Plotery LED-UV / ROLOWE

Plotery LED-UV / ROLOWE

Technologia druku która zmienia zasady gry

Technologia druku LED UV wnosi do druku cyfrowego zupełnie nowy wymiar! Zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia, na przykład - druk na gadżetach reklamowych, upominkach, foto-gadżetach oraz obiektach 3D. Posłuży też do druku na panelach sterowania, nagrodach, grafikach POS, elementach wyposażenia wnętrz, szkle, zabawkach, opakowaniach i etykietach. Druk na ciemnych, kolorowych lub przezroczystych podłożach. Możliwość tworzenia oszałamiających efektów specjalnych, takich jak specjalne struktury, wytłaczane wzory czy lakier wybiórczy.


Nasze rozwiązania w technologii druku LED UV to świetny sposób na wejście do branży oraz zdobycie nowych rynków sprzedaży. Nasze drukarki stołowe, hybrydowe jak i roll-to-roll to  idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć satysfakcję klientów i rentowność dzięki szybkiej obsłudze i wysokiej jakości obrazu.

Zobacz plotery LED-UV od Mutoh


Plotery LED-UV od EFI:

EFI Pro 30h LED-UV to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.


Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h LED-UV została zaprojektowana tak aby zagwarantować konkurencyjny koszt inwestycji i niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na bezkonkurencyjnej jakości druku i szerokim możliwościom zadruku na różnego rodzaju materiałach.


EFI Pro 32r LED-UV to drukarka rolowa z niesamowitymi możliwościami. Ploter przeznaczony jest do druku na materiałach elastycznych w szerokości do 320 cm i ciężarze do 200 kg.


EFI H1625-LED to produkcyjny ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) umożliwiający zadruku na materiałach z roli oraz sztywnych.


Plotery LED-UV od Mutoh

Dodaj wartość dzięki białym i przezroczystym atramentom, które umożliwiają drukowanie na przezroczystych i innych niż białe podłożach, wielowarstwową grafikę i efekty werniksu punktowego. ValueJet 1638UR Mark II to 6-kolorowa (C, M, Y, K, biała, przezroczysta) drukarka UV LED o szerokości 162 cm (64 cale) szerokości i szerokości 162 cm typu roll-to-roll.

Drukarka ValueJet 1638UR Mark II oferuje nowe tryby drukowania i wiodące w branży funkcje, takie jak opatentowane przez firmę Mutoh ekranowanie VerteLith ™ Clear Tone, technologie Intelligent Interweaving UV i DropMaster.


Mutoh ValueJet 1627MH jest 64-calową (1625 mm) hybrydową (rolowo-stołową) drukarką wielkoformatową, wyposażoną w system suszenia gorącym powietrzem na całej szerokości roboczej (tzw. nożem powietrznym – ang. air knife). Dzięki temu i nowym atramentom, wydruki są suche już, kiedy „wychodzą” z drukarki.


Plotery LED-UV marki Artemis

Artemis Hybrid LED-UV 220 to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Jest pierwszą hybrydową drukarką LED UV Artemis oferowaną przez firmę Atrium. Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Drukuj na wszystkim: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach, PVC, PP, PE. O Ofercie sa też plotery ploter hybrydowe LED-UV Artemis 5m i 3.2m.


Najnowszy, ekonomiczny rolowy ploter LED-UV 3.2 Artemis-Allwin Kwazar z długowiecznymi głowicami Konica Minolta Atom 1024i o rozdzielczości max. 2160 dpi i prędkości druku wynoszącej max. 130 m2/h. Ploter ten wyróżnia się jakością wykonania na tle innych ekonomicznych maszyn LED UV, a na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie japońskich i amerykańskich podzespołów.


Artemis Pulsar III - 320 to ploter LED-UV o szerokości druku 3.20 m, który charakteryzuje się stabilną konstrukcją oraz ciężkim systemem podawania i odbioru mediów dostosowanym do materiału o tak dużym ciężarze jakim są plandeki. Przypomnijmy, że plandeki cechują się nawet 2x większą gramaturą od standardowego banera reklamowego, dlatego system prowadzenia materiału gra bardzo ważną rolę.


Artemis Pulsar III - 500 to ploter LED-UV o szerokości druku 5m, który charakteryzuje się stabilną konstrukcją oraz ciężkim systemem podawania i odbioru mediów dostosowanym do materiału o tak dużym ciężarze jakim są plandeki.


Wszystkie powyższe wielkoformatowe plotery LED UV, są odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, jeżeli poszukujesz:

 • drukarka do szkła
 • ploter Durst
 • Durst Rho
 • Durst phototechnik
 • Ploter EFI
 • EFI PRO"
 • drukarka UV do szkła
 • ploter do szkła
 • ploter LED UV
 • drukarka UV
 • drukarka UV do drewna
 • drukarka do drewna
 • atrament UV
 • drukarka z białym tonerem