Neolt XY Matic Trim

Neolt XY Matic Trim

0 reviews

Neolt Matic Trim to automatyczny trymer XY. Profesjonalny system noży tnących zapewni szybką obróbkę wydrukowanych prac.

Neolt XY Matic Trim to automatyczny trymer pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (folii, papierów, banerów) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze znaczniki cięcia gwarnatując wysoką dokładność i prędkość pracy.

Noże na osi X są ustawiane za pomocą laserowego wskaźnika. Urządzenie można dodatkowo wyposażyć w stół do odbierania przyciętych formatek oraz zestaw „online” pozwalający w łatwy sposób zintegrować trymer z dowolnym ploterem drukującym. Efektem tego jest skrócenie czasu obróbki wydruków, zmniejszenie
ilości odpadów i eliminacja błędów cięcia ręcznego.

 

Specyfikacja
Szerokość pracy max. 1650 mm
Prędkość pozioma max. 40 m/min
Prędkość pionowa max. 12.5 m/min
Grubość materiału (cięcie poziome) max. 1 mm
Grubość materiału (cięcie pionowe) max. 0.5 mm
Dokładność 1 mm
Multimedia

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowe nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!