Atrium na targach Drema 2020 w Poznaniu

Atrium na targach Drema 2020 w Poznaniu

Atrium Centrum ploterowe na targach Drema 2020

15 września ruszają targi Drema 2020. Targi przemysłu drzewnego i meblarskiego, na których spotykają się specjaliści kreujący rozwój branży.

W dniach 15 -18 września znajdą nas Państwo w pawilonie nr 5 stoisko 50.

Prezentować będziemy maszyny i urządzenia, dzięki którym firmy meblarskie, szklarskie oraz projektanci wnętrz realizować będą mogły najbardziej nawet niezwykłe życzenia Swoich Klientów. Pokażemy jak w szybki i tani sposób z wykorzystaniem technologii druku LED-UV zindywidualizować przestrzeń w domu i w biurze. Zademonstrujemy jak własny wzór czy ulubiony motyw graficzny nanieść na meble czy ścianę, jak ten sam wzór wykorzystać w meblach tapicerowanych.

Na naszym stoisku, w pawilonie nr 5 stoisko 50, zobaczą Państwo w pracy nagrodzoną Złotym Medalem 2020 MTP hybrydową drukarkę EFI Pro 16h, ploter sublimacyjny Mutoh RJ-900, ploter żywiczny Mutoh 1641 SR oraz całkowitą nowość w branży meblarskiej – drukarki Mutoh 426UF, Mutoh 661UF i Mutoh 461UF pozwalające w błyskawiczny i tani sposób zadrukować elementy wykończeniowe mebli. Pokażemy, że bez uruchamiania drogich linii produkcyjnych nadruk na akcesoriach meblarskich jest możliwy.

Chcemy rozmawiać z Państwem o możliwościach każdego z prezentowanych urządzeń, o wszystkich szczegółach technicznych, o zasadach używania czy konserwacji. Prezentowane na targach maszyny mogą, oprócz standardowych mediów, drukować bezpośrednio na kamieniu, ceramice, kartonach, korku, płytach meblowych, płytach PCV czy szkle. Mogą drukować na materiałach o grubości nawet do 24 cm i wadze do 100 kg/m2.

Chcemy rozmawiać z Państwem o tym jak możliwości druku UV mogą poszerzyć portfolio firm meblarskich.

Spotkajmy się w Poznaniu!
Porozmawiajmy!