Leister Hemtek ST

Leister Hemtek ST

0 reviews

HEMTEK ST to zgrzewarka stacjonarna do szybkiej obróbki krawędzi tkanin termoplastycznych, w szczególności banerów i siatek mesh.

HEMTEK ST to doskonałe rozwiązanie dla małych agencji reklamowych oraz dużych drukarni, jako uzupełnienie modeli samojezdnych do efektywnego zgrzewania wydruków mniejszego formatu, na przykład. 1 x 1, 3 x 1,  2 x 2 metra.

Nowatorska konstrukcja HEMTEK ST rozwiązuje wiele problemów związanych ze zgrzewaniem automatami samojezdnymi. Urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu na stole, do zgrzewania nie jest wymagane przygotowanie podłoża o dużej powierzchni a materiał przeznaczony do zgrzewania również nie wymaga specjalnego przygotowania. Dlatego w przypadku małych formatów proces ten jest wielokrotnie szybszy.

Dzięki bieżącej kontroli naciągu materiału podczas zaciągania, efekt pomarszczenia materiału praktycznie nie występuje. Zgrzewarka charakteryzuje się maksymalnie uproszczoną budową, co sprawia, że koszty eksploatacji są niskie a jej obsługa nie wymaga szkolenia. Opuszczanie i podnoszenie dyszy jest wykonywane pedałem i w połączeniu z praktycznym zawijakiem zgrzewanie jest niezwykle proste, estetyczne i szybkie.

Leister Hemtek ST osiąga realną prędkość zgrzewania banerów do 10-12 metrów bieżących na minutę i przeznaczona jest do zgrzewania krawędzi banera pod oczka. Dzięki prowadnicom posłuży także do zagrzewania tuneli oraz linek w krawędziach. Hemtek ST posiada 3 szerokości wałków: 20, 30 i 40 mm.

Hemtek cechuje się prostą regulacją parametrów za pomocą pokręteł na obudowie. Warto wspomnieć, że urządzenie posiada funkcję automatycznego wychładzania grzałki.

Specyfikacja
Model Leister Hemtek ST
Typ zgrzewarka stacjonarna
Prękość pracy max. 12 m/min
Regulacja tak
Rodzaje zgrzewów krawędzie, tunele, linki
Wałki 20 mm, 30 mm, 40 mm

 

Filmy

Internet


Podobne produkty

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!