Runda 12 - Prestiż - projekty

Runda 12 - Prestiż - projekty

Plotery żywiczne wygrywają z latexami

Specialty Graphic Imaging Association (SGIA) - amerykańskie stowarzyszenie specjalistów branży druku wielkoformatowego, wybrało w 2018 roku cztery plotery, a w 2017 trzy plotery marki Mutoh na urządzenia roku. Warto zauważyć, że plotery żywiczne (UMS) wygrywały w łączonej kategorii "Urządzenia eko-solwentowe i latexowe"!

Mutoh wydrukował 140-metrowy komiks

Belgijska agencja reklamowa wykonała bardzo ciekawą i zarazem trudną aplikację wielkoformatową. 140-metrowy komiks zawisł na ścianach w centrum miasteczka Etterbeek.

Popularny w regionie komiks „Le Chat” został wydrukowany przez belgijską agencję Promo Signs na dwóch, 2-głowicowych ploterach Mutoh ValueJet 1638X. Do zadruku zostały wykorzystane systemy stałego zasilania, zalane atramentami Mutoh UMS. Jak się okazało finalnie, wydajność takiego parku maszynowego pozawala angażować się w najbardziej ambitne realizacje. System poradził sobie z ogromnymi płaszczyznami jednolitych kolorów, ciemnymi obszarami i typowymi dla komiksu barwami.

Nie bez znaczenia miało także doświadczenie aplikatorów wykonawcy.

Po odsłonięciu aplikacji, autor "Le Chat" Philippe Geluck nie krył zdumienia i podziwu nad końcowym rezultatem. Mający 40 tysięcy mieszkańców Etterbeek zyskało ciekawą dekorację swojego centrum turystyczno-handlowego. Dokumentację realizacji dokonał fotograf Gautier Fabri z Nuptial Pictures.

Historie sukcesu użytkowników drukarek Mutoh

Użytkownicy drukarek Mutoh w Polsce czy Europie, dzięki możliwościom tych urządzeń, mogli zrealizować swoje pomysły i marzenia. Nie ograniczała ich technologia, a jedynie wyobraźnia. Nie rzadko rozpoczynając w garażu, rozwinęli swoje start'upy, sprzedając swoje produkty z nadrukiem na cały świat. Poznajcie ich!

Zobacz inspirujące historie użytkowników drukarek Mutoh, którzy dzięki tym urządzeniom i swoim unikalnym pomysłom, dynamicznie rozwinęli swoje biznesy.

Mutoh - fabryka w Japonii

Naszym zdaniem PRESTIŻ, to posiadanie urządzenia, wyprodukowanego w regionie zwanym „Japońską Szwajcarią” z powodu umiejscowienia tam przemysłu precyzyjnego.

Made in Malaysia

Made in Japan

Mutoh dla para-cyklistów

Producent drukarek wielkoformatowych Mutoh został partnerem Pucharu Świata UCI (para-cyklistów).

Producent drukarek wielkoformatowych Mutoh został partnerem Pucharu Świata UCI (para-cyklistów). Jako partner druku cyfrowego wyprodukował z wykorzystaniem ploterów żywicznych Mutoh ValueJet serii X szereg elementów identyfikacji wizualnej związanych z tym sportowym wydarzeniem: banery na podium, oznakownanie startu i mety, numery startowe, ścianki do wywiadów, naklejki na kaski, naklejki na samochody organizatorów, itp. Wszystkie grafiki zostały wykonane na nośnikach Grafityp.

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!