Dzięki drukarce EFI H1625-RS z atramentami 3M możesz produkować różnego rodzaju znaki drogowe spełniające wymagania dotyczące ruchu drogowego. Urządzenie pozwoli także na produkcje oznakowania tymczasowego, i niecertyfikowanego, znaków bezpieczeństwa, informacji turystycznych, kierunkowskazów, itp. Technologia cyfrowa gwarantuje, stały i niski koszt produkcji w każdym nakładzie, od jednego do setek egzemplarzy.

Najważniejsze cechy

 • Ploter 1.60 m drukujący bezpośrednio na nośnikach odblaskowych 3M w rolkach, arkuszach i  bezpośrednio na mat. sztywnych. Druk cyfrowy eliminuje wieloetapowy proces produkcji ręcznej (np. wycinanie).
 • Drukarka wykorzystuje 6 kolorów (CMYKBR) zgodnych z kolorystyka znaków drogowe. 8-poziomowa skala szarości i zmienna wielkość kropli atramentu, zapewni jego niskie zużycie i doskonała jakość grafiki.
 • Wysoka jakość druku cyfrowego spełnia wymagania jakie są stawiane znakom drogowym.
 • Ostre kontury, wyraźny tekst i płynne przejścia kolorów pozwolą produkować wysokiej jakości oznakowanie turystyczne, informacyjne i inne.
 • Technologie EFI i 3M zapewniają:
  • spełnienie wymagań dotyczących koloru, odporności na blakniecie, długowieczności, współczynnika odbicia i jakości znaków drogowych
  • kompletny Matched Component System z gwarancja do 12 lat*
 • Drukarka produkcyjna o wydajności do 18 m2/h na nośniku o szerokości 122 cm w trybie druku certyfikowanego. Umożliwia druk bezpośrednio na materiałach odblaskowych bez etapów poprzedzających i następujących po procesie, oszczędzając czas, obniżając koszty transportu i zwiększając zyski
 • Roczna gwarancja na Enhanced Service Program (ESP) dla drukarki i oprogramowania Fiery® XF

* Gwarancja 3M™ MCS™ dla ruchu ulicznego reguluje znaki drogowe wydrukowane tuszem 3M przy zastosowaniu mediów 3M, wydrukowane i zastosowane z kartami produktów i informacji 3M. Wiecej informacji znajduje sie na stronie: www.3m.com/digital4trac

 

6 prostych kroków automatyzacji produkcji

Sprytna technologia „uliczna”: drukarka EFI H1625-RS + atramenty 3M

System EFI + 3M spełnia wysokie wymagania stawiane znakom drogowym: certyfikowane kolory, odpowiednia odblaskowość, itd. Atramenty 3M dla EFI H1625-RS zostały zaprojektowane i przetestowane, tak aby zapewnić stała jakość i wydajność.

 • Spełnia wymagania ASTM dotyczące współczynnika odbicia i koloru
 • Wydruk suchy od razu po wydrukowaniu to natychmiastowa możliwość obróbki lub montażu.
 • Możliwość realizacji różnego rodzaju zleceń: znaki drogowe, znaki informacyjne, reklamy, itd.
 • Niski poziom odpadów
Specyfikacja
Atrament 3M
Kolory C, M, Y, K, B, R
Szerokość 165 cm
Szerokość zadruku 162.6 cm
Rodzaj podłoży elastyczne + sztywne
Maks. średnica roli 22.9 cm
Pas transmisyjny z podsysem, z płynną regulacją
Stół modułowy
Rozdzielczość max. 1200 dpi
Prędkość max. 10.3 m2/h (Warranted High Quality RoadWay Signage Mode)*
max. 18 m2/h (Warranted Roadway Signage Quality Mode)*
max. 23 m2/h (Unwarranted Quality Mode)
max. 42.3 m2/h (Unwarranted Express Mode)
Obsługiwane formaty plików

wszystkie popularne, w tym: PostScript 3, EPS, TIFF, PDD

w trybach CMYK i RGB

Oprogramowanie EFI Fiery XF RIP

 

Pomysły na biznes

Pomysły z rynku polskiego


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!