Instalacja nowego plotera DTF Artemis 604 w agencji reklamowej z Nowego Sącza

Instalacja nowego plotera DTF Artemis 604 w agencji reklamowej z Nowego Sącza

Koncept Art z Nowego Sącza, to duża drukarnia/agencja reklamowa, która w swoim portfolio posiada usługi oklejania samochodów, witryn, reklamy świetlnej, oznakowania budynków, fototapet, znakowania odzieży i gadżetów, produkcji systemów wystawienniczych, wyrobów z plexi i wielu innych.

W ostatnim czasie firma zainwestowała w nowy ploter DTF do nadruków na odzieży – Artemis DTF 604. Dlaczego wybrano właśnie ten ploter?

Artemis DTF 602/604 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do kleju. Ploter posiada wbudowany system cyrkulacji białego atramentu, który zapobiega jego zasychaniu. Ploter drukuje z szybkością do 30 m2/h (wersja 4-głwicowa0 na materiałach o szerokości do 73 cm. Wyposażony jest w najnowszej generacji głowice Epson i3200, a jego rozdzielczość druku wynosi od 360 dpi do 2400 dpi (min. wielkość kropli: 3,8 pl, max. wielkość kropli: 12 pl).

Zestawy Artemis DTF cenione są za: szybkość pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, możliwość użycia białego atramentu oraz kolorów fluorescencyjnych, utrwalania infrared zabezpieczającego trwałość kolorów. Szczególnie ważna jest bardzo wysoka odporność wydruków na pranie, znacznie wyższa od poprzedniej technologii druku DTG.

Dzięki swoim zaletom technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta seryjnych nadruków na tekstyliach, np. koszulkach t-shirt, ubraniach roboczych, sportowych, jak również u tych producentów, którzy celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia. Włąśenei to zadecydowało o zakupie zestawu DTF do koszulek Artemis.