PLOTERY TEKSTYLNE

PLOTERY TEKSTYLNE

Plotery tekstylne Mutoh to drukarki wielkoformatowe służące do zadruku papieru sublimacyjnego oraz do bezpośredniego zadruku tkanin takich jak bawełna, poliestry, flagi itp.

Gama drukarek sublimacyjnych Mutoh to plotery o szerokościach od 1,07 do 2,6m. Technologia ta pozwala na przenoszenie wydruków na materiały poliestrowe za pomocą prasy lub kalandra. Dzięki atramentowi sublimacyjnemu Mutoh DS2 wydruki są ostre, a kolory żywe. Plotery sublimacyjne Mutoh łączą w sobie wysoką wydajność oraz jakość wydruków zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji i niskie zużycie atramentów. Każdy ploter sublimacyjny Mutoh wyposażony jest w najnowsze rozwiązania ułatwiające druk. Drukarki sublimacyjne naszej marki cechują się niskimi kosztami eksploatacji przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest druk bezpośredni materiałów naturalnych takich jak bawełna, len oraz wszystkie tkaniny nie zawierające poliestrów. Możliwe jest to dzięki połączeniu plotera tekstylnego Mutoh 1938TX z atramentem polimerowym opartym na najnowszych rozwiązaniach -  zastosowano w nim opatentowaną technologię z wykorzystaniem miceli, dzięki którym mamy możliwość druku bezpośrednio na różnego rodzaju tekstyliach. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy drukarkę tekstylną pozwalającą na bezpośredni zadruk materiałów naturalnych oraz poliestrowych. Jeden atrament - jedno urządzenie - wszystkie rodzaje materiałów.

Warto również wspomnieć, że jakość firmy Mutoh oparta jest na  wieloletnim doświadczeniu oraz precyzji wykonania - Mutoh do dnia dzisiejszego produkuje plotery w Japonii.