Sukcesy naszych Klientów

Sukcesy naszych Klientów

Zadowoleni klienci. Plotery opinie. Plotery Mutoh, Summa, EFI.

Przedstawiamy inspirujące historie naszych Klientów. Dzięki urządzeniom i materiałom z naszej oferty, każdego dnia odnoszą sukces. Poznajcie najnowsze historie!

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Japońską jakość drukarek Mutoh doceniła kolejna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest Service Expo Team Poznań. O tym wdrożeniu opowiada Pan Jakub Król.

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od 30 lat. Budujemy stoiska oraz obsługujemy wystawy i wydarzenia w całej Europie. Duża część z naszych Klientów to zagraniczne i wymagające przedsiębiorstwa.

Z tego powodu szukaliśmy plotera, który będzie solidny, łatwy w obsłudze i zagwarantuje powtarzalną, wysoką jakość prac. Ploter Mutoh ValueJet 1324X świetnie uzupełnił nasz park maszynowy składający się z ploterów tnących, frezarek CNC czy też lakierni. Branża targowa wymusza na nas często działanie w niestandardowy sposób, na niestandardowych materiałach i w godzinach czy dniach tygodnia, w jakich drukarnie wielkoformatowe nie pracują. Zyskaliśmy więc również niezależność i elastyczność.

Jakub Król
Service Expo Team Poznań

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Firma Dakar Reklamy (Litery24h.pl) uzupełniła swój park maszynowy o ploter eko-solwentowy Artemis 1621 oraz ploter solwentowy Artemis KM 32xx. Uzupełnieniem tego wszechstronnego zestawu został "legendarny" ploter tnący SummaCut.

Ogromnym atutem dostawcy - firmy Atrium Centrum Ploterowe - jest serwis oraz dostęp do części zamiennych, co oczywiście braliśmy również pod uwagę przy tym zakupie. Dzięki profesjonalnemu podejściu i cierpliwości serwisanta pana Rafała, który instalował nam wszystkie trzy urządzenia, nasze maszyny nie mają przed nami tajemnic. Śpimy spokojnie dzięki świadomości, że pan Rafał zawsze odbierze telefon i odpowie na najbardziej nurtujące nas pytania w dziedzinie druku wielkoformatowego :) Podziękowania również dla pana Piotra Wochna, za profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej konfiguracji maszyn dla naszej drukarni.

Z firmą Atrium Centrum Ploterowe współpracujemy od początku naszej działalności, a dokładnie od 2009 roku. Dostawca nigdy nas nie zawiódł. Materiały, których potrzebowaliśmy do poszczególnych zamówień zawsze były i są wysokiej jakości oraz zawsze na czas. Panowie Jakub oraz Michał z działu mediów, są naprawdę niezastąpieni :)

Oceniając Atrium jako dostawcę maszyn, od oferty po końcową instalację, każdy etap wykonywany jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Zresztą po tylu latach współpracy nie było to dla nas zaskoczeniem, a uświadczyło tylko w fakcie, że Atrium to naprawdę solidny partner w biznesie.

Dawid i Karolina Piwowarczyk
Dakar / Litery24h.pl

Drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF w Neogroup (reklamowe-upominki.pl)

Tym razem firma Neogroup, właściciel marki reklamowe-upominki.pl postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które ma w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów reklamowych, postanowiło rozbudować swój park maszynowy o drukarkę do gadżetów w technologii LED-UV - Mutoh ValueJet 626UF.

W chwili obecnej dysponujemy już zupełnie innymi możliwościami. Realizujemy dostawy gadżetów reklamowych wraz z usługami znakowania metodami tampodruku, graweru, termotransferu i sublimacji. Własny park maszynowy, który powiększyliśmy o drukarkę LED-UV Mutoh ValueJet 626UF, pozwala nam na realizację zleceń naszych klientów nawet w 48h.

Klientom często nie wystarczały nadruki w zakresie 1-4 kolorów, jakie oferują tradycyjne tamponiarki. Od teraz nie będziemy musieli już odsyłać takich realizacji do konkurencji. Drukarka Mutoh ValueJet 626UF idealnie wpisała się w specyfikę pracy naszej firmy. Mamy nadzieję, że jej możliwości wykonywania nadruków full-color szybko przełożą się na ilość zrealizowanych zamówień.

Agnieszka Jagodzińska
Neogroup

Drukmania inwestuje w drukarkę do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF

Kolejna drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF tym razem trafiła do krakowskiej firmy Drukmania. Posłuchajmy co o tej instalacji mówią właściciele. .

