Sukces Atrium na RemaDays 2017

Sukces Atrium na RemaDays 2017

Podczas zakończonych targów RemaDays 2017, firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentowała 20 urządzeń do druku wielkoformatowego oraz materiały i atramenty IKONOS. Trzy produkty z naszej oferty zdobyły targowe medale "The Prize For Innovations".

3 medale!

Najwyższe targowe laury zdobyły 3 innowacyjne produkty z naszej oferty. Tytuły te potwierdzają wartość rynkową, innowacyjność i możliwości nagrodzonych rozwiązań. Targowe jury nagrodziło:

  • DRUKARKA DTG MUTOH VALUEJET 405 GT - zobacz więcej informacji o urządzeniu
  • FOLIE SAMOPRZYLEPNE I LAMINATY IKONOS PROFIFLEX PRO - nagrodzone, polskie materiały kupisz on-line na www.ikonos.pl
  • PLOTER UV ARTEMIS ORION - zobacz więcej informacji o urządzeniu

Ponad 20 urządzeń do druku wielkoformatowego

Na naszym stoisku o powierzchni 160 m2 (jedno z największych na targach RemaDays) zaprezentowaliśmy 20 urządzeń do druku wielkoformatowego rezprezentujących wiele technik druku i post-produkcji.

Jako wyłączny przedstawiciel japońskiej firmy MUTOH w Polsce od blisko 25 lat, zaprezentowaliśmy najnowsze i najpopularniejsze urządzenia tego producenta.

Nie sposób opisać krótko wszystkich urządzeń, które pracowały na naszym stoisku. Każda maszyna jest unikalna w swojej klasie – co docenili nasi klienci. Cieszymy się, że podczas targów wiele z nich znalazło swoich nabywców, a dotychczasowi użytkownicy odwiedzający targi z dumą podkreślali, że to był trafny wybór i swoje przyszłe plany również wiążą z marką Mutoh.

W Atrium "Rema" trwa nadal

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze stoisko i zapraszamy już na kolejne prezentacje – Dni Otwarte – w naszej siedzibie w Opolu. Pierwsze odbędą się już 16 marca (więcej informacji o Dniach Otwartych). Kolejne, co miesiąc! Będzie to dobra okazja jeszcze dogłębniej zapoznać z technologiami Mutoh.

Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy nasza pełną ofertę maszyn i materiałów, dokładnie jak na "Remie". Co więcej - nadal można bedzie skorzystać z OFERT TARGOWYCH!

Galeria zdjęć

Klienci na stoisku Atrium-Ikonos

Combo: ploter drukujacy Mutoh ValueJet 1638X + Trymer XY rozcinający wydruki w trakcie druku

Nagrodzony ploter UV - Artemis Orion

Ekonomiczny ploter żywiczny (UMS) - Mutoh ValueJet 1604X

Nagrodzony ploter UV - Artemis Orion

Ploter solwentowy Artemis KM serii 32xx

Wydajny ploter żywiczny (UMS) o szer. 1.37 m - Mutoh ValueJet 1324X

Plotery Mutoh ValueJet serii X

Nagrodzona drukarka DTG do koszulek - Mutoh ValueJet 450GT