Produkcja i modelowanie opakowań - pudełka, standy, etykiety.

Produkcja i modelowanie opakowań - pudełka, standy, etykiety.

Produkuj opakowania z ploterami Mutoh i Summa oraz oprogramowaniem GoProduce.

Dzięki maszynom firmy Mutoh oraz Summa jesteście Państwo w stanie sprostać stale zmieniającym się wymaganiom rynku. Dodając produkcję opakowań do swojej oferty możecie Państwo pójść za aktualnymi trendami, gdzie większość sprzedaży realizowana jest w formie wysyłkowej. Szybkie projektowanie opakowań umożliwia specjalne do tego celu oprogramowanie GoProduce, które zawiera tysiące gotowych wzorów.

 

SummaCut Seria F
Seria stołowych ploterów tnących Summa F, to „szyte na miarę” kombajny, które znajdą zastosowanie w produkcji przemysłowej. Wielonarzędziowe systemy tnące (plotery tnąco-bigująco-frezujące) Summa serii F to kilka kilka modeli o różnych rozmiarach stołów roboczych: Summa F1612, Summa F1432, Summa F1832, Summa F3230 oraz Summa F3232.

Profesjonalne narzędzia przeznaczone do produkcji opakowań:
- tnący moduł aktywny, umożliwiający zainstalowanie wielu dodatkowych narzędzi
- narzędzie Kiss Cutting przeznaczone do cięcia wymagających materiałów z roli lub arkusza
- narzędzie Heavy Duty Cut Out Tool, przeznaczone do cięcia najgrubszych materiałów
- narzędzia do bigowania D15, umożliwia wykonywanie na kartonie specjalnych wgnieceń
>>zobacz film<<
Summa F Series

 

Mutoh ValueJet 1627MH
Ploter dzięki całkowicie nowym rozwiązaniom łączy najlepsze cechy ploterów żywicznych i eko-solwentowych oraz ploterów LED. Tak jak w technologii LED-UV umożliwia zadruk różnego rodzaju podłoży. Natomiast w odróżnieniu od niej pozwala zachować fakturę materiału, gdyż atrament wchłania się w podłoże, a nie jest utrwalany na jego powierzchni.
>>zobacz film<<
Mutoh ValueJet 1627MH

 

Mutoh ValueJet 628MP Oris
Nowe kompleksowe rozwiązanie do druku etykiet tworzą:
Mutoh ValueJet 628MP - cyfrowa piezoelektryczna drukarka atramentowa o szerokości 24 ”(630 mm), oprogramowanie CGS ORIS ™ FLEX PACK, nowej generacji wielożywicowe atramenty XG INKS CGS ORIS (C, M, Y, K, Lc, Lm & White), umożliwiające druk na elastycznych etykietach.
>>czytaj dalej<<

 

EFI Pro 16H
Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h została zaprojektowana tak aby zagwarantować konkurencyjny koszt inwestycji i niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na bezkonkurencyjnej jakości druku i szerokim możliwościom zadruku na różnego rodzaju materiałach.
>>czytaj dalej<<

 

Oprogramowanie GoProduce.
Niezbędnym uzupełnieniem ploterów Summa serii "F" jest oprogramowanie Summa GoProduce, które oprócz swoich standardowych funkcji posiada rozbudowany moduł do produkcji opakowań wraz z biblioteką gotowych projektów. 
>>zobacz film<<
>>GoProduce<<