NASTĘPNA INSTALACJA PLOTERA UV DO GADŻETÓW FIRMY MUTOH XPJ 461UF

NASTĘPNA INSTALACJA PLOTERA UV DO GADŻETÓW FIRMY MUTOH XPJ 461UF

Kolejna instalacja Atrium Centrum Ploterowe została przeprowadzona w Województwie Łódzkim.

Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF zainstalowana w ww. firmie przeznaczona jest do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A3.

Drukarkę można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadaje się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor - lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

Firma z woj. Łódzkiego tak opisuje swoją działalność:

„Szukasz miejsca, w którym znajdziesz najciekawsze inspiracje prezentowe? Prezencik ABC z Łodzi to fabryka gadżetów, która oferuje nietuzinkowe pomysły na prezent. Każdy zasługuje na wyjątkowy upominek i to bez względu na fakt, czy był/a w zeszłym roku grzeczny/a, czy nie. W naszym sklepie z gadżetami znajdziesz oryginalne i zaskakujące prezenty na każdą okazję, dlatego dbamy o ciągłe poszerzanie asortymentu…”

Czym wyróżnia się ploter Mutoh XpertJet 461UF. Dlaczego wybrano właśnie ten model?

Przede wszystkim zwrócono uwagę na wszechstronność i możliwości wykorzystania ploterów gadżetowych UV od firmy Mutoh. W ploterach używa się bezpiecznych, certyfikowanych, bezzapachowych atramentów (podczas druku i po wydrukowaniu) z certyfikatem US11, co jest bardzo ważnym atutem. Ploter dedykowany jest zarówno do małych, pojedynczych zleceń (wydruków), jak i większych, przemysłowych, na dużą skalę, co znacznie poszerza możliwości dotarcia do potencjalnego klienta, zarówno tego małego (indywidualnego), jak i B2B.

Ploter Mutoh XpertJet 461UF umożliwia nadruki na obudowach telefonów, prezentach, produktach fotograficznych, artykułach promocyjnych, takich jak długopisy, zapalniczki, pendrive'y, pamiątki, nagrody, małe szyldy, opakowania płytki dekoracyjne i wiele innych. Białe tusze umożliwiają drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach. Dzięki dedykowanym tuszom lakierniczym możliwe są specjalne wykończenia o wartości dodanej, takie jak lakier punktowy, a nawet wyjątkowe efekty specjalne, takie jak struktury lub wytłaczanie.

Właściciele firmy z woj. Łódzkiego o ww. ploterze dowiedzieli się z Internetu, a także odwiedzając stoisko firmy Atrium Centrum Ploterowe na Targach RemaDays.

Prezentujemy galerię zdjęć z instalacji: