RoadShow we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Olsztynie już za nami!

RoadShow we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Olsztynie już za nami!

Każdy z naszych potencjalnych (i obecnych) klientów mierzy się z wyzwaniami z prowadzonym biznesie, jednak firma Atrium Centrum Ploterowe, zorganizowała w ostatnim czasie spotkania w ramach trasy objazdowej RoadShow po Polsce. Za nami spotkania we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Olsztynie. Z tego powodu chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które poświeciły swój czas i odwiedziły nas w trakcie trwania naszych spotkań.

Firma Atrium i IKONOS chce pokazać potencjalnym użytkownikom ploterów Mutoh oraz Summa, że drukarki można stosować nie tylko w klasycznej poligrafii czy reklamie. Dzięki dotychczasowym spotkaniom, nawiązaliśmy wiele nowych cennych relacji biznesowych.

Dla naszych odbiorców jest to przede wszystkim bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

Na szczególną uwagę zasługują tu prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF, gdyż jest to nowa rewolucyjna technologia nadruku na koszulkach, która pokonuje wiele ograniczeń obecnie stosowanych technik. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na niską odporność lub  wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu  tzw. „przygotowalni”.

Dotąd w RoadShow wzięło udział prawie 40 firm.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze show i przypominamy, że przed nami pozostały spotkania w:

  • Gdańsku 14.07.2022
  • Tarnowie 02.08.2022
  • Kielcach 04.08.2022
  • Zakończenie: Warszawa 10.08.2022

na które zapraszamy.

Udział w RoadShow jest bezpłatny. Na wybrany termin należy się zarejestrować.

 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Świata Druku i magazynu OOH.

Poniżej fotogaleria z naszego RoadShow w Poznaniu:

Poniżej fotogaleria z naszego RoadShow w Olsztynie: