Sukcesy naszych Klientów

Sukcesy naszych Klientów

Zadowoleni klienci. Plotery opinie. Plotery Mutoh, Summa, EFI.

Przedstawiamy inspirujące historie naszych Klientów. Dzięki urządzeniom i materiałom z naszej oferty, każdego dnia odnoszą sukces. Poznajcie najnowsze historie!

 

Poligraficzna firma reklamowa stawia na wszechstronność.

Poligraficzna firma Zieliński Reklama z Kędzierzyna-Koźla, zajmująca się szeroko pojętą reklamą wizualną zewnętrzną i wewnętrzną, od pewnego czasu w codziennej działalności wykorzystuje drukarkę UV XpertJet 661UF marki Mutoh. Urządzenie, choć ma kompaktową budowę, obsługuje szeroką gamę materiałów, tym samym umożliwia łatwy zadruk różnorodnych produktów promocyjnych, także w niskich nakładach i zawierających personalizację.

Szczegóły na stronie "Świat Druku".

 

Kolejna udana instalacja plotera eko-solwentowego Mutoh 1604X w województwie śląskim.

Mamy przyjemnośc poinformować o kolejnej udanej instalacji plotera martki Mutoh 1604X. Ploter będzie drukował u naszego klienta z Tychów w woj. śląskim.

 

Firma z województwa dolnośląskiego rozwija się dzięki Mutoh RJ900 XG

 

Mały ploter, duże możliwości !!!

Kolejna drukarka sublimacyjna MUTOH RJ 900 zasiliła szeregi firmy produkującej profesjonalną odzież dla sportowców!

Czy wiecie że firma Atrium zainstalowała blisko 500 takich ploterów ?

 

Sukces firmy z województwa podkarpackkiego

Mamy przyjemność przedstawić Państu kolejnych zadowolonych posiadaczy naszych maszyn.
Firma wywodzi się z województwa podkarpackiego i w swoim parku maszynowym posiada zakupione u nas takie maszyny jak:
- Artemis 3208
- Artemis ORION UV –duży stołowy ploter
- MUTOH 1682SR
- MUTOH 1604x
- MUTOH gadżetowy 661 z układem obrotowym do druku butelek
Do ich kolekcji dołączyła ostatnio piła elektryczna Sword z frezarką.
Dziękujemy, że okazaliście nas tak wielkim zaufaniem :)

 

Ploter Mutoh XpertJet 661UF i szczęśliwy nabywca z woj. małopolskiego

Najnowsza drukarka UV firmy Mutoh XpertJet 661UF pozwala firmie z Małopolski na najwyższą jakość druku w świetnych cenach i krótkich terminach realizacji. Dzięki drukarce Mutoh mogą drukować kolorowe grafiki na materiałach takich jak szkło, metal, drewno czy plastik i kontynuować stały rozwój firmy.

Laser SF1390 + Ploter Mutoh XpertJet 461UF

Zadowolony klient z woj. wielkopolskiego, który kupił zestaw do produkcji gadżetów!
Producent drukarek wielkoformatowych MUTOH, reprezentowany przez Mutoh Europe
dla regionu EMEA otrzymał prestiżową nagrodę EDP za drukarki XpertJet 461UF / 661UF  w kategorii „Najlepsza drukarka obiektowa”.
Dzięki temu wierzymy, że biznes naszego klienta będzie tak doskonały jak zakupiony przez niego sprzęt :)

 

Ploter żywiczny / eko-solwentowy Mutoh XpertJet 1324X

Nowy Mutoh ValueJet 1324X znalazł szczęśliwego posiadacza w woj. podkarpackim.
Mutoh ValueJet 1324X, podobnie jak poprzednik to urządzenie 64-calowe. Przyjmuje on materiały o szerokości do 1371 mm.
Szerokość robocza (zadruku) wynosi przy druku 2-kierunkowym 1361 mm.
 
