Runda 11 - Potencjał

Runda 11 - Potencjał

Katalog Inspiracji IKONOS

W najnowszym Katalogu Inspiracji, polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego - IKONOS - wszystkie wydruki zostały wyprodukowane na ploterze Mutoh ValueJet serii X.

Fabryka IKONOS

Rozwijamy Państwa potencjał poprzez dostarczanie polskich nośników marki IKONOS. Już w ponad 40 krajach na całym świecie, użytkonicy drukarek wielkoformatowych doceniają nasze media "made in Poland".

Gdzie leży potencjał?

Po pierwsze: technologia żywiczna i eko-solwentowa charakteryzują się bardzo szerokim spektrum obsługiwanych materiałów. Począwszy od markowych nośników z najwyższej półki, przez produkty premium, standardowe na ekonomicznych mediach skończywszy. Tu nie ogranicza nas wysoka temperatura stosowana w drukarkach latexowych. Co więcej, wyjątkowo szerokie spektrum barw atramentu żywicznego Mutoh UMS z samego CMYK'a (bez kosztownych kolorów typu light jak w drukarkach latexowych) gwarantuje 83% pokrycia palety Pantone C (wykorzystywaną przez korporacje).

Po drugie: Technologia LED-UV daje jeszcze szersze możliwości, utwardzanie atramentu za pomocą zimnego światła LED, rozszerza znacząco spektrum zdolnych do zadruku materiałów (np. tych wrażliwych na temperaturę, bez coatingu, czy gotowych produktów jak gadżety, płyty, drewno, szkło, kamień, metal). Czy jakiekolwiek urządzenie latexowe to potrafi?

Po trzecie: Oczywistą nieprawdą, o czym wie każdy profesjonalista, jest marginalizowanie eko-solwentu twierdzając, że technologia ta wymaga specjalnego powlekania mediów. Media do druku eko są mediami ogólnodostępnymi u wielu producentów. Nie trzeba ich powlekać w żaden sposób przed wydrukiem.

Pomijany fakt: Technologia latex podczas druku wymaga specjalnego primerowania lub coronowania mediów.

Po czwarte: dla użytkowników wymagających gwarancji, Mutoh wraz z 3M przygotował odpowiedni program gwarancyjny. Na to też jesteśmy gotowi!

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!