Drukmania to niewielka rodzinna firma zlokalizowana w okolicach znanych uczelni w Krakowie. Nasze początki to obsługa przede wszystkim studentów i realizowanie bardzo prostych zleceń typu druk, ksero, oprawa prac dyplomowych. Wraz z upływającym czasem inwestowaliśmy w sprzęty do produkcji m. in. gadżetów, zaproszeń, pieczątek. Ostatni nasz zakup to drukarka do gadżetów UV Mutoh ValueJet 626UF. Wybór padł na ten sprzęt ze względu na jego renomę, jakość druku i wsparcie serwisowe na jakie można liczyć "od ręki". Filozofia naszej firmy to przede wszystkim wysoki standard obsługi klienta, czyli oferowanie produktów o najwyższej jakości i adekwatnej do niej ceny. Właśnie dlatego inwestujemy w uznane na świecie marki. Mutoh to kolejny, przełomowy krok w rozwoju naszej firmy.

Drukmania

Ploter Mutoh ValueJet 1324X w firmie MaxTex

Maxtex jest producentem umundurowania, dodatków mundurowych i odzieży zawodowej. Firma powiększyła swój park maszynowy o wszechstronny i wydajny ploter żywiczny Mutoh ValueJet 1324X.

Poszerzamy swoją ofertę! W ostatkowe południe przyjechała do nas nowa maszyna. Nasz Pirat mówi, że teraz będziemy mogli dla Was drukować m.in.: naklejki, plakaty (zarówno małe jak i duże formaty!), obrazy na płótnie canvas do oprawy na drewnianej ramie, folie samoprzylepne (np. na szyby, okna, samochody, podłogi). Dziękujemy też Atrium Centrum Ploterowe za profesjonalne podejście, sprawną instalację i pyszne kanapki.

Maxtex

Ploter laserowy Artemis SF 1390 w Pracowni Reklamy HammerHead (Tanie Szyldy)

Pracownia Reklamy HAMMERHEAD jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą odnoszącą coraz większe sukcesy nie tylko na terenie Mazowsza, ale w całej Polsce. Szerokie zaplecze techniczne firmy, właśnie uzupełnił ploter laserowy Artemis SF 1390, dzięki któremu firma poszerzyła portfolio oferowanych produktów i usług.

Ploter Mutoh ValueJet 1624X w Drukarni Piwnik

Do grona użytkowników japońskich technologii dołączyła Drukarnia Piwnik z Ostrowca Świętokrzyskiego, która postawiła na wydajną i precyzyjną drukarkę wielkoformatową Mutoh ValueJet 1624X. Wraz z drukarką, został zainstalowany także znakomity ploter tnący Summa D60.

Ploter drukujący Mutoh i ploter tnący Summa w M3 Projekt

Kolejny zadowolony użytkownik japońskiej drukarki Mutoh ValueJet 1324X oraz plotera tnącego Summa. Tym razem ten zestaw drukująco-tnący trafił do firmy M3 projekt ze Sosnowca.

Dwie drukarki MUTOH w Columbex

Columbex-Sport to firma z 30-letnią tradycją, dzięki czemu może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży pucharów i nagród. Obsługa największych imprezy sportowych, prestiżowych gal, eventów biznesowych, uroczystości rodzinnych i inne ważne wydarzeń zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym nie mogła by być możliwa bez wszechstronnego i pewnego parku maszynowego.

Firma zainwestowała w drukarkę do gadżetów LED Mutoh ValueJet 426UF, uzupełniając park maszynowy o drukarkę żywiczną Mutoh ValueJet 1324X z ploterem tnącym Summa D120R.

Plotery: Mutoh ValueJet 628 i Summa D60 dla Errea

Firma "Pro-Sport" z Czeladzi, właściciel marki ERREA-SKLEP.PL, rozszerzyła swój park maszynowy o drukarkę Mutoh ValueJet 628 oraz ploter tnący Summa D60. To kolejny przykład, wykorzystania technologii cyfrowych w branży sportowej do znakowania odzieży technicznej

Plotery Mutoh i Summa w Agencji Reklamowej Flash

Przedstawiamy, kolejnego zadowolonego użytkownika zestawu drukująco-tnącego: Mutoh ValueJet 1324X + Summa D120R. Jest nim Agencja Reklamowa FLASH z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ploter EFI Pro 16h w Firmie Reklamowej Bravo

Do Firmy Reklamowej Bravo, trafiła hybrydowa drukarka EFI Pro 16h! Przedsiębiorstwo posiada bardzo szeroką ofertę obejmującą m.in.: wsparcie wizualne firm, reklamę świetlną, druk i poligrafię.

Barbarians z drugą drukarką sublimacyjną Mutoh RJ-900 XG

Firma Barbarians z Ustronia produkuje szeroką gamę odzieży sportowej, nie tylko dla uczestników i fanów biegów przeszkodowych takich jak Barbarian Race. W parku maszynowym stanął już drugi egzemplarz drukarki sublimacyjnej Mutoh RJ-900 XG służącej do produkcji tej autorskiej odzieży sportowej.

Mutoh ValueJet 426 UF w poznańskim… ZOO!

