Sukcesy naszych Klientów

Sukcesy naszych Klientów

Przedstawiamy inspirujące historie naszych Klientów. Dzięki urządzeniom i materiałom z naszej oferty, każdego dnia odnoszą sukces. Poznajcie najnowsze historie!

Mutoh ValueJet 426 UF w poznańskim… ZOO!

2018.12.11, Poznań

Już kilkadziesiąt egzemplarzy bestsellerowej drukarki LED-UV Mutoh ValueJet 426 UF drukuje w całej Polsce, w różnych branżach. Jedna z ostatnich instalacji miała miejsce w… poznańskim ZOO.

Po co w takim miejscu precyzyjny ploter A3+ LED-UV? Odpowiadamy: służy do druku ekologicznych tabliczek informacyjnych o mieszkańcach ZOO, dodatkowo dzięki możliwości druku wypukłego, grafiki posiadają także informacje w języku Braille'a. Mówi Artur Krygier z poznańskiego oddziału Atrium Centrum Ploterowe.

Na liście przedsiębiorstw, które wybrały drukarkę Mutoh ValueJet 426 UF, są firmy znakujące gadżety reklamowe, producenci trofeów sportowych, zakłady produkujące elementy elektryczne i domofony, a teraz nawet ZOO. Z uwagi na możliwość druku kolorem białym, swoje portfolio o druk tym kolorem rozwinęli producenci naklejek.

Artur Krygier
Atrium Centrum Ploterowe, oddz. Poznań

Trzeci ploter solwentowy Artemis KM 32xx w Color Media

2018.11.16, Jarosław

Firma Color Media z Jarosławia, po raz trzeci(!) wybrała drukarkę solwentową 3.20 m marki Artemis. 8-głowicowy Artemis KM 3208, uzupełnił park maszynowy złożony urządzeń tej marki, a także z japońskich drukarek marki Mutoh.

Mutoh ValueJet 1638 X w Opinion Sp. z o.o.

2018.10.25, Gliwice

W tym tygodniu, w drukarni Opinion zainstalowaliśmy najszybszy z japońskich ploterów żywicznych - Mutoh ValueJet 1638X.

Znana drukarnia wielkoformatowa, która obecna jest na rynku ponad 25 lat, postanowiła uzupełnić swój park maszynowy o szybki ploter ekologiczny z bardzo wysoką jakością druku. Po sprawdzeniu dostępnych na rynku urządzeń, wybór padł na topowy ploter Mutoh. Gratulujemy oraz dziękujemy za zaufanie!

Pierwsza instalacja Artemis PULSAR 2 w Polsce

2018.10.16, Balice

PULSAR 2 to najnowszy ploter LED-UV marki Artemis. Pierwsza instalacja tej ciężkiej, przemysłowej drukarki odbyła się w firmie Podkowiński Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo od 1997 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów i naczep. Ploter Artemis PULSAR 2 jest wykorzystywany do produkcji plandek i reklam na pojazdach.

Zestaw drukująco-tnąco-laminujący w Studio Grafico z Krosna

2018.10.05, Krosno

Tym razem japoński Mutoh ValueJet 1324X trafia do Studio Grafico z Krosna. Przedsiębiorstwo, oprócz drukarki wielkoformatowej jednocześnie rozszerzyło park maszynowy o ploter tnący Summa D120 oraz laminator RSC 1401h.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Kolejny Mutoh ValueJet trafia do Agencji Reklamowej TOP

2018.09.28, Włocławek

Po raz kolejny, Agencja Reklamowa TOP z Włocławka postanowiła uzupełnić swój cyfrowy park maszynowy o żywiczny ploter Mutoh ValueJet 1324X. Jest to już drugi Mutoh ValueJet tego użytkownika, a w planach jest już kolejny.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 426UF w JNS Studio Reklamy

2018.09.21, Lublin

Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało już kilkadziesiąt drukarek LED-UV – Mutoh ValueJet 426 UF. Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta - JNS Studio Reklamy.

To przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.

Pisali o tym m.in.: Świat Druku, signs.pl

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X

2018.09.19, Kościan

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. Cieszymy się, że ploter nie tylko jest lubiany i ceniony w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu.

Pisali o tym m.in.: Poligrafika, Świat Druku, signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 626 UF z modułem obrotwoym w BIG FOTO

2018.08.30, Świecie

Tym razem firma BIG FOTO GADŻETY ze Świecia postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które od 1998 roku zajmuje się fotografią, poligrafią i reklamą, postanowiło rozbudować swoje portfolio o zadruk bezpośredni w technologii LED-UV.

Cieszymy się, że kolejny Mutoh VJ-626 UF trafił do naszego Klienta. Co więcej, firma, która już posiada szerokie portfolio usług, wybrała oprócz wszechstronnej drukarki LED-UV, także dodatkowy moduł obrotowy znacznie poszerzający portfolio przedmiotów do zadrukowania.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, Poligrafika, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 1324 X w… CMYK

2018.08.22, Dobre Miasto

Japoński ploter wielkoformatowy Mutoh ValueJet 1324X to od lat jeden z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Jedna z ostatnich instalacji została zrealizowana w Studio Reklamy CMYK.

Wybraliśmy ploter Mutoh ValueJet 1324X w ekologicznej technologii żywicznej z uwagi na jej wszechstronność. Teraz mamy możliwość szybkiego druku od banera, przez plakaty, grafiki samochodowe, po tapety i dekoracje do wnętrz na małych naklejkach skończywszy. No i jest to „Japończyk” :)

Mariusz Czerwiński
CMYK Studio Reklamy