 

Ploter żywiczny / eko-solwentowy Mutoh XpertJet 1641SR 

Kolejna instalacja za nami, a przy tym kolejny zadowolony klient.
Ploter Mutoh XpertJet 1641SR zawędrował do województwa Łódzkiego.
Trzymamy kciuki za powodzenie w wykorzystaniu tego świetnie dopracowanego technologicznie urządzenia. 

Ploter UV do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF

Kolejny sprzedany ploter tym razem zawędrował do szczęśliwego klienta z Małopolski, który zaufał japońskiej technologii i firmie Atrium. Ploter Mutoh ValueJet 626UF przeznaczony jest do drukowania na gadżetach i nie tylko. 

Przypominamy, że nasz atrament do druku UV jest zgodny z restrykcyjną normą EN-71 dzięki, któremu możecie drukować zabawki dla dzieci.

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Japońską jakość drukarek Mutoh doceniła kolejna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest Service Expo Team Poznań. O tym wdrożeniu opowiada Pan Jakub Król.

[quote author="Jakub Król" position="Service Expo Team Poznań"] [html]

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od 30 lat. Budujemy stoiska oraz obsługujemy wystawy i wydarzenia w całej Europie. Duża część z naszych Klientów to zagraniczne i wymagające przedsiębiorstwa.

Z tego powodu szukaliśmy plotera, który będzie solidny, łatwy w obsłudze i zagwarantuje powtarzalną, wysoką jakość prac. Ploter Mutoh ValueJet 1324X świetnie uzupełnił nasz park maszynowy składający się z ploterów tnących, frezarek CNC czy też lakierni. Branża targowa wymusza na nas często działanie w niestandardowy sposób, na niestandardowych materiałach i w godzinach czy dniach tygodnia, w jakich drukarnie wielkoformatowe nie pracują. Zyskaliśmy więc również niezależność i elastyczność.

[/html] [/quote]

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Firma Dakar Reklamy (Litery24h.pl) uzupełniła swój park maszynowy o ploter eko-solwentowy Artemis 1621 oraz ploter solwentowy Artemis KM 32xx. Uzupełnieniem tego wszechstronnego zestawu został "legendarny" ploter tnący SummaCut.

[quote author="Dawid i Karolina Piwowarczyk" position="Dakar / Litery24h.pl"] [html]

Ogromnym atutem dostawcy - firmy Atrium Centrum Ploterowe - jest serwis oraz dostęp do części zamiennych, co oczywiście braliśmy również pod uwagę przy tym zakupie. Dzięki profesjonalnemu podejściu i cierpliwości serwisanta pana Rafała, który instalował nam wszystkie trzy urządzenia, nasze maszyny nie mają przed nami tajemnic. Śpimy spokojnie dzięki świadomości, że pan Rafał zawsze odbierze telefon i odpowie na najbardziej nurtujące nas pytania w dziedzinie druku wielkoformatowego :) Podziękowania również dla pana Piotra Wochna, za profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej konfiguracji maszyn dla naszej drukarni.

Z firmą Atrium Centrum Ploterowe współpracujemy od początku naszej działalności, a dokładnie od 2009 roku. Dostawca nigdy nas nie zawiódł. Materiały, których potrzebowaliśmy do poszczególnych zamówień zawsze były i są wysokiej jakości oraz zawsze na czas. Panowie Jakub oraz Michał z działu mediów, są naprawdę niezastąpieni :)

Oceniając Atrium jako dostawcę maszyn, od oferty po końcową instalację, każdy etap wykonywany jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Zresztą po tylu latach współpracy nie było to dla nas zaskoczeniem, a uświadczyło tylko w fakcie, że Atrium to naprawdę solidny partner w biznesie.

[/html] [/quote]

Drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF w Neogroup (reklamowe-upominki.pl)

Tym razem firma Neogroup, właściciel marki reklamowe-upominki.pl postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które ma w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów reklamowych, postanowiło rozbudować swój park maszynowy o drukarkę do gadżetów w technologii LED-UV - Mutoh ValueJet 626UF.

