Systemy workowe

0 reviews

Nowy system przechowywania atramentów, wprowadza kilka znaczących udogodnień. Możemy mówić w przypadku worków o małej rewolucji.

Główną zaletą worków z atramentem jest ich hermetyczność. Oznacza to, że atrament nie ma kontaktu z powietrzem, a co za tym idzie jego skład pozostaje nienaruszony w czasie przechowywania i eksploatacji. Po drugie atramenty są odgazowane. Trzecią zaletą jest to, że operator nie ma kontaktu z samym atramentem, co czyni pracę czystą dla urządzenia jak i samego komfortu pracy (brak rozlanego tuszu, czyste ręce).

Nowy sposób przechowywania atramentów oprócz czynnika jakościowego wprowadza też ekonomiczny. Worek instaluje się w specjalnym adapterze w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie pozwala na spłynięcie 100% zawartości worka do maszyny. W konkurencyjnych rozwiązaniach o układzie poziomym jest to niemożliwe - zachodzi tam strata atramentu od 10 do 30%, gdyż tyle tuszu pozostaje w kasecie!

Dzięki pionowej pozycji potrzebujemy także mniej miejsca za ploterem, przez co wykorzystujemy mniej cennej powierzchni w pracowni.

Atramenty

W ofercie posiadamy kilka typów atramentów do ploterów wielkoformatowych:

  • Mutoh UMS - ekologiczne atramenty z certyfikatem
  • Mutoh Eco
  • Ikonos UltraVision (Mutoh, Roland, Mimaki)

* Atramenty wymagają specjalnego adaptera dostosowanego do danego typu atramentów.


Podobne produkty

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!