Neolt XY DTF

Neolt XY DTF

0 reviews

Katalog (pdf)

Prezentacja (pdf)
 

Trymer Neolt XY jest doskonałym urządzeniem do profesjonalnego cięcia folii DTF. Jego precyzja i wydajność umożliwia szybką produkcję wysokiej jakości naklejek, czy odzieży z nadrukami.

Urządzenie wyposażone jest w pneumatyczne ostrze pionowe oraz wewnętrzną sprężarkę, która zasila wszystkie rolki dociskowe służące do prowadzenia materiału. Trymer Neolt XY przeznaczony jest do cięcia mediów o szerokości maks. 800 mm.

Pomimo profesjonalnego zastosowania, trymer ten jest łatwy w obsłudze, przykładowo jest sterowany za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dzięki automatycznej sygnalizacji dźwiękowej, użytkownik tego trymera jest informowany o zakończeniu pracy urządzenia.

Trymer XY DTF pozwala na pracę w 2 trybach:

  •   tryb automatyczny (zaprogramowany rozmiar i liczba kopii do cięcia)
  •   tryb XY Opti Cut (trymer DTF XY rozpoznaje markery cięcia i po ustawieniu noży tnie folię z nadrukami na części gotowe do aplikacji na koszulkach)

Opcjonalne wyposażenie:

  •   pionowe ostrze pneumatyczne
  •   podstawa
  •   stół odbiorczy na gotowe pocięte media, np. na folię do aplikacji na koszulkach.

Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają niezawodność i precyzję trymerów Neolt, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Neolt XY DTF stanowi wartościowe urządzenie dla profesjonalistów zajmujących się produkcją nadruków na różnego rodzaju tkaniny.

Filmy

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!