Zobacz w przeglądarce

ZAPROSZENIE NA ROADSHOW 2022

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z IKONOS organizują RoadShow w miesiącach czerwiec-lipiec–sierpień 2022. Prezentujemy terminy spotkań. Udział w RoadShow jest bezpłatny. Na wybrany termin należy się zarejestrować.

KOLEJNA INSTALACJA NIEZAWODNEGO PLOTERA ARTEMIS PULSAR II

Ploter ten, to maszyna do „najcięższych” zadań – dosłownie i w przenośni. Ta drukarka LED-UV da radę najgrubszym materiałom … białymi i kolorowymi. Ale z cienką „ceratą” również sobie poradzi. Artemis Pulsar 2 to ploter LED-UV o szerokości druku 3.20 m, który charakteryzuje się stabilną konstrukcją oraz ciężkim systemem podawania i odbioru mediów dostosowanym do materiału o tak dużym ciężarze jakim są plandeki.

 

MUTOH OBCHODZI JUBILEUSZ 70-LECIA

Światowy koncern w tym roku świętuje okrągłą rocznicę powstania. W marcu 1952 r. Yoshiro Mutoh założył firmę Mutoh Scale Engraving w Mishuku (Setagaya). Wśród życzeń płynących z całego świata z okazji 70-lecia firmy, nie zabrakło także naszej firmy Atrium Centrum Ploterowe, generalnego dysrybutora marki Mutoh na Polskę.

   

PREMIERY MUTOH NA FESPA W BERLINIE

Pierwszym z premierowych ploterów zaprezentowanych na targach jest eko/żywiczny XpertJet 1682SR Pro. Podczas Targów FESPA miała też miejsce premiera plotera sublimacyjnego Mutoh XpertJet 1341WR Pro o szerokości 127 cm.

 

PRZEKONAJ SIĘ JAK DRUKUJĄ NAJNOWSZE PLOTERY DO GADŻETÓW

Każdy zainteresowany może się zapisać i otrzymać darmową próbkę druku UV. Zachwyć się możliwościami ploterów LED/UV do gadżetów Mutoh. Zobacz niesamowity druk UV z wybiórczym lakierem, czy drukiem „3D” z wykorzystaniem ploterów Mutoh XpertJet 661 UF i Mutoh XpertJet 461UF.

MUTOH 1638UH - WSZECHSTRONNY PLOTER LED/UV- PROMOCJA

Mutoh ValueJet 1638UH to specjalistyczny ploter LED-UV, drukujący zarówno na materiałach sztywnych jak i elastycznych. Urządzenie oferuje najwyższą jakość druku na takich materiałach jak ABS, aluminium, PE, PET, PMMA (akryl), PP, PS, PVC, szkło. Dzięki zastosowaniu lakieru można dodatkowo uzyskać efekt uszlachetniający. Dzięki temu ploterowi twoje realizacje zaskoczą nawet najbardziej wymagających klientów.

Z LASEREM ARTEMIS CO2 PRAWDZIWA SZTUKA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - PROMOCJA

Lasery CO2 idealnie nadają się do cięcia jak i grawerowania w materiałach takich jak:  tworzywa sztuczne, papier, drewno, akryl, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp., co daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji różnego typu upominków, ekskluzywnych logotypów,  napisów i gadżetów dla klientów.

LATEX - FAKTY I MITY - NAJNOWSZE INFORMACJE I PORÓWNANIA

Strona przeznaczona dla miłośników: ekologii, ekonomii, a szczególnie zdrowego rozsądku przy wyborze technologii druku. Teraz odświeżona o nowe informacje, porównania i aktualne fakty. Serdecznie zapraszamy do lektury.

8-KOLOROWY PLOTER EKO/ŻYWICZNY MUTOH XPERTJET 1682SR

Tworząc trwałe wydruki na podłożach powlekanych i niepowlekanych do 1625 mm, 8-kolorowy ploter Mutoh XpertJet 1682SR może być skonfigurowany zarówno w trybie 2 x 4 CMYK, jak i 8C (C, M, Y, K, Lc, Lm, Lk , lub). Podczas gdy konfiguracja 2x4 jest zorientowana na produkcję objętościową/prędkościach, konfiguracja 8C pozwala na szerszy zakres zastosowań, w tym do produkcji profesjolanych bannerów biznesowych.

PREZENTACJA PLOTERA DTF MUTOH 628 DO KOSZULEK NA ROADSHOW

Dzięki metodzie pośredniego druku na koszulkach DTF uzyskasz bardzo dobre, trwałe i ekonomiczne rezultaty. Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF Mutoh 628 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów i tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna, czy skóra, po poliester.

 

PREZENTACJA PLOTERA DTF 30 DO KOSZULEK NA ROADSHOW

DTF 30 to ploter do produkcji nadruków w technologii DTF, dedykowany szczególnie do pracy z niewielkimi partiami produkcji. Idealnie sprawdzi się w agencjach reklamowych, do druku na koszulkach, znakowania odzieży roboczej i technicznej, znakowania odzieży sportowej, a nawet na obuwiu.

 

PREZENTACJA PLOTERA SUBLIMACYJNEGO MUTOH XPJ 1642 WR NA ROADSHOW

Tekstylia z nadrukami cyfrowymi są żywe, niepowtarzalne i cudownie miękkie. Kto nie chciałby odrobiny luksusu, personalizacji i wyrażania siebie poprzez indywidualne nadruki na tekstyliach w swoim domu? Odkryj kolorowy świat sublimacji do wystroju wnętrz.

