EFI VUTEk FabriVU 180+

EFI VUTEk FabriVU 180+

1800 mm

Szerokość zadruku

400m²/h

Wydajność max.

2400 dpi

Roździelczość

EFI VUTEk FabriVU 180+ – Zaawansowany Ploter Sublimacyjny

Wielkoformatowy ploter sublimacyjny EFI VUTEk FabriVU 180+ to profesjonalne urządzenie przeznaczone do druku na szerokiej gamie materiałów poliestrowych o maksymalnej szerokości do 1,8 metra. Doskonale sprawdza się przy produkcji grafik wystawienniczych, dekoracji wnętrz, flag, grafik podświetlanych oraz tkanin reklamowych.

Najważniejsze Funkcje EFI VUTEk FabriVU 180+

  • Prędkość przemysłowa: Do 400 m²/h w trybie druku zewnętrznego, 200 m²/h w trybie produkcyjnym oraz 132 m²/h dla grafik podświetlanych.
  • Ultra wysoka rozdzielczość: Do 2400 dpi z drukiem w skali szarości na czterech poziomach kropli (4 pl do 18 pl), zapewniając płynne przejścia tonalne.
  • System głowic drukujących: Optymalizuje wystrzeliwanie kropli atramentu, gwarantując głęboką czerń, bogate nasycenie kolorów i szeroki gamut.
  • Oszczędność atramentu: Technologia EFI redukuje zużycie atramentu nawet o 30% w porównaniu z innymi drukarkami.

Efektywność i Ekonomia Eksploatacji

  • Mniejsze zużycie wody: Atramenty EFI wymagają mniej wody i szybciej schną.
  • System odzyskiwania atramentu: Pozwala zaoszczędzić ponad 95% atramentu traconego podczas czyszczenia.
  • Technologia płyt dociskowych: Specjalne płyty równomiernie rozprowadzają ciepło, minimalizując straty materiału i atramentu.

Zastosowania

EFI VUTEk FabriVU 180+ doskonale sprawdza się w produkcji:

  • Grafiki wystawienniczej
  • Dekoracji wnętrz
  • Flag reklamowych
  • Grafik podświetlanych frontlit i backlit
  • Tkanin reklamowych wewnętrznych i zewnętrznych

Dlaczego Warto Wybrać EFI VUTEk FabriVU 180+?

  • Zaawansowana technologia sublimacyjna dla materiałów poliestrowych.
  • Redukcja kosztów dzięki oszczędności atramentu i materiałów.
  • Wszechstronność w druku wielkoformatowym na skalę przemysłową.

EFI VUTEk FabriVU 180+ to niezawodne rozwiązanie dla firm zajmujących się grafiką tekstylną, wystawienniczą i reklamą. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach tego urządzenia i wybrać najlepszą konfigurację dla swojego biznesu.

Maksymalna szerokość zadruku 180 cm
Rozdzielczość do 2400 dpi
Konfiguracja kolorów Cztery kolory (CMYK)
Rodzaj atramentów Atramenty barwnikowe na bazie wody EFI
Obsługiwane formaty plików PostScript® 3™, EPS, TIFF, PDF, RGB/CMYK
Tryb na zewnątrz 400 m²/h
Tryb produkcyjny do 200 m²/h
Tryb podświetlenia do 132 m²/h
Gramatura papieru 28 do 140 g/m²
Gramatura tkaniny 45 do 450 g/m²
Maksymalna średnica nawijarki 450 mm
Sublimacja w linii Podgrzewana płyta
Zestaw do drukowania flag i materiałów porowatych Zintegrowany
Opcjonalny system próżniowy Do papieru transferowego
Waga urządzenia 3000 kg
Wymiary urządzenia (dł. x szer. x wys.) 230 cm x 454 cm x 180 cm
AccuFine
Nowe ultra-szerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli).
Dzięki zwiększonej częstotliwości wystrzeliwania kropel oraz precyzji pozycjonowania, plotery Mutoh drukują ponad 200% szybciej te same prace w stosunku do konkurencyjnych ploterów z tradycyjnymi głowicami piezo.
EFI-VUTEk-FabriVU-180-broszura
Broszura
Prezentacja druk sublimacyjny
Druk sublimacyjny
Rodzaje tekstyliów
Artykułu internetowe
  • Nowe plotery Artemis w ofercie firmy Atrium – artykuł w Świecie Druku
  • Pomysły z rynku polskiego
    Pomysły z rynku zagranicznego (strona Mutoh EU)
    Naklejki i etykiety
    Grafika na pojazdach
    Reklama zewnętrzna/wewnętrzna
    Banery biznesowe

    Skontaktuj się z nami!

    Zastanawiasz się, jak ploter EFI VUTEk FabriUV 180+ może pomóc Twojemu biznesowi? Wypełnij krótki formularz, a nasz specjalista wkrótce do Ciebie zadzwoni!