[quote author="Agnieszka Jagodzińska " position="Neogroup"] [html]

W chwili obecnej dysponujemy już zupełnie innymi możliwościami. Realizujemy dostawy gadżetów reklamowych wraz z usługami znakowania metodami tampodruku, graweru, termotransferu i sublimacji. Własny park maszynowy, który powiększyliśmy o drukarkę LED-UV Mutoh ValueJet 626UF, pozwala nam na realizację zleceń naszych klientów nawet w 48h.

Klientom często nie wystarczały nadruki w zakresie 1-4 kolorów, jakie oferują tradycyjne tamponiarki. Od teraz nie będziemy musieli już odsyłać takich realizacji do konkurencji. Drukarka Mutoh ValueJet 626UF idealnie wpisała się w specyfikę pracy naszej firmy. Mamy nadzieję, że jej możliwości wykonywania nadruków full-color szybko przełożą się na ilość zrealizowanych zamówień.

[/html] [/quote]

Drukmania inwestuje w drukarkę do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF

Kolejna drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF tym razem trafiła do krakowskiej firmy Drukmania. Posłuchajmy co o tej instalacji mówią właściciele. .

[quote author="Drukmania" ] [html]

Drukmania to niewielka rodzinna firma zlokalizowana w okolicach znanych uczelni w Krakowie. Nasze początki to obsługa przede wszystkim studentów i realizowanie bardzo prostych zleceń typu druk, ksero, oprawa prac dyplomowych. Wraz z upływającym czasem inwestowaliśmy w sprzęty do produkcji m. in. gadżetów, zaproszeń, pieczątek. Ostatni nasz zakup to drukarka do gadżetów UV Mutoh ValueJet 626UF. Wybór padł na ten sprzęt ze względu na jego renomę, jakość druku i wsparcie serwisowe na jakie można liczyć "od ręki". Filozofia naszej firmy to przede wszystkim wysoki standard obsługi klienta, czyli oferowanie produktów o najwyższej jakości i adekwatnej do niej ceny. Właśnie dlatego inwestujemy w uznane na świecie marki. Mutoh to kolejny, przełomowy krok w rozwoju naszej firmy.

[/html] [/quote]

Ploter Mutoh ValueJet 1324X w firmie MaxTex

Maxtex jest producentem umundurowania, dodatków mundurowych i odzieży zawodowej. Firma powiększyła swój park maszynowy o wszechstronny i wydajny ploter żywiczny Mutoh ValueJet 1324X.

[quote author="Maxtex" ] [html]

Poszerzamy swoją ofertę! W ostatkowe południe przyjechała do nas nowa maszyna. Nasz Pirat mówi, że teraz będziemy mogli dla Was drukować m.in.: naklejki, plakaty (zarówno małe jak i duże formaty!), obrazy na płótnie canvas do oprawy na drewnianej ramie, folie samoprzylepne (np. na szyby, okna, samochody, podłogi). Dziękujemy też Atrium Centrum Ploterowe za profesjonalne podejście, sprawną instalację i pyszne kanapki.

[/html] [/quote]

Ploter laserowy Artemis SF 1390 w Pracowni Reklamy HammerHead (Tanie Szyldy)

Pracownia Reklamy HAMMERHEAD jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą odnoszącą coraz większe sukcesy nie tylko na terenie Mazowsza, ale w całej Polsce. Szerokie zaplecze techniczne firmy, właśnie uzupełnił ploter laserowy Artemis SF 1390, dzięki któremu firma poszerzyła portfolio oferowanych produktów i usług.

