PLOTERY TEKSTYLNE

PLOTERY TEKSTYLNE

Plotery tekstylne Mutoh to drukarki wielkoformatowe służące do zadruku papieru sublimacyjnego oraz do bezpośredniego zadruku tkanin takich jak bawełna, poliestry, flagi itp.

Gama drukarek sublimacyjnych do tkanin Mutoh to plotery o szerokościach od 1,07 do 2,6m. Technologia ta pozwala na przenoszenie wydruków na materiały poliestrowe za pomocą prasy lub kalandra. Dzięki atramentowi sublimacyjnemu Mutoh DS2 wydruki są ostre, a kolory żywe. Plotery sublimacyjne Mutoh łączą w sobie wysoką wydajność oraz jakość wydruków zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji i niskie zużycie atramentów. Każdy ploter sublimacyjny Mutoh wyposażony jest w najnowsze rozwiązania ułatwiające druk. Drukarki sublimacyjne naszej marki cechują się niskimi kosztami eksploatacji przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest druk bezpośredni materiałów naturalnych takich jak bawełna, len oraz wszystkie tkaniny nie zawierające poliestrów. Możliwe jest to dzięki połączeniu plotera tekstylnego Mutoh 1938TX z atramentem polimerowym opartym na najnowszych rozwiązaniach -  zastosowano w nim opatentowaną technologię z wykorzystaniem miceli, dzięki którym mamy możliwość druku bezpośrednio na różnego rodzaju tekstyliach. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy drukarkę tekstylną pozwalającą na bezpośredni zadruk materiałów naturalnych oraz poliestrowych. Jeden atrament - jedno urządzenie - wszystkie rodzaje materiałów.

Warto również wspomnieć, że jakość firmy Mutoh oparta jest na  wieloletnim doświadczeniu oraz precyzji wykonania - Mutoh do dnia dzisiejszego produkuje plotery w Japonii.

Poznaj nasze plotery do sublimacji:

Ploter sublimacyjny Mutoh XpertJet 1341WR Pro jest wyposażony w zupełnie nową, ultra-szeroką głowicę drukującą piezo Mutoh AccuFine 1600 o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli). W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh, nowe głowice drukujące zapewnią wyjątkową jakość druku przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Nowa drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych technologii Mutoh.


Mutoh XpertJet 1642WR - ploter tekstylny wyposażony w 2 zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej kropli Piezo, które zapewniają najlepszą w swojej klasie dokładność umieszczania punktów. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh, nowe głowice drukujące zapewnią wyjątkową jakość druku przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Nowa drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych podstawowych technologii Mutoh.


Mutoh XpertJet 1682WR - najnowszy model drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh. W urządzeniu zastosowano nowatorskie technologie, dzięki którym ploter uzyskuje wysoką prędkość druku, zachowując przy tym doskonałą jakość i nasycenie kolorów. 


Mutoh RJ-900XG - ploter tekstylny Mutoh DrafStation RJ-900 XG przeznaczony jest do precyzyjnego druku sublimacyjnego i wodno-pigmentowego (np. CAD, GIS, foto). To idealne urządzenie dla małych zakładów produkcyjnych, działów marketingu, agencji reklamowych, startupów.


Mutoh ValueJet 1948WX - 4-głowicowa drukarka do sublimacji o szerokości zadruku 1900 mm. W najszybszym trybie produkcyjnym potrafi zadrukować, 194 m²/h! W typowym trybie produkcyjnym zadrukowuje papier sublimacyjny w prędkości od 67 do 125 m²/h. W trybach najwyższej jakości jego produktywność jest na poziomie od 11 do 47 m²/h.


Mutoh ValueJet 2638WX - ploter jest zaprojektowany do drukowania na najcieńszych papierach sublimacyjnych, ValueJet 2638WX wykorzystuje najnowszą technologię 8-kanałowej głowicy piezoelektrycznej i elektronikę nowej generacji, o rozdzielczości wyjściowej od 360 x 360 dpi do 1440 x 1440 dpi.


Mutoh ValueJet 1938 TX - ploter wyposażony jest w 2 szybkie głowice, technologię DropMaster (kompensacja grubości medium ), Intelligent Interweaving (druk bez paskowania) oraz VariableDot (druk zmienną wielkością kropli). Druk bezpośredni i pośredni w „tekstylnej” szerokości 1.90 m


Poznaj nasze najnowsze plotery do sublimacji od EFI

Ploter sublimacyjny EFI VUTEk FabriVU 180+ oferuje zaawansowaną kontrolę nośników, dzięki czemu może drukować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów na bazie poliestru o szerokości do 1,8 metra. Sprawdza się przy wydrukach grafiki wystawienniczej, grafiki do podświetleń, wystaw sklepowych, grafiki podświetlanej od przodu (frontlit), backlitów i flag, a także tekstylnych dekoracji wnętrz.


Jesteśmy profesjonalistami w zakresie zdobienia odzieży, akcesoriów i wszelkiego rodzaju tekstyliów. Prowadzimy od lat oraz organizujemy corocznie liczne warsztaty i szkolenia z różnych technik drukowania (np. druk na koszulkach). Organizując szkolenia współpracujemy zarówno z naszymi klientami, jak i uczelniami, bądź artystami, służąc każdemu zainteresowanemu udziałem w naszych warsztatach wiedzą i bogatym doświadczeniem. Prowadzimy pokazy, np. stosowania technik termotransferu (termotransfer) Flex i Flock, DTF, sitodruku bezpośredniego, transferu plastizolowego i haftu. W swojej ofercie posiadamy m.in: kalander do sublimacji, materiały do sublimacji (IKONOS)

Na każde z orgaznizowanych przez nas wydarzenia – serdecznie zapraszamy.