Belgia, Barcelona, Olsztyn i Białystok za nami. Maj w podróży z Atrium Centrum Ploterowe
Maj był dla naszego zespołu wyjątkowo intensywny. Belgia, Barcelona, Olsztyn, Białystok — każde z tych miejsc oznaczało trochę inny etap rozmów o technologii, druku, cięciu i rozwoju firm produkcyjnych. Zaczęliśmy od udziału w Partner Summit Summa w Belgii, później przenieśliśmy się do Barcelony, gdzie branża spotkała się podczas targów FESPA 2026, a po powrocie do…




![RemaDays Warsaw 2026 za nami – premiery, eksperci i technologie przyszłości [Fotorelacja]](https://atrium.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/fotorelacja-Atrium-768x545.avif)











