Zobacz w przeglądarce

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY TEKSTYLNE

9 i 10 czerwca 2022 w nowym Centrum Demonstracyjnym firmy w Opolu, będziemy prezentować flagowe modele ploterów do druku i wycinania na tekstyliach. Wejdź w nowy, wysokomarżowy biznes. Uwolnij swoją kreatywność na Warsztatach Tekstylnych z Atrium i IKONOS.

 

MUTOH OBCHODZI JUBILEUSZ 70-LECIA

Światowy koncern w tym roku świętuje okrągłą rocznicę powstania. W marcu 1952 r. Yoshiro Mutoh założył firmę Mutoh Scale Engraving w Mishuku (Setagaya). Wśród życzeń płynących z całego świata z okazji 70-lecia firmy, nie zabrakło także naszej firmy Atrium Centrum Ploterowe, generalnego dysrybutora marki Mutoh na Polskę.

   

PRZEKONAJ SIĘ JAK DRUKUJĄ NAJNOWSZE PLOTERY DO GADŻETÓW

Każdy zainteresowany może się zapisać i otrzymać darmową próbkę druku UV. Zachwyć się możliwościami ploterów LED/UV do gadżetów Mutoh. Zobacz niesamowity druk UV z wybiórczym lakierem, czy drukiem „3D” z wykorzystaniem ploterów Mutoh XpertJet 661 UF i Mutoh XpertJet 461UF.

MAJOWA AKCJA SERWISOWA MUTOH

Szczegóły o serwisie ploterowym, jak i obecnej atrakcyjnej promocji, znajdziesz w zakładce wsparcie na stronie www ATRIUM.

SPECJALNY PAKIET RABATOWY SUMMA

Dowolny model serii F + moduł aktywny + narzędzie do cięcia Kiss-cut + pakiet oprogramowania GoProduce Pro. Pakiet promocyjny producenta Summa oferuje Ci wszystko co najlepsze począwszy od urządzeń, a kończąc na oprogramowaniu.

PROMOCJA-PRZEMYSŁOWY MEGA ZESTAW DO DRUKU I CIĘCIA PŁYT WIELKOFORMATOWYCH

Niesamowita, wiosenna promocja na wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki Mutoh PerformanceJet 2508UF.

PROMOCJA-KUP PLOTER SOLWENTOWY ARTEMIS Z NATYCHMIASTOWĄ INSTALACJĄ

Kup niezawodny ploter solwentowy Artemis KM 3204/3208 w atrakcyjnej cenie z ekspresową instalacją w 72 godziny! Seria najbardziej popularnych w Polsce ploterów solwentowych. Za jego sukcesem stoją stabilne, długowieczne głowice Konica Minolta. W ponad 150 polskich instalacjach tego plotera, żadna z głowic nie uległa awarii. 

PROMOCJA-PLOTER SUBLIMACYJNY MUTOH XPERTJET 1642WR W ATRAKCYJNEJ CENIE I Z MEDIAMI GRATIS!

Najnowocześniejszy ploter sublimacyjny Mutoh w zestawie z kompletem tuszy i 1000 m2 papieru do druku sublimacyjnego! Ploter oferuje bogactwo istniejących oraz zupełnie nowych technologii Mutoh.

PRÓBNIKI IKONOS PROFIFLEX COLOR

Bogata oferta mediów IKONOS została rozszerzona o nową linię kolorowych folii ploterowych do wycinania IKONOS PROFIFLEX COLOR. Drukowane próbniki (ulotki) do kolorowych folii do wycinania IKONOS PROFIFLEX COLOR są już dostępne! Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

WIOSENNA PROMOCJA - ZAMROŻENIE CEN

Promocja dotyczy płyt PCV i Plexi. W załączeniu lista z aktualnym cennikiem. Kupuj w atrakcyjnych cenach jeszcze tej wiosny!

 

WIOSENNA PROMOCJA NA TEKSTYLIA Z LINII HOME DECOR ORAZ NA FLAGI DO SUBLIMACJI

Zachęcamu do skorzystania z atrakcyjnej promocji. Lista produktów objętych promocją znajduje się w załączniku.

 

8-KOLOROWY PLOTER EKO/ŻYWICZNY MUTOH XPERTJET 1682SR

Tworząc trwałe wydruki na podłożach powlekanych i niepowlekanych do 1625 mm, 8-kolorowy ploter Mutoh XpertJet 1682SR może być skonfigurowany zarówno w trybie 2 x 4 CMYK, jak i 8C (C, M, Y, K, Lc, Lm, Lk , lub). Podczas gdy konfiguracja 2x4 jest zorientowana na produkcję objętościową/prędkościach, konfiguracja 8C pozwala na szerszy zakres zastosowań, w tym do produkcji profesjolanych bannerów biznesowych.

  

PREZENTACJA PLOTERA DTF MUTOH 628 DO KOSZULEK NA WARSZTATACH TEKSTYLNYCH

Dzięki metodzie pośredniego druku na koszulkach DTF uzyskasz bardzo dobre, trwałe i ekonomiczne rezultaty. Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF Mutoh 628 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów i tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna, czy skóra, po poliester.

