Artemis CO2 1630

Artemis CO2 1630

0 reviews
. Lasery

Artemis 1630 to maszyna do cięcia laserowego szerokiej gamy zadrukowanych tekstyliów o polu roboczym 1600*3000mm. Urządzenie znajduje zastosowanie przy cięciu laserowym materiałów (tkanin i dzianin) w celu produkcji np.: odzieży sportowej, rowerowej, kostiumów kąpielowych, drukowanych zabawek, dywanów, wyposażenia domu (dekoracji np. zasłon), banerów, flag, itd.

Ploter laserowy Artemis 1630 może ciąć takie materiały jak np.: włóknina, skóra, bawełna, filc, jedwab, koronka, poliester, polar, softshell, dżins, alcantara, neopren, naklejki, folia PCV, płyta piankowa, tektura, gąbka, akryl, płyta o strukturze plastra miodu, płyta pilśniowa, płyta z żywicy epoksydowej, szkło organiczne, materiały kompozytowe i inne miękkie materiały.

Komunikacja z ploterem Artemis 1630 może być realizowana za pomocą połączenia przewodowego USB-COM, ale także połączenia bezprzewodowego WiFi. Łączność bezprzewodowa pozwala sterować wieloma maszynami za pomocą jednego komputera lub laptopa, co znacznie usprawnia produkcję.

Zalety lasera Artemis 1630:

  • moc tuby 150W
  • wysoka prędkość cięcia 500mm/s
  • wysoka prędkość grawerowania 900mm/s
  • kompresor powietrza służący do ochrony soczewki oraz chłodzenia obrabianego materiału
  • profesjonalny system obiegu wody, chłodzący tubę lasera, zapewniający jej największą żywotność
  • łatwe w obsłudze oprogramowanie

Laser znajduje zastosowanie zarówno u początkujących, jak i doświadczonych operatorów – sprawdzi się w każdych warunkach zarówno przy małych nakładach jak i produkcji masowej.

Specyfikacja
Rozmiar roboczy 1600*3000mm
Głębokość cięcia max. 25mm (w zależności od materiału)
Moc lasera 150W
Prędkość grawerowania 900 mm/s
Prędkość cięcia 500 mm/s
Podsys 750W*2 / 550W*1
Typ chłodzenia Chłodzenie wodą obiegową
Obsługiwane formaty BMP、AI、PLT、DST、DXF

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!