Gotowe pomysły na biznes

Gotowe pomysły na biznes

Przedstawiamy gotowe pomysły na wielkoformatowy biznes.

Pomysł na biznes #01 - Druk LED-UV na kartach i wizytówkach

Wszechstronne drukarki Mutoh ValueJet 426UF (A3+) jak i 626UF (A2+) z powodzeniem mogą być wykorzystane do zadruku plastikowych kart, identyfikatorów, wizytówek premium na różnego rodzaju materiałach od tworzyw, przez drewno, skórę czy na kamieniu.


Pomysł na biznes #02 - Druk na czekoladzie

Mutoh ValueJet 426UF to ceniona drukarka LED-UV do zadruku gadżetów i innych obiektów o rozmiarze max. A3+ i grubości do 70 mm. Dzięki zastosowaniu nowych atramentów... jadalnych, pozwoli na zadruk czekolady i innych słodkich upominków.


Pomysł na biznes #03 - Ekologiczna produkcja drogą do rentownej przyszłości


Pomysł na biznes #04 - Ploter 3w1: bawełna, poliester, tapeta

Dzięki nowatorskim atramentom polimerowym drukarka ValueJet 1938TX ma możliwość zadruku bezpośredniego zarówno tkanin syntetycznych jak i naturalnych w krótkim procesie technologicznym. Co więcej, może zadrukować nawet tapetę. To wszystko jednym atramentem!

Mutoh ValueJet serii TX dzięki unikalnym atramentom polimerowym UltraVision TX (Textile) pozwoli na bezpośredni zadruk tkanin naturalnych i syntetycznych, a dodatkowo pozwoli zadrukować bezpieczne tapety, dekoracje czy też np. papiery plakatowe.

Jesteśmy dumni, że ta nowatorska, kompletna technologia została doceniona przez konkursowe Jury podczas największych w naszej branży targach w Polsce i tej części Europy. Jednocześnie zdobywając tytuł "The Prize for Innovations" w najcenniejszym, złotym kolorze wyprzedzając wiele rynkowych nowości.

Pomysł na biznes #05 - Druk dla branży sakralnej - dewocjonalia, płótna, dekoracje