DRUKARKI UV DO GADŻETÓW

DRUKARKI UV DO GADŻETÓW

Drukarki XPJ-461UF i XPJ-661UF są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie dla dodanej wartości spersonalizowanych wydruków oraz produkcję małoseryjną na zamówienie do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Typowe zastosowania obejmują spersonalizowane i/lub markowe upominki i pamiątki, opakowania, prototypy, płytki dekoracyjne, okrągłe przedmioty (butelki), nagrody, figurki i modele, niestandardowe komponenty, sztywne oznakowania w małym i średnim formacie, a także wiele innych. W konfiguracji CMYK lub CMYK + Biały + Lakier nadają się do bezpośredniego drukowania na szerokiej gamie materiałów, w tym trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Druk na podłożach ciemnych lub przezroczystych jest również możliwy dzięki zastosowaniu białych atramentów. Wartościowe wykończenie, takie jak lakier punktowy, a nawet oszałamiające efekty specjalne, takie jak struktury lub tłoczenia, są możliwe dzięki dedykowanym atramentom lakierniczym.

Zakłady produkcyjne natomiast wykorzystają te drukarki do znakowania paneli sterowania, nadruków na częściach i podzespołach, prototypowania wzorów i wielu innych pojedynczych lub niskonakładowych nadruków. Jak widać to nie są tylko „drukarki UV do gadżetów”.

Najlepsze korzyści dla Ciebie

Elastyczność, krótkie czasy realizacji i personalizacja. Są to kluczowe cechy druku UV LED na gadżetach. Rynek personalizacji stale się rozwija, ponieważ firmy starają się wyróżniać z tłumu. Ty też możesz! Jeśli prowadzisz drukarnię o ugruntowanej pozycji, skorzystaj z niskich inwestycji kapitałowych oraz możliwości wejścia na nowe rynki i wprowadź dodatkowe usługi dla obecnych klientów. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorstwem, drukowanie obiektów może stanowić idealny start. Niskie nakłady inwestycyjne, łatwe pozyskiwanie gotowych obiektów, łatwa konfiguracja i gotowość do pracy po wydrukowaniu. Możesz też zachować wysokie marże, jakie zapewnia model biznesowy produktów premium. Jedną z największych zalet druku LED UV na przedmiotach jest żywiołowość kolorów i fotorealistyczna jakość obrazu na gotowym obiekcie. Dzięki technologii utwardzania atramentu, wydruk absolutnie nie blaknie i jest odporny na zarysowania. Wyniki naprawdę przyciągają wzrok! Technologia zapewnia również doskonałą jakość wydruku najdrobniejszych szczegółów i ich absolutną przejrzystość, więc bez względu na to, jak mały jest Twój projekt lub tekst, zawsze będzie on tak samo wyraźny jak zaprojektowany oryginał. Koszty drukowania są niskie, dzięki ulepszonym technologiom wdrożonych w małoformatowe drukarki LED UV i udoskonalonym, certyfikowanym atramentom. Jednorazowe wydruki również są opłacalne i posiadając kilka większych zleceń wszystko można połączyć i zachować odpowiednie zyski.


Stołowy ploter LED-UV Mutoh XpertJet 1462UF z ruchomą bramą karetki o szerokości zadruku 1420x700 mm, to najnowszy ploter stołowy LED-UV od Mutoh. Mutoh XpertJet 1462UF jest idealnym wyborem pozwalającym zwiększyć wydajność i zaoferować produkcję wysokomarżowych zleceń z użyciem atramentu białego i lakieru. Ploter jest polecany drukarzom poszukującym wysokiej jakości, precyzji, możliwości realizacji specjalnych wydruków, produktywności i pozytywnego wpływu na środowisko.


Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF przeznaczona do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A3+ jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zindywidualizowane produkty oraz małe partie komercyjnych i przemysłowych nadruków.


Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF przeznaczona do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A2 jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zindywidualizowane produkty oraz małe partie komercyjnych i przemysłowych nadruków. Ploter ma możliwość druku na butelkach.

Obie drukarki można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor - lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

Wszystkie powyższe plotery UV do gadżetów do druku na małym formacie, są odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, jeżeli poszukujesz:

  • drukarki UV
  • drukarka do gadżetów
  • drukarka UV Roland
  • drukarka UV Mimaki
  • druk uv
  • drukarka UV A4
  • drukarka UV A3
  • nadruki UV