Ploter Mutoh ValueJet 1624X w Drukarni Piwnik

Do grona użytkowników japońskich technologii dołączyła Drukarnia Piwnik z Ostrowca Świętokrzyskiego, która postawiła na wydajną i precyzyjną drukarkę wielkoformatową Mutoh ValueJet 1624X. Wraz z drukarką, został zainstalowany także znakomity ploter tnący Summa D60.

Ploter drukujący Mutoh i ploter tnący Summa w M3 Projekt

Kolejny zadowolony użytkownik japońskiej drukarki Mutoh ValueJet 1324X oraz plotera tnącego Summa. Tym razem ten zestaw drukująco-tnący trafił do firmy M3 projekt ze Sosnowca.

Dwie drukarki MUTOH w Columbex

Columbex-Sport to firma z 30-letnią tradycją, dzięki czemu może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży pucharów i nagród. Obsługa największych imprezy sportowych, prestiżowych gal, eventów biznesowych, uroczystości rodzinnych i inne ważne wydarzeń zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym nie mogła by być możliwa bez wszechstronnego i pewnego parku maszynowego.

Firma zainwestowała w drukarkę do gadżetów LED Mutoh ValueJet 426UF, uzupełniając park maszynowy o drukarkę żywiczną Mutoh ValueJet 1324X z ploterem tnącym Summa D120R.

Plotery: Mutoh ValueJet 628 i Summa D60 dla Errea

Firma "Pro-Sport" z Czeladzi, właściciel marki ERREA-SKLEP.PL, rozszerzyła swój park maszynowy o drukarkę Mutoh ValueJet 628 oraz ploter tnący Summa D60. To kolejny przykład, wykorzystania technologii cyfrowych w branży sportowej do znakowania odzieży technicznej

Plotery Mutoh i Summa w Agencji Reklamowej Flash

Przedstawiamy, kolejnego zadowolonego użytkownika zestawu drukująco-tnącego: Mutoh ValueJet 1324X + Summa D120R. Jest nim Agencja Reklamowa FLASH z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ploter EFI Pro 16h w Firmie Reklamowej Bravo

Do Firmy Reklamowej Bravo, trafiła hybrydowa drukarka EFI Pro 16h! Przedsiębiorstwo posiada bardzo szeroką ofertę obejmującą m.in.: wsparcie wizualne firm, reklamę świetlną, druk i poligrafię.

Barbarians z drugą drukarką sublimacyjną Mutoh RJ-900 XG

Firma Barbarians z Ustronia produkuje szeroką gamę odzieży sportowej, nie tylko dla uczestników i fanów biegów przeszkodowych takich jak Barbarian Race. W parku maszynowym stanął już drugi egzemplarz drukarki sublimacyjnej Mutoh RJ-900 XG służącej do produkcji tej autorskiej odzieży sportowej.

Mutoh ValueJet 426 UF w poznańskim… ZOO!

Już kilkadziesiąt egzemplarzy bestsellerowej drukarki LED-UV Mutoh ValueJet 426 UF drukuje w całej Polsce, w różnych branżach. Jedna z ostatnich instalacji miała miejsce w… poznańskim ZOO.

[quote author="Artur Krygier" position="Atrium Centrum Ploterowe, oddz. Poznań"] [html]

Po co w takim miejscu precyzyjny ploter A3+ LED-UV? Odpowiadamy: służy do druku ekologicznych tabliczek informacyjnych o mieszkańcach ZOO, dodatkowo dzięki możliwości druku wypukłego, grafiki posiadają także informacje w języku Braille'a. Mówi Artur Krygier z poznańskiego oddziału Atrium Centrum Ploterowe.

Na liście przedsiębiorstw, które wybrały drukarkę Mutoh ValueJet 426 UF, są firmy znakujące gadżety reklamowe, producenci trofeów sportowych, zakłady produkujące elementy elektryczne i domofony, a teraz nawet ZOO. Z uwagi na możliwość druku kolorem białym, swoje portfolio o druk tym kolorem rozwinęli producenci naklejek.

