Plotery wielkoformatowe EFI w portfolio Atrium

Plotery wielkoformatowe EFI w portfolio Atrium

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze portfolio profesjonalnych rozwiązań do druku wielkoformatowych powiększyło się o najwyższej, światowej klasy drukarki EFI.

Współpraca pomiędzy amerykańskim producentem ploterów wielkoformatowych EFI a Atrium Centrum Ploterowe rozpoczęła się w listopadzie 2017 r. Nawiązanie współpracy z firmą EFI jest dla naszej firmy ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem profesjonalizmu nabytego podczas 25 lat działalności firmy Atrium, ale także wyzwaniem.

Organizacja firmy EFI stoi na najwyższym światowym poziomie. Mam tu na myśli szczególnie działy serwisu, handlowy oraz marketingu. Nie bez przyczyny najpierw wymieniłem dz. serwisu, ponieważ jesteśmy świadomi, że zakup profesjonalnego sprzętu to dla klienta pierwszy krok, a najważniejsza jest bezproblemowa eksploatacja i sprawna obsługa posprzedażowa. Aktualnie rozbudowujemy dział serwisu oraz dział handlowy. Trwają już szkolenia, które zostaną zakończone w styczniu 2018. Nasz zespół jest pełni entuzjazmu. Otrzymujemy bardzo dobre wsparcie zarówno z polskiego oddziału EFI, jak i z europejskiego centrum w Brukseli, a także bezpośrednio z USA.

Maciej Juchkiewicz
Prezez Zarządu, Atrium Centrum Ploterowe

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi urządzeniami, z oferty Atrium Centrum Ploterowe i EFI:

  • EFI Pro 24f - flatbed LED z obszarem roboczym 2.40 x 1.20 m
  • EFI Pro 16h - ploter stołowo-rolowy LED o szerokości roboczej 1.65 m
  • EFI H1625-RS - ploter do druku certyfikowanych znaków drogowych o szerokości 1.65 m
  • EFI H1625-LED - ploter stołowo-rolowy LED o szerokości roboczej 1.65 m
  • EFI H1625-SD - ploter stołowo-rolowy do termoformowania o szerokości roboczej 1.65 m

 

Jeżeli są zainteresowani wymienionymi drukarkami EFI - zapraszamy do kontaktu.