Kalendarz

Kalendarz

Dni Otwarte

Kilka razy w roku organizujemy Dni Otwarte z drukiem wielkoformatowym. Na uczestników czeka najlepiej wyposażony demo-room w Polsce, w którym można przetestować nawet 20 drukarek wielkoformatowych i innych urządzeń oraz szeroką ofertę materiałów i atramentów wprost z tutejszej fabryki IKONOS.

Dni Otwarte -19.10.2023 - Zobacz relację na Facebooku.

Zapowiedzi:

Dni Otwarte - 07.12.2023 - Zobacz na stronie www

Dni Otwarte to wspaniała okazja sprawdzić możliwości różnych modeli urządzeń. Jesteśmy obecni na wszystkich targach branżowych, ale jak wiadomo, zgiełk i czas nie pozwala dogłębnie zapoznać się z możliwościami technicznymi, porównać maszyny, dobrać najbardziej odpowiednią do swojego charakteru produkcji.

Do Państwa dyspozycji są także nasi doświadczeni specjaliści ds. druku wielkoformatowego, materiałów, atramentów, profili oraz finansowania.

Targi

Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos od lat obecne obecne są na najważniejszych wystawach w kraju i za granicą. Prezentowane produkty często zdobywają targowe nagrody, co jest dowodem na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk podczas nadchodzących branżowych targów:

Seminaria

Raz w roku organizujemy, w różnych regionach kraju, organizujemy duże Seminarium dotyczące technologii w druku wielkoformatowym. Rozbudowany, 2-dniowy panel prezentacyjny i demonstracyjny, wieczorne atrakcje łączące biznes z rozrywką to atuty naszych dorocznych spotkań, które przyciągają za każdym razem ponad setkę specjalistów z całej Polski.

Szkolenia i warsztaty

Kilka razy w roku organizujemy różnego rodzaju szkolenia i warsztaty, m.in. Aplikacje Samochodowe od A do Z, Warsztaty z oprogramowania ONYX, Sam serwisuj swój ploter. Przez lata przeszkoliliśmy ponad 1000 uczestników.

Warsztaty, które odbyły się już w 2023 roku:

Warsztaty z Profesjonalistami - 20.04.2023. Relacja w newsletterze Świat Druku i Magazynu OOH.

Summa Experience Day - 15.06.2023. Relacja w newsletterze Świat Druku i Magazynu OOH.

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!