[/html] [/quote]

Trzeci ploter solwentowy Artemis KM 32xx w Color Media

Firma Color Media z Jarosławia, po raz trzeci(!) wybrała drukarkę solwentową 3.20 m marki Artemis. 8-głowicowy Artemis KM 3208, uzupełnił park maszynowy złożony urządzeń tej marki, a także z japońskich drukarek marki Mutoh.

Mutoh ValueJet 1638 X w Opinion Sp. z o.o.

W tym tygodniu, w drukarni Opinion zainstalowaliśmy najszybszy z japońskich ploterów żywicznych - Mutoh ValueJet 1638X.

Znana drukarnia wielkoformatowa, która obecna jest na rynku ponad 25 lat, postanowiła uzupełnić swój park maszynowy o szybki ploter ekologiczny z bardzo wysoką jakością druku. Po sprawdzeniu dostępnych na rynku urządzeń, wybór padł na topowy ploter Mutoh. Gratulujemy oraz dziękujemy za zaufanie!

Pierwsza instalacja Artemis PULSAR 2 w Polsce

PULSAR 2 to najnowszy ploter LED-UV marki Artemis. Pierwsza instalacja tej ciężkiej, przemysłowej drukarki odbyła się w firmie Podkowiński Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo od 1997 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów i naczep. Ploter Artemis PULSAR 2 jest wykorzystywany do produkcji plandek i reklam na pojazdach.

Zestaw drukująco-tnąco-laminujący w Studio Grafico z Krosna

Tym razem japoński Mutoh ValueJet 1324X trafia do Studio Grafico z Krosna. Przedsiębiorstwo, oprócz drukarki wielkoformatowej jednocześnie rozszerzyło park maszynowy o ploter tnący Summa D120 oraz laminator RSC 1401h.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Kolejny Mutoh ValueJet trafia do Agencji Reklamowej TOP

Po raz kolejny, Agencja Reklamowa TOP z Włocławka postanowiła uzupełnić swój cyfrowy park maszynowy o żywiczny ploter Mutoh ValueJet 1324X. Jest to już drugi Mutoh ValueJet tego użytkownika, a w planach jest już kolejny.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 426UF w JNS Studio Reklamy

Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało już kilkadziesiąt drukarek LED-UV – Mutoh ValueJet 426 UF. Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta - JNS Studio Reklamy.

To przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.

Pisali o tym m.in.: Świat Druku, signs.pl

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. Cieszymy się, że ploter nie tylko jest lubiany i ceniony w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu.

Pisali o tym m.in.: Poligrafika, Świat Druku, signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 626 UF z modułem obrotwoym w BIG FOTO

Tym razem firma BIG FOTO GADŻETY ze Świecia postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które od 1998 roku zajmuje się fotografią, poligrafią i reklamą, postanowiło rozbudować swoje portfolio o zadruk bezpośredni w technologii LED-UV.

Cieszymy się, że kolejny Mutoh VJ-626 UF trafił do naszego Klienta. Co więcej, firma, która już posiada szerokie portfolio usług, wybrała oprócz wszechstronnej drukarki LED-UV, także dodatkowy moduł obrotowy znacznie poszerzający portfolio przedmiotów do zadrukowania.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, Poligrafika, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 1324 X w… CMYK

Japoński ploter wielkoformatowy Mutoh ValueJet 1324X to od lat jeden z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Jedna z ostatnich instalacji została zrealizowana w Studio Reklamy CMYK.

[quote author="Mariusz Czerwiński" position="CMYK Studio Reklamy"] [html]

Wybraliśmy ploter Mutoh ValueJet 1324X w ekologicznej technologii żywicznej z uwagi na jej wszechstronność. Teraz mamy możliwość szybkiego druku od banera, przez plakaty, grafiki samochodowe, po tapety i dekoracje do wnętrz na małych naklejkach skończywszy. No i jest to „Japończyk” :)

[/html] [/quote]