PLOTER EKO/ŻYWICZNY MUTOH XPJ 1341 SR PRO NA ROADSHOW

Grafiki na samochodach to potężne, ekonomiczne narzędzie dla każdej firmy, wzmacniające wizerunek i świadomość marki. Pojazdy wszystkich typów stają się mobilnymi billboardami, wykorzystując proste wycięte winylowe logo lub pełne indywidualne grafik na pojazdy. Do druku grafik na pojazdach świetnie spisze się każdy ploter eko/żywiczny Mutoh XpertJet, w tym premierowy 1341 SR Pro

PLOTER EKO/ŻYWICZNY MUTOH XPJ 1641 SR NA ROADSHOW

Model Mutoh XpertJet 1641SR to drukarka 4-kanałowa (CMYK), z jedną głowicą, o wydajności 53 m²/h. XpertJet jako następca linii ValueJet, posiada szereg nowych rozwiązań.

POKAZY PLOTERÓW TNĄCYCH SUMMA S ONE Z SERII D (ROLOWYCH) NA ROADSHOW

W branży Summa jest znana jako prekursor technologii rolowych ploterów tnących. Poznaj serię Summa S One! Seria ploterów rolowych S One jest kolejnym krokiem w średnim segmencie urządzeń tnących firmy Summa i zastępuje serię SummaCut. Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez wiele lat, Summa oferuje Państwu niezawodną serię, która jest bardziej wydajna i bardziej ergonomiczna. 

 

OPROGRAMOWANIE RIP ONYX 22 JEST JUŻ DOSTĘPNE

Zupełnie nowa funkcja "przeciągnij i upuść" do obsługi plików i automatyzacji, łatwe w użyciu narzędzia do codziennej automatyzacji oraz intuicyjne sterowanie kolorem, w tym nowa biblioteka ONYX Colour Reference Library do szybkiego i łatwego dopasowania koloru na dowolnej drukarce. Nie wymaga żadnych zobowiązań! 30 dni bezpłatnego okresu próbnego

FOLIA IKONOS HIGH TACK OUTDOOR STREET

Biała polimerowa folia do nadruków podłogowych z PVC, dedykowana do krótkotrwałego użytku na zewnątrz na szorstkich powierzchniach typu beton, chodniki, parkingi itp. Folia nadaje się do zadruku solwentem (eco/mild/hard), latexem oraz UV.  Grubość folii to 75 µm. Posiada trwały klej akrylowy o bardzo wysokiej przyczepności na bazie rozpuszczalnika. Zabezpieczona jest papierem silikonowym powlekanym gliną.

BANER IKONOS PCV-FREE 280g MATT

Oferta IKONOS została wzbogacona o nowy produkt banerowy – tym razem jest to materiał z kategorii BANER „PVC-FREE”

MESH IKONOS PCV-FREE BEZ PODKŁADU 150g

Najwyższej jakości poliestrowy materiał o strukturze siatki. Lekki i bardzo wytrzymały na rozciąganie i rozdarcie. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Materiał nie zawiera PCV i szkodliwych ftalanów.

FOLIA IKONOS SUPER FLOOR ALUMINIUM STICK

Dzięki swoim właściwościom materiał można swobodnie aplikować na tak trudnych powierzchniach jak asfalt, beton, cegła itp. Doskonale nadaje się również do zastosowania w reklamie ściennej oraz podłogowej. Dzięki atestowi R11 materiał ma właściwości antypoślizgowe oraz jest trudnopalny.

FOLIA MROŻONA IKONOS PROFIFLEX FROSTED FPT ROSE/GREEN P80+

Folia przeznaczona jest do dekoracji elementów przezroczystych płaskich. Produkt naklejony na szybę imituje efekt szkła mrożonego w kolorze różowym i zielonym.
Swoje zastosowanie znajdzie u konkretnej grupy Klientów takich jak: salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne itp.

FOLIA IKONOS PROFIFLEX BRT 400+ STONE-TECH GREEN

To samoprzylepna folia PCV przeznaczona do głębokiego piaskowania w szkle oraz kamieniu. Materiał cechuje się elastycznością oraz dużą wytrzymałością. Naklejona posiada właściwość wolnopalną. Łatwa w aplikowaniu na różne powierzchnie oraz wygodna w wybieraniu. Doskonale znosi długie i głębokie piaskowanie. 

FOLIE PET DECORATIVE 38µ

Rodzina folii poliestrowych samoprzylepnych, z klejem solventowym permanentnym. Zastosowanie do oklejania / ozdabiania powierzchni przeźroczystych głównie szklanych, plexi, poliwęglan itp. Jest to bardzo funkcjonalny zamiennik folii winylowych typu „mrożone szkło” – tzn. nie trzeba przenosić folią transportową wyciętych z folii „mrożonej” pasów, kratek itp.

POMOC SERWISOWA SUMMA - CUTTER

Nowy firmware Summa S One MD9986 (rev 12) zawiera szreg zmian. Można się z nimi zampznać klikając w link.

 

UCZ SIĘ OD PROFESJONALISTÓW

Gama filmów instruktażowych firmy GRAFITYP. Warto obejrzeć szczególnie w kwestii profesjonalnego oklejania samochodów.