Już kilkadziesiąt egzemplarzy bestsellerowej drukarki LED-UV Mutoh ValueJet 426 UF drukuje w całej Polsce, w różnych branżach. Jedna z ostatnich instalacji miała miejsce w… poznańskim ZOO.

Po co w takim miejscu precyzyjny ploter A3+ LED-UV? Odpowiadamy: służy do druku ekologicznych tabliczek informacyjnych o mieszkańcach ZOO, dodatkowo dzięki możliwości druku wypukłego, grafiki posiadają także informacje w języku Braille'a. Mówi Artur Krygier z poznańskiego oddziału Atrium Centrum Ploterowe.

Na liście przedsiębiorstw, które wybrały drukarkę Mutoh ValueJet 426 UF, są firmy znakujące gadżety reklamowe, producenci trofeów sportowych, zakłady produkujące elementy elektryczne i domofony, a teraz nawet ZOO. Z uwagi na możliwość druku kolorem białym, swoje portfolio o druk tym kolorem rozwinęli producenci naklejek.

Artur Krygier
Atrium Centrum Ploterowe, oddz. Poznań

Trzeci ploter solwentowy Artemis KM 32xx w Color Media

Firma Color Media z Jarosławia, po raz trzeci(!) wybrała drukarkę solwentową 3.20 m marki Artemis. 8-głowicowy Artemis KM 3208, uzupełnił park maszynowy złożony urządzeń tej marki, a także z japońskich drukarek marki Mutoh.

Mutoh ValueJet 1638 X w Opinion Sp. z o.o.

W tym tygodniu, w drukarni Opinion zainstalowaliśmy najszybszy z japońskich ploterów żywicznych - Mutoh ValueJet 1638X.

Znana drukarnia wielkoformatowa, która obecna jest na rynku ponad 25 lat, postanowiła uzupełnić swój park maszynowy o szybki ploter ekologiczny z bardzo wysoką jakością druku. Po sprawdzeniu dostępnych na rynku urządzeń, wybór padł na topowy ploter Mutoh. Gratulujemy oraz dziękujemy za zaufanie!

Pierwsza instalacja Artemis PULSAR 2 w Polsce

PULSAR 2 to najnowszy ploter LED-UV marki Artemis. Pierwsza instalacja tej ciężkiej, przemysłowej drukarki odbyła się w firmie Podkowiński Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo od 1997 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów i naczep. Ploter Artemis PULSAR 2 jest wykorzystywany do produkcji plandek i reklam na pojazdach.

Zestaw drukująco-tnąco-laminujący w Studio Grafico z Krosna

Tym razem japoński Mutoh ValueJet 1324X trafia do Studio Grafico z Krosna. Przedsiębiorstwo, oprócz drukarki wielkoformatowej jednocześnie rozszerzyło park maszynowy o ploter tnący Summa D120 oraz laminator RSC 1401h.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Kolejny Mutoh ValueJet trafia do Agencji Reklamowej TOP

Po raz kolejny, Agencja Reklamowa TOP z Włocławka postanowiła uzupełnić swój cyfrowy park maszynowy o żywiczny ploter Mutoh ValueJet 1324X. Jest to już drugi Mutoh ValueJet tego użytkownika, a w planach jest już kolejny.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 426UF w JNS Studio Reklamy

Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało już kilkadziesiąt drukarek LED-UV – Mutoh ValueJet 426 UF. Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta - JNS Studio Reklamy.

To przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.

Pisali o tym m.in.: Świat Druku, signs.pl

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. Cieszymy się, że ploter nie tylko jest lubiany i ceniony w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu.

Pisali o tym m.in.: Poligrafika, Świat Druku, signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 626 UF z modułem obrotwoym w BIG FOTO

Tym razem firma BIG FOTO GADŻETY ze Świecia postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które od 1998 roku zajmuje się fotografią, poligrafią i reklamą, postanowiło rozbudować swoje portfolio o zadruk bezpośredni w technologii LED-UV.

Cieszymy się, że kolejny Mutoh VJ-626 UF trafił do naszego Klienta. Co więcej, firma, która już posiada szerokie portfolio usług, wybrała oprócz wszechstronnej drukarki LED-UV, także dodatkowy moduł obrotowy znacznie poszerzający portfolio przedmiotów do zadrukowania.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, Poligrafika, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 1324 X w… CMYK

Japoński ploter wielkoformatowy Mutoh ValueJet 1324X to od lat jeden z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Jedna z ostatnich instalacji została zrealizowana w Studio Reklamy CMYK.

Wybraliśmy ploter Mutoh ValueJet 1324X w ekologicznej technologii żywicznej z uwagi na jej wszechstronność. Teraz mamy możliwość szybkiego druku od banera, przez plakaty, grafiki samochodowe, po tapety i dekoracje do wnętrz na małych naklejkach skończywszy. No i jest to „Japończyk” :)

Mariusz Czerwiński
CMYK Studio Reklamy