lampy z osobna), można z powodzeniem używać lakieru jako kleju do hotstampingu!

Najważniejsze jest to, że wszystkie powyższe cechy mamy w ramach sprawnego, dobrze skomunikowanego z maszynami programu, który pozwala na projektowanie skomplikowanych procesów w maksymalnie prosty sposób. A każda kolejna aktualizacja Vertelitha nie jest tylko zmianą numeru edycji, ale faktyczną zmianą ewolucyjną.

Preferencje w wyborze oprogramowania determinowane są często subiektywnymi względami. Niemniej, zgodne z prawdą jest, że Vertelith to jeden z najlepszych dostępnych RIP-ów.

Drukarki UV do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF / 661UF - oprogramowanie RIP Mutoh VerteLith

Biblioteka struktur i wytłoczeń oprogramowania RIP Mutoh VerteLith do ploterów gadżetowych LED-UV

Jak uzyskać połysk i teksturę dzięki ulepszonej kontroli lamp LED-UV

Firma Mutoh opublikowała w ostatnim czasie kilka filmów instruktażowych z obsługi oprogramowania RIP do ploterów gadżetowych UV Mutoh XpertJet 661UF oraz XpertJet 461UF, co niewątpliwie jest bardzo ważne w przypadku tak nowego oprogramowania i pomoże każdemu nabywcy ploterów Mutoh w szybki i łatwy sposób obejrzeć, jak korzystać z kluczowych cech/zalet tych ploterów

Zautomatyzowane ustawienia nestingu Vertelith dla ploterów 461UF oraz 661UF

Filmy

Multimedia

Blog Mutoh

Filmy


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!