Firma Vision Display dzieli się sukcesem - Demo Room Summa w Azji

Firma Vision Display dzieli się sukcesem - Demo Room Summa w Azji

Vision Display jest jednym z kluczowych przedstawicieli firmy Summa w Singapurze i działa od ponad 20 lat w branży znaków i grafiki. Firma specjalizuje się w druku cyfrowym i wykończeniach, oferując rozwiązania reklamowe i marketingowe. Usługi firmy nie ograniczają się tylko do drukowania wielkoformatowych materiałów reklamowych, takich jak billboardy, banery i flagi, ale obejmują również projektowanie wizualne i merchandising, produkcję rekwizytów i wiele innych.

Około rok temu, Vision Display nawiązała współpracę z Summą w celu stworzenia demo room'u wypełnionego dedykowanym sprzętem Summy, który doskonale integruje się z obecnym zapleczem firmy. Pozwoliło to Vision Display na rozwój bazy klientów i relacji biznesowych. W tym samym czasie, Summa będzie mogła dalej rozwijać swoją działalność na rynkach Azji i Pacyfiku.

Daleko idące zaangażowanie, integracja i rozwój

W demo roomie zainteresowani mogą obejrzeć demonstracje profesjonalnych urządzeń tnących firmy Summa, które w prostym procesie drukowania i cięcia tworzą zadziwiająco wysokiej jakości aplikacje.

Robin Lim, prezes w Vision Display, wyjaśnia: "Od momentu otwarcia demo roomu, zauważyliśmy znaczny wzrost naszej bazy klientów. Podjęcie współpracy z firmą Summa oraz integracja dedykowanego sprzętu do cięcia Summa przyniosły natychmiastową wartość dodaną oraz stały napływ odwiedzających i klientów."

Przekształcenie cięcia ręcznego w całkowicie zautomatyzowany proces pracy

Portfolio firmy Summa prezentowane w demo roomie jest zróżnicowane. Różne produkty Summa - S Class 2 i F Series - są obecne w celu zademonstrowania wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie cięcia. Plotery tnące Summa szybko zdobywają popularność. Dzięki ich wszechstronności i elastyczności, wielu odwiedzających ogląda je z zachwytem. Wraz z uruchomieniem demo room, Vision Display zdołała rozszerzyć swoje rozwiązania w zakresie cięcia i zastosowań. Dzięki ploterom tnącym Summa, firma koncentruje się teraz na pełnej automatyzacji.

Robin Lim dodaje: "Dzięki możliwościom ploterów serii F i S Class 2 przekształciliśmy 95% naszego ręcznego cięcia i przycinania w automatyzację. Dodatkowo, seria F pozwala nam na przetwarzanie płyt o strukturze plastra miodu, co inicjuje przyjazną dla środowiska i ekologicznie odpowiedzialną praktykę, odchodzącą od naszej tradycyjnej produkcji stolarskiej. Jesteśmy teraz w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów z szybką realizacją zamówień."

Znaczenie dobrze zorganizowanych demonstracji

Posiadanie demo roomu to wyjątkowa okazja, aby zademonstrować potencjalnym klientom wartość produktów firmy. W przypadku Summy, demonstracja służy jako efektywne narzędzie, które pokazuje potencjalnym klientom, jak rozwiązanie w zakresie cięcia może być prawdziwym przełomem. Vision Display entuzjastycznie popiera tę wizję.

"Dzięki możliwości przeprowadzania demonstracji codziennie, nasi klienci są w stanie lepiej zrozumieć zarówno naszą markę jak i markę Summa. Demo room pozwala nam na prowadzenie pokazów wideo na żywo w celu zaprezentowania szerokiej gamy zadań cięcia i materiałów testowych, którymi możemy się dzielić z klientami na całym świecie. Możliwości są nieskończone i sięgają poza granice kraju."