Kolejna instalacja plotera LED-UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF

Kolejna instalacja plotera LED-UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF

Agencja promocyjno-reklamowa HammerHead z Pułtuska zdecydowała się w ostatnim czasie na zakup drukarki LED-UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF o polu roboczym A2+.

Dlaczego wybrano właśnie tę drukarkę?

Urządzenie można skonfigurować w ustawieniach CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm.

Typowe zastosowania drukarki obejmują wydruki spersonalizowanych prezentów, produktów fotograficznych, artykułów promocyjnych (długopisy, zapalniczki i pamięci USB, itp.), trofeów sportowych (puchary, medale, statuetki itp. - na te cechy przede wszystkim zwrócono uwagę przy zakupie urządzenia), małego oznakowania informacyjnego. Drukarka ta jest doskonałym narzędziem do produkcji nadruków personalizowanych, zarówno niskich jak i większych serii, prototypów, itd. Co ważne w drukarce używane są bezpieczne, certyfikowane bezzapachowe atramenty z certyfikat do wnętrz dla atramentu US11. Kompaktowe rozmiary drukarki sprawiają, że jest to na najlepszy wybór dla małych startupów, punktów drukarskich, jak i również większych agencji reklamowych.

Zdjęcie z instalacji: