Pro-warsztaty "Interior Design" z ekspertami SIHL - 9.05.2019, Opole

Pro-warsztaty "Interior Design" z ekspertami SIHL - 9.05.2019, Opole

9 maja 2019 zapraszamy na profesjonalne warsztaty prowadzone przez ekspertów z firmy SIHL. Szkolenie przeznaczone jest dla firm chcących pogłębić swoją wiedzę na temat rynku i materiałów dekoracji wnętrz, a także wziąć udział w interaktywnych warsztatach aplikacji tych materiałów!

Dlaczego tak wielu dostawców usług czeka, aż klienci powiedzą im czego oczekują, zamiast aktywnie promować nowe pomysły i wprowadzać na rynek nowe aplikacje?
Wiele firm koncentruje się jedynie na podtrzymaniu istniejącej sprzedaży. Czy wiesz, że aby osiągnąć więcej należy pokazać klientom nowe produkty i usługi, które pomogą im osiągnąć sukces?

Nie wiesz, o co chodzi z "Interior Design"? Zapraszamy na krótki film...

Korzystając z budynku biurowego, SIHL przestawia film, w którym pokazuje jak unikalne wzory na ścianach, podłogach i meblach mogą z powodzeniem tworzyć klimatyczne przestrzenie i przyjemne, dobre samopoczucie. Dzięki materiałom SIHL do zadruku cyfrowego zrealizujesz fantastyczne realizacje takie jak: tapety, "tatuaże ścienne", ściany reklamowe, płótna, okleiny... a także poduszki, pokrowce na sofy czy naczynia. Wykorzystaj tę szansę aby zdobyć nowe rynki, nowych klientów, nowe możliwości!
Dowiedz się więcej o materiałach marki SIHL.

Plan warsztatów

  • godz. 9:30 - rejestracja uczestników - prosimy o punktualne przybycie
  • godz. 10:00 - podstawowe informacje o firmie i marce SIHL
  • godz. 10:15 - szczegółowe omówienie wybranych materiałów do dekoracji wnętrz
  • godz. 12:00 - lunch
  • godz. 13:00 - warsztaty aplikacji materiałów dekoracyjnych, druk na tapetach i tekstyliach, konsultacje indywidualne
  • godz. 15:30 - zakończenie

* godziny mogą ulec drobnej korekcie

Rejestracja

Chcesz wziąć udział w tych ekskluzywnych warsztatach? Koszt udziału to 150 zł brutto za osobę. Liczba miejsc limitowana - tylko 20 uczestników.