Instalacja plotera hybrydowego LED UV w agencji promocyjno-reklamowej z województwa podkarpackiego

Instalacja plotera hybrydowego LED UV w agencji promocyjno-reklamowej z województwa podkarpackiego

W jednej z agencji promocyjno-reklamowych z województwa podkarpackiego zainstalowano w ostatnim czasie ploter hybrydowy LED-UV 2,2m marki Artemis.

Ploter hybrydowy LED-UV Artemis Hybrid 2,2m, to wielkoformatowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED-UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Ploter jest w stanie drukować praktycznie na wszystkim: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach, plandekach, PVC, PP, PE.

Artemis Hybrydowy LED-UV skierowany jest do drukarni przemysłowych, producentów oznakowań oraz każdej innej firmy z branży poligraficzno-reklamowej, która chce wejść w nowy segment wysokomarżowego i ekologicznego druku UV.

Instalacja plotera pozwoli na znaczące zwiększenie mocy produkcyjnych wspomnianej agencji umożliwiając realizację bardziej zróżnicowanych i zaawansowanych projektów.

Warto podkreślić, że Polsce plotery marki Allwin-Artemis znalazły już ponad 300 zadowolonych nabywców, co świadczy o ich jakości, trwałości i niezawodności.

Zdjęcie z instalacji: