Neolt Neolam Plus S 120 C

Neolam Plus S to zaawansowany laminator pneumatyczny włoskiego producenta. W porównaniu do laminatorów z dociskiem elektrycznym, docisk pneumatyczny eliminuje możliwość pojawienia się błędów w laminacji (nawet podczas obsługi przez początkujących użytkowników). Wbudowany, dotykowy panel sterowania czyni pracę łatwą, szybką i przyjemną.

Zalety laminatora

  • Plug & Play - laminator jest dostarczany "w całości" (konstrukcja monolityczna) przez co nie wymaga specjalnej instalacji i jest gotowy od razu do pracy. Urządzenie posiada wbudowany kompresor.
  • Auto-adpatacja - laminator sam dostosowuje się do grubości materiału. Jego maksymalna grubość to 5 cm.
  • Możesz pre-definiować siłę docisku dla różnego rodzaju nośników
  • Dotykowy panel LCD - intuicyjna i łatwa obsługa pracy i parametrów laminatora
  • Automatyczna prędkość - Laminator dostosowuję i utrzymuje temperaturę w zależności od prędkości pracy. Zakres temperatur to 0 - 120 stopni C.
Specyfikacja
Max. szerokość robocza 165 cm (65 cali)
Max. prędkość 6 m/min.
Max. grubość laminacji 5 cm
Wysokość stołu roboczego 97 cm
Waga 240 kg
Prąd 230V - 50Hz lub 110V - 60Hz; 9A; 2000W
Sprężone powietrze 6 bar
Wymiary (szer. x gł. x wys.) 2.30 X 0.75 X 1.45 m
Filmy

Neolt Factory - film promocyjny

Pozostałe filmy


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!