Zobacz w przeglądarce

DNI OTWARTE W ATRIUM  24-25.02.2022

Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Ploterowe Dni Otwarte 24 i 25 lutego 2022. W nowym Centrum Demonstracyjnym firmy w Opolu, będziemy prezentować flagowe modele takich wiodących producentów, jak Mutoh, czy Summa. Ponadto zaprezentowane będą najnowsze rozwiązania DTF do druku na tekstyliach, nowe plotery żywiczne oraz nowe tkaniny do druku IKONOS Home Decor: tkanina microfiber clean glass, tkanina microfiber polar, tkanina microfiber towel.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

OPROGRAMOWANIE VERTELITH NAGRODZONE

Z przyjemnością informujemy, że oprogramowanie VerteLith RIP zdobyło nagrodę EDP w kategorii "Technologie przepływu pracy". Jest to prestiżowe odznaczenie przyznawane przez European Digital Press Association. Do pobrania notka prasowa oraz certyfikat.
 

NASTĘPNA INSTALACJA PLOTERA XPERTJET 1641SR

XpertJet 1641SR to jedna z najnowszych drukarek żywicznych Mutoh. Model Mutoh XpertJet 1641SR to drukarka 4-kanałowa (CMYK), z jedną głowicą o wydajności 53 m²/h. 

Instalacja naszego topowego plotera eko/żywicznego w Zamościu.

 
PREMIERA PLOTERÓW EKO/ŻYWICZNYCH  MUTOH XPERTJET PRO

Zapowiadane modele XpertJet 1341SR Pro oraz XpertJet 1641SR Pro zostaną wyposażone w nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które oferują najwyższą w swojej klasie dokładność druku.

  
PREMIERA PLOTERA DTF 30

Jest to ploter do produkcji nadruków w technologii DTF typu kombajn. Idealnie sprawdzi się w drukowaniu koszulek, znakowaniu odzieży roboczej, nadrukach na odzieży sportowej, a nawet drukowaniu elementów obuwia.

PREMIERA PLOTERA DTF MUTOH 628

DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na wielu różnych materiałach tekstylnych, metodą druku pośredniego DTF.

MOŻLIWOŚCI DRUKU UV I TRANSFERU DTO PRZY UŻYCIU PLOTERA MUTOH 461UF

Na filmie poniżej firma Decograff pokazuje ciekawe możliwości druku UV i transferu DTO przy użyciu plotera Mutoh 461UF. Dzięki temu procesowi drukowanie np. na myszce komputerowej, staje się bardzo proste.

  

EFI PRO 30H

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED/UV pozwala na druk na materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych”, czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.

 

MUTOH PERFORMANCEJET PJ-2508UF

Ta flatbed'owa drukarka LED/UV łączy w sobie szereg zaawansowanych funkcji, zwiększających jej wydajność: 4 podwójne  głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna wielkość kropli), możliwość druku materiałów o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², kolor biały oraz wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref) ... i wiele więcej.

 
GRAFIKA NA ŁODZIACH

Możliwości wykorzystania wydruków z ploterów eko/żywicznych XpertJet są praktycznie nieograniczone. Wyobraźmy sobie chociażby nasze spersonalizowane grafiki (lub firmowe logo) na kadłubie łodzi.

IKONOS PROFIFLEX COLOR

Bogata oferta mediów IKONOS została rozszerzona o nową linię kolorowych folii ploterowych do wycinania IKONOS PROFIFLEX COLOR. Są to wysokiej jakości błyszczące i matowe winylowe, samoprzylepne folie przeznaczone do wycinania na ploterach tnących.

ATRAMENTY W KOLORACH FLUORESCENCYJNYCH W OFERCIE IKONOS

Firma IKONOS poszerzyła swoje portfolio o atramenty fluorescencyjne na bazie specjalnych barwników. Atramenty Ultra Vision Sublimacja Plus są dostępne  w dwóch kolorach – pink i yellow.

IKONOS CLEAN GLASS - NOWOŚĆ TEKSTYLNA
Jest to wysokiej jakości tkanina, która została poddana procesowi piaskowania z obu stron w celu uzyskania miękkich i zamszowych powierzchni. Składa się w 80% z poliestru i 20% z poliamidu. Materiał doskonale nadaje się jako poszewki na poduszki, do czyszczenia powierzchni szklanych/ekranów LCD, kocy, ręczników.
NOWOŚCI TEKSTYLNE IKONOS
MICROFIBER POLAR

Jest to wysokiej jakości tkanina w postaci bardzo miękkiego i czesanego polaru. Składa się w  100 % z poliestru.  Materiał doskonale nadaje się na koce, ściereczki, podszewki kurtek, poszewki na poduszki.

FOLIA BRT 400+ STONE-TECH GREEN

Samoprzylepna folia PVC, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością, dzięki czemu umożliwia głębokie piaskowanie, aż do kilkunastu minimetrów. Folia ta, jest łatwa w aplikowaniu na różne typy powierzchni, doskonale znosi długotrwałą obróbkę. 

BACKLIT IKONOS PROFICOAT BAM 130 SM

Jest to mleczna, półmatowa klisza do wydruków reklam podświetlanych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości powleczenia zapewnia bardzo wysokie odwzorowanie kolorów oraz idealne i równomierne rozproszenie światła. Materiał nie zawiera PVC.
PROMOCJA - FLAGA SUBLIMACYJNA IKONOS 110 B1 ORAZ E B1
Ten znakomitej jakości materiał flagowy bez papieru podkładowego charakteryzuje się wysokim nasyceniem kolorów po obu stronach. Materiał nie zawiera PCV. Zastosowanie: flagi narodowe, sportowe i firmowe, lekkie banery reklamowe, scenografia i dekoracje.

RIP MUTOH – VERTELITH

Zapraszamy do zapoznania sie z prezentacją na temat najnowszego oprogramowania RIP Mutoh – VerteLith.

SUMMA TWIN WORKFLOW

Jeśli chcesz zmaksymalizować produktywność, jakość i wydajność oraz bezproblemowo zintegrować swój ploter drukujący z ploterem tnącym, możesz skorzystać z Twin Workflow firmy Summa.

FUNKCJA KODU KRESKOWEGO - FILM

Unikalną cechą, jaką posiadają plotery tnące Summa, jest możliwość odczytu kodów kreskowych za pomocą czujnika w karetce z nożem tnącym. Po odczytaniu kodu kreskowego urządzenie automatycznie komunikuje się z oprogramowanie, aby pobrać niezbędne dane cięcia np. konturowego.
JAK UTRZYMAĆ PLOTER TNĄCY SUMMA W DOBRYM STANIE?

Plotery tnące Summa to precyzyjne urządzenia, które wymagają okresowej konserwacji, aby zapewnić ich stałą i wysoką wydajność.

JAK NAJWYDAJNIEJ CIĄĆ TAPETĘ ZA POMOCĄ SUMMA F SERIES

Tapety, to personalizacja dla domu, biura, restauracji itd. aby każde pomieszczenie wyglądało jak najlepiej.

JAK WYMIENIĆ NÓŻ W PLOTERACH
SUMMA SERII F
Samouczek mający na celu wsparcie i przeszkolenie operatora w zakresie instalowania i wymiany modułów, narzędzi i noży w stołowych ploterach tnących firmy Summa.
PRASA O NASZYCH PLOTERACH

Artykuły publikowane w magazynie OOH i Poligrafika. Nowości DTF 30, DTF Mutoh 628 I plotery eko/żywiczne XPJ 1341 SR Pro oraz XPJ 1641 SR Pro