MAŁY ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

DTF 30 to ploter do produkcji nadruków w technologii DTF, dedykowany szczególnie do pracy z niewielkimi partiami produkcji. Idealnie sprawdzi się w agencjach reklamowych, do druku na koszulkach, znakowania odzieży roboczej i technicznej, znakowania odzieży sportowej, a nawet na obuwiu.

Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF 30 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów i tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna, czy skóra, po poliester.

DTF 30 wyposażony jest w najnowszej generacji, podwójną głowice Epson. Rozdzielczość druku wynosi od 360 do 2880 dpi. Prędkość druku to, 3,5m2 CMYK WW, a szerokość zadruku 30 cm.

DTF 30 to urządzenie kompletne – drukarka, mieszarka i suszarka w jednym. Profesjonalne atramenty pigmentowe na bazie wody, używane w tym ploterze, są:

  • doskonałej jakości
  • gwarantem żywych kolorów, realistycznych efektów
  • szybkoschnące
  • przyjazne dla środowiska naturalnego

DTF 30 to jedwabiście gładkie nadruki, niezwykle przyjemne w dotyku. Wspaniałe rezultaty można uzyskać tu zarówno na odzieży jasnej, jak i ciemnej, bez potrzeby używania dodatkowych materiałów przed i po obróbce termicznej.

Urządzenie o wymiarach: 1250 mm wysokości, 1235 głębokości, 1110 szerokości i 195 kg wagi.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN PLOTER

1. Produkcja europejska.
2. Kompaktowa konstrukcja oraz niska emisja do środowiska naturalnego.
3. Wysoka trwałość wydruków.
4. Łatwość obsługi: nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku.
5. Niewielkie koszty eksploatacji: niskie zużycie atramentu, oszczędność mediów, odzysk proszku.
6. Degazowane atramenty, druk białym atramentem.
7. Wysoka prędkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków
8. Szybki zwrot z inwestycji.
 

DTF - REWOLUCJA W NADRUKACH NA ODZIEŻY!

DTF (Direct to Film) to rewolucyjna technologia nadruku na koszulki, która pokonuje wiele ograniczeń obecnych technik zdobienia. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu tzw. „przygotowalni”.

Dzięki DTF pełno kolorowe nadruki bez wycinania, bez obierania, czasochłonnej i kosztownej przygotowalni, dostępne są praktycznie „od ręki”.

Transfer DTF to przygotowanie transferu z cyfrowego obrazu, wydrukowanego w technologii pigmentowej. Drukując na specjalnej folii oraz stosując sypki klej, przy użyciu prasy termicznej, jesteśmy w stanie przenieść cały wydrukowany obraz na tkaninę.

Druk DTF świetnie sprawdza się w znakowaniu materiałów w trudno dostępnych miejscach, a także w aplikacji na produktach, na których niemożliwe jest drukowanie na płasko, jak np.: rękawki koszulek, czapki z daszkiem, torby itp.

Dzięki swoim zaletom, technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta nadruków na tekstyliach, również tych, którzy celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia.

1. PROJEKTOWANIE

Możesz projektować swoje grafiki w dowolnym programie (np. Photoshop, Illustrator, Corel Draw itd.)

2. RIP

Oprogramowanie RIP potrzebne do wydrku koloru białego i pozostałej gamy kolorów CMYK

3. WYDRUK

Proces wykonywania nadruków DTF, polega na druku grafiki na specjalnej folii PET.

4. APLIKCJA

Aplikacja na folii poprzez pokrycia mokrego jeszcze wydruku specjalnym proszkiem, który jest jednocześnie klejem, podkładem i aktywatorem.

5. APLKACJA W WYSOKIEJ TEMPERATURZE

Roztop klej równomiernie na zadrukowanej folii. Zapewnij równomierne ciepło przez cały czas w temperaturze 1500C - 1600C

6. MOŻLIWOŚĆ APLIKACJI

Umieść swoje projekty na różnych powrzchniach tekstylnych: bawełnie, poliestrze, skórze i wielu innych.

Specyfikacja
Głowice 2x Epson
Rozdzielczość od 360 do 2880 dpi
Prędkość druku 3,5m2 CMYK WW
Szerokość zadruku 30 cm
Oprogramowanie RIP
System grzewczy IR regulowany
Automatyczny mieszalnik proszku
Automatyczny system grzewczy, wiążący folię DTF z proszkiem TPU
Atramenty w zamkniętym systemie workowym
Gwarancja 12 miesięcy

Prasa

   


Podobne produkty

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!