Dni Otwarte Atrium pod patronatem medialnym Świata Druku

Dni Otwarte Atrium pod patronatem medialnym Świata Druku

świat druku - logo

Można powiedzieć, że ze Światem Druku firma Atrium Centrum Ploterowe współpracuje od zawsze. Ten specjalistyczny magazyn jest źródłem rzetelnej informacji w zakresie nowości, prognoz oraz stanu branży reklamy i druku wielkoformatowego. Wyrazem tej dobrej kooperacji jest wiadomość, że najbliższe Dni Otwarte Atrium odbędą się pod patronatem medialnym Świata Druku.

Czas Dni Otwartych zbliża się wielkimi krokami. Najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce już we czwartek (05.11.2020). Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną odbędą się one w specjalnym trybie, tak aby wykluczyć ryzyko infekcji naszych gości.

Bezpieczeństwo to jeden z powodów, dla których liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Dlatego prosimy o jak najszybszą rejestrację poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.


Czas Dni Otwartych to czas wielkich promocji! Jest to idealna okazja by zwiększyć potencjał przedsiębiorstwa wzbogacając park maszynowy o profesjonalne maszyny marek Mutoh, EFI, Summa oraz Neolt.

Największą przewagą bezpośredniego spotkania jest jednak możliwość osobistego przetestowania potencjału oferowanych ploterów. Nasi eksperci dostarczą rzetelnej informacji i doradzą jakie rozwiązanie najlepiej wypełni poszczególne zadania.