Sukces Atrium i Ikonos na Festiwalu Druku

Sukces Atrium i Ikonos na Festiwalu Druku

Wielu odwiedzających, liczne kontrakty, pochlebne opinie o produktach, 3 Złote Medale... tak w skrócie można podsumować ogromny sukces Atrium i Ikonos na wrześniowym Festiwalu Druku 2018.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i gościom targowym za odwiedzenie naszych stoisk i wybór produktów z naszej oferty. Dziękujemy również za wiele pozytywnych opinie o prezentowanych przez nas blisko 20 ploterach i nowościach z fabryki IKONOS. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty aplikacji, dzięki którym mogliśmy zainspirować i pokazać praktyczne użycie materiałów i różnych technik druku wielkoformatowego.
Dodatkowym potwierdzeniem jakości produktów z naszego portfolio, było przyznanie 3 Złotych Medali. Targowe Jury doceniło klasę: plotera LED Mutoh ValueJet 1638UR, plotera LED EFI Pro 16h, papieru do znakowania koszulek Ikonos T-Shirt.

Złoty Medal - Mutoh ValueJet 1638 UR

Nowy ploter serii „UR” dopiero, co zadebiutował na rynku, a już trafił do pierwszych kluczowych odbiorców w Polsce. Co więcej, jego jakość doceniło także konkursowe Jury wrześniowego Festiwalu Druku. Mutoh ValueJet 1638UR to 2-głowicowa drukarka piezo LED-UV o szerokości roboczej 1.62 m. Oprócz kolorów CMYK, znajdziemy także kolor biały oraz lakier. Taka konfiguracja pozwala na druk wielowarstwowy w jednym przebiegu (symultaniczny). Daje to wielokrotnie większe możliwości od zwykłych drukarek „eko” i konkurujących rozwiązań.

Mutoh ValueJet serii „UR” potrafi zadrukować materiały czarne, kolorowe, metaliczne, fluorescencyjne, odblaskowe, przezroczyste i inne. Oczywiście poradzi sobie także z klasycznymi nośnikami jak papiery, folie białe, banery, płótna, tapety, materiały powlekane i niepowlekane. Niska temperatura utrwalenia atramentu pozwala na stosowanie także mediów wrażliwych na wysoką temperaturę, np. cienkich klisz. Co więcej, wydruku w momencie druku jest suchy i od razu gotowy do dalszej obróbki, montażu lub wysyłki.

Złoty Medal - EFI Pro 16h

EFI Pro 16h zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących „hybrydowego” rozwiązania do druku zarówno na nośnikach elastycznych z roli jak i sztywnych płyt. Zgłaszając EFI Pro 16h do targowego konkursu byliśmy przekonani o jego najwyższej klasie. Cieszymy się, konkursowe Jury również doceniło technologiczny „majstersztyk” jakim jest Pro 16h.

EFI Pro 16h to hybrydowy, czyli rolowo-stołowy ploter LED o szerokości 165 cm i produktywności do 91 m2/h. Jest to również przemysłowa drukarka, wyposażona w głowice drukujące w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale). EFI Pro 16h drukuje atramentami CMYK i jest wyposażony w podwójny kanał koloru białego dla zachowania wysokiej prędkości tym kolorem. Warto wspomnieć, że kolor biały w ploterach EFI jest śnieżnobiały. „Szesnastka” umożliwia zadruk w wysokiej rozdzielczości, do 1200 x 1200 dpi. Drukarka jest wyposażona w wiele „pro” rozwiązań, takich jak: listwa antystatyczna, modułowy stół, energooszczędne lampy LED, profesjonalny serwer EFI Fiery pro Server Core.

Złoty Medal - IKONOS T-Shirt

Istnieje kilka technologii umożliwiających znakowanie koszulek. Niektóre wymagają nakładów inwestycyjnych. Dzięki papierowi IKONOS T-SHIRT za pomocą zwykłej drukarki biurkowej i domowego żelazka można rozkręcić całkiem dochodowy biznes. Ryzyko i koszt inwestycji, praktycznie żadne.

Papier zapewnia doskonałe, kolorowe, ostre obrazy na białym oraz ciemnym tle. Kolor pozostaje taki sam po wielokrotnym praniu. Papier oferowany jest w formacie kartek A4 w opakowaniach po 10 lub 50 sztuk. Za jego pomocą w warunkach domowych można oznakować wyjątkową koszulkę. Przy kreatywnym pomyśle można sprzedawać takie produkty sprzedawać z wysoką marżą.

Galeria zdjęć