 

PREZENTACJA PLOTERA DTF 30 DO KOSZULEK NA WARSZTATACH TEKSTYLNYCH

Dzięki metodzie pośredniego druku na koszulkach DTF uzyskasz bardzo dobre, trwałe i ekonomiczne rezultaty. Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF Mutoh 628 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów i tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna, czy skóra, po poliester.

 

PREZENTACJA PLOTERA SUBLIMACYJNEGO MUTOH XPJ 1642 WR 

Tekstylia z nadrukami cyfrowymi są żywe, niepowtarzalne i cudownie miękkie. Kto nie chciałby odrobiny luksusu, personalizacji i wyrażania siebie poprzez indywidualne nadruki na tekstyliach w swoim domu? Odkryj kolorowy świat sublimacji do wystroju wnętrz.

  

PREZENTACJA PLOTERA SUBLIMACYJNEGO MUTOH RJ-900XG

Nie musisz być poligrafem aby w pełni wykorzystać możliwości tego plotera sublimacyjnego. Mutoh RJ-900 XG jest bardzo łatwy w obsłudze i codziennym użytkowaniu. Idealnie się sprawdzi w druku jednorazowych wydruków, np. reprodukcji obrazów, spersonalizowanych koszulek.  Poradzi sobie także z ciągłym drukiem produkcyjnym. Przykładowo mogą to być smycze reklamowe, podkładki pod myszki, chusty i flagi.

  

PLOTER EFI PRO 30H BĘDZIE ZAPREZENTOWANY NA TARGACH FESPA W BERLINIE

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.

 

TRYMERY NEOLT XY DO TAPET

Trymery Neolt to zaawansowane, automatyczny urządzenia pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (folii, papierów, banerów, tapet) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze znaczniki cięcia gwarantując wysoką dokładność i prędkość pracy.

 

OPROGRAMOWANIA RIP ONYX 22 JUŻ WKRÓTCE

Już wkrótce nowa wersja oprogramowania RIP ONYX! Aby dowiedzieć się więcej, kliknij poniższy link. Do obejrzenia także film - zapowiedź nowego oprogramowania.

 

FOLIA DUSTED

Dusted to najwyższej jakości polimerowa, samoprzylepna folia do dekoracji szkła i innych przezroczystych powierzchni. Może również służyć jako folia maskująca lub rozpraszająca światło. Nadaje się do drukowania atramentami eko-solventowymi, Latexem i UV. 

MUTOH NANO RESIN

Dzięki trwałym pigmentom, ten 4-kolorowy zestaw atramentów oferuje niezrównaną gamę (83%) z palety kolorów Pantone C ® , dlatego atramenty UMS są idealne do długotrwałych zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, które są odporne na ścieranie i zarysowania. Atrament Mutoh Nano Resin idealnie łaczy się z ploterem Mutoh XpertJet

SEZON FLAGOWY W PEŁNI!

Sezon flagowy w pełni! Zachęcamy do skorzystania z promocji na Flagę Sublimacyjną IKONOS 110 B1. Jest znakomitej jakości materiał flagowy bez papieru podkładowego.  Wysokie nasycenia kolorów po obu stronach. Materiał nie zawiera PCV.

NOWOŚĆ! DZIANINA FLAGOWA MODERN
Poliestrowa dzianina flagowa z osnową o drobnej strukturze siateczki. Mało elastyczna w obu kierunkach. Doskonale odwzorowuje kolory po obu stronach. Materiał na flagi.Klasa palności B1.

BANERY IKONOS 450/510GSM POWLEKANE BLACK BACK

Są to wysokiej jakości, bardzo mocne banery powlekane o bardzo mocnym splocie 1000x1000 oraz grubej osnowie 18 x18. Dzięki czarnemu tyłowi BANERY IKONOS 450/510GSM POWLEKANE BLACK BACK zapewniają wysoki poziom blokowania światła oraz maskowania niewygodnych powierzchni aplikacji.

ONE WAY VISION

Jest to perforowana folia do zadruku przeznaczona do wydruku grafik reklamowych.

Zastosowanie w folii perforacji (otworów) umożliwia druk pełno kolorowych i bardzo dobrze widocznych grafik jednocześnie zapewniając widoczność od wewnątrz.

ULTRA VISION SUPERB

Atrament ten został opracowany do współpracy z głowicami drukującymi o wielkości kropli od 5 - 50pl. Unikalna formuła, zapewnia doskonałą adhezję i elastyczność na szerokiej gamie mediów do druku wielkoformatowego, jak i dużą odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Tusz zalicza się do atramentów Solwentowych, całkowicie pozbawionych CYKLOHEXANONU.

FOLIA ULTRA FLEX DO DRUKU

Jest to ekologicznie sprawdzona folia poliuretanowa, dostępna w różnych kolorach z matowym wykończeniem, może być stosowana do napisów na koszulkach, odzieży sportowej i rekreacyjnej, gadżetów reklamowych  i artykułów sportowych.

 

POMOC SERWISOWA SUMMA - CUTTER

Nowy firmware Summa S One MD9986 (rev 12) zawiera szreg zmian. Można się z nimi zampznać klikając w link.

 

UCZ SIĘ OD PROFESJONALISTÓW

Gama filmów instruktażowych firmy GRAFITYP. Warto obejrzeć szczególnie w kwestii profesjonalnego oklejania samochodów.