Sukcesy naszych Klientów

Sukcesy naszych Klientów

Przedstawiamy inspirujące historie naszych Klientów. Dzięki urządzeniom i materiałom z naszej oferty, każdego dnia odnoszą sukces. Poznajcie najnowsze historie!

Zestaw drukująco-tnąco-laminujący w Studio Grafico z Krosna

2018.10.05, Krosno

Tym razem japoński Mutoh ValueJet 1324X trafia do Studio Grafico z Krosna. Przedsiębiorstwo, oprócz drukarki wielkoformatowej jednocześnie rozszerzyło park maszynowy o ploter tnący Summa D120 oraz laminator RSC 1401h.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Kolejny Mutoh ValueJet trafia do Agencji Reklamowej TOP

2018.09.28, Włocławek

Po raz kolejny, Agencja Reklamowa TOP z Włocławka postanowiła uzupełnić swój cyfrowy park maszynowy o żywiczny ploter Mutoh ValueJet 1324X. Jest to już drugi Mutoh ValueJet tego użytkownika, a w planach jest już kolejny.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 426UF w JNS Studio Reklamy

2018.09.21, Lublin

Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało już kilkadziesiąt drukarek LED-UV – Mutoh ValueJet 426 UF. Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta - JNS Studio Reklamy.

To przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.

Pisali o tym m.in.: Świat Druku, signs.pl

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X

2018.09.19, Kościan

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. Cieszymy się, że ploter nie tylko jest lubiany i ceniony w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu.

Pisali o tym m.in.: Poligrafika, Świat Druku, signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 626 UF z modułem obrotwoym w BIG FOTO

2018.08.30, Świecie

Tym razem firma BIG FOTO GADŻETY ze Świecia postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które od 1998 roku zajmuje się fotografią, poligrafią i reklamą, postanowiło rozbudować swoje portfolio o zadruk bezpośredni w technologii LED-UV.

Cieszymy się, że kolejny Mutoh VJ-626 UF trafił do naszego Klienta. Co więcej, firma, która już posiada szerokie portfolio usług, wybrała oprócz wszechstronnej drukarki LED-UV, także dodatkowy moduł obrotowy znacznie poszerzający portfolio przedmiotów do zadrukowania.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, Poligrafika, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 1324 X w… CMYK

2018.08.22, Dobre Miasto

Japoński ploter wielkoformatowy Mutoh ValueJet 1324X to od lat jeden z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Jedna z ostatnich instalacji została zrealizowana w Studio Reklamy CMYK.

Wybraliśmy ploter Mutoh ValueJet 1324X w ekologicznej technologii żywicznej z uwagi na jej wszechstronność. Teraz mamy możliwość szybkiego druku od banera, przez plakaty, grafiki samochodowe, po tapety i dekoracje do wnętrz na małych naklejkach skończywszy. No i jest to „Japończyk” :)

Mariusz Czerwiński
CMYK Studio Reklamy