EFI - strefa Pro

Plotery EFI

Wybierz maszynę aby dowiedzieć się więcej.

Wirtualne warsztaty Efi

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów Efi. Zobacz nagrania z wirtualnych spotkań i prezentacji możliwości nowych urządzeń.

Najnowsze wiadomości

Fakty i mity o EFI Pro 32r

FAKT: EFI Pro 32r jest najszybszą, produkcyjną drukarką „entry-level”

EFI Pro 32r to przystępna cenowo drukarka LED o szerokości 3.20 m, oferująca prędkość druku do 207 m2/h w znakomitej jakości , z kroplą 7 pL i wysokim nasyceniem kolorów.

FAKT:EFI Pro 32r posiada wiele tych samych funkcji i zalet co VUTEk 3r+

EFI Pro 32r może korzystać z wielu udogodnień, zastosowanych w droższym modelu VUTEk 3r+, np.: moduł do druku siatek, wbudowany serwer FIERY, moduł analizujący marszczenie się materiału czy też moduł do automatycznego druku dwustronnego blockoutów i półautomatycznego druku dwustronnego backlitów.

FAKT: EFI Pro 32r jest w stanie drukować takie same aplikacje co VUTEk 3r+

EFI Pro 32r może obsługiwać szeroką gamę elastycznych nośników do aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych, np.: grafiki targowe, banery 2-stronne, grafiki POP/POS, grafiki na pojazdy, aplikacje podłogowe, tapety, murale, itd.

MIT: Zużycie atramentu w EFI Pro 32r mieści się w tym samym zakresie, co konkurencyjne drukarki.

Wydajność atramentu w EFI Pro 32r wynosi 150 m2/L, co jest co najmniej 25% lepsza niż w przypadku innych drukarek dostępnych na rynku.

Drzwi w IKEA drukowane na EFI

Firma Borne Türelemente specjalizuje się w produkcji mebli, w szczególności drzwi i ram. Dzięki wysokiej sprzedaży, ekspansji produkcji i regularnym inwestycjom w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, Borne jest jednym z najbardziej efektywnych producentów drzwi wewnętrznych w Europie. Borne posiada również 2 fabryki mebli w Barlinku i Gorzowie gdzie pracują maszyny EFI. Około 500 pracowników w dwóch zakładach w Polsce produkuje drzwi do szaf, stoły i zdjęcia wyłącznie dla IKEA.

Czytaj cały dokument (pdf, j. ang)

EFI Pro 32r dostępny w Atrium

Nowy EFI Pro 32r to ekonomiczne, wielofunkcyjne urządzenie, zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić wzrost konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstwa. Na początek oznacza to radykalne zwiększenie wydajności. Dodatkowo będzie można zaoferować klientom bogatszy wybór zastosowań - włącznie z wydrukami atramentem białym, na tkaninach i wydrukami dwustronnymi - na znacznie bogatszej ofercie podłoży. A wszystko to przy niższych kosztach eksploatacji wynikających z niższego zużycia tuszu i niższych opłat za energię.

Więcej o ploterze EFI Pro 32r.

Wybierz technologię LED

Prawdopodobnie, jak wiele firm poligraficznych, borykasz się z problemem zrównoważenia swoich potrzeb biznesowych z regulacjami unijnymi i wymaganiami klientów w zakresie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Ekologiczne rozwiązania druku, takie jak technologia LED „utwardzania zimnym światłem” firmy EFI, pozwalają na redukcję wpływu Twojej produkcji na środowisko i zwiększenie zysków z działalności.

Czytaj cały dokument (pdf, j. pol)

Złoty Medal dla EFI Pro 16h

12-13 września, podczas targów Festiwal Druku w Warszawie, hybrydowy ploter EFI Pro 16h został nagrodzony Złotym Medalem.

Ta drukarka zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących „hybrydowego” rozwiązania do druku zarówno na nośnikach elastycznych z roli jak i sztywnych płyt. Cieszymy się, konkursowe Jury również doceniło technologiczny „majstersztyk” jakim jest Pro 16h.

Ciekawe realizacje EFI - witraże

W kościele St. Patricks w Bristolu, w nowo wybudowanym atrium powstał ogromny witraż... przy użyciu technologii druku LED. Efekt witrażu uzyskano, zadrukowując przezroczystą folię samoprzylepną na ploterze LED marki EFI z technologią druku wielowarstwowego. Prawda, że pomysłowe?

Źródło: tutaj (j. ang).

Złoty Medal dla EFI Pro 24f

Podczas zakończonej "olimpiady reklamowej" - targów RemaDays 2018 - mający swoją premierę EFI Pro 24f, został uhonorowany najwyższym targowym laurem, Złotym Medalem "The Prize for Innovations".

Więcej informacji na ten temat: tutaj.

Rozciągnij wyobraźnię

EFI H1625-SD to hybrydowy ploter 2 w 1 do druku bezpośredniego na sztywnym lub elastycznym materiale termoformowalnym: PETG, akrylu, poliwęglanie, polistyrenie, PVC i innych.

Ploter eliminuje kosztowne i czasochłonne procesy sitodrukowe lub ręczne. Urządzenie zapewnia fotograficzną jakość druku, wykorzystując cztery kolory (CMYK) oraz kolorem BIAŁY (w standardzie). Grayscalowe głowice plotera pozwalają uzyskać 4-8 poziomów wielkości kropli atramentu i rozdzielczości 1200 dpi.

Więcej informacji o ploterze: tutaj.

Multimedia

Prezentacje EFI

Chcesz wiedzieć więcej o maszynach EFI? A może umówić się na prezentację ich możliwości?

Skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!