Mutoh ValueJet 1638X TJ

Uniwersalny, 8-kanałowy ploter, jednocześnie drukujący znaki drogowe i grafiki reklamowe. Mutoh TrafficJet to kompletny system z gwarancją: ploter + farby + folia odblaskowa + laminat. TrafficJet oferuje najwyższą jakość i niskie koszty eksploatacji. Kolorystyka, stopień odblasku i trwałość jest taka sama jak w sitodruku. TrafficJet spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania i specyfikacje oznakowania drogowego. Ploter posiada 8 kanałów atramentowych: może drukować atramentami do znaków drogowych (niebieski, czerwony, żółty, czarny, zielony, brązowy...) oraz tradycyjnymi atramentami np. eko-solwentowymi (CMYK).

Technolgia TrafficJet™

Technolgia TrafficJet™ zapewnia doskonałą wydajność przy mniejszym nakładzie pracy (tylko 5 kroków) niż w przypadku tradycyjnych metod. Dla porównania, do wykonania 2-kolorowych znaków drogowych w technologii sitodruku lub wycinania folii potrzeba aż 10 etapów technologicznych!

Najważniejsze zalety

  • Prosta i łatwa, cyfrowa produkcja znaków drogowych
  • Druk zastępujący cięcie, maskowanie, itd...
  • Szybki druk na żądanie bezpośrednio z pliku
  • Jednoosobowy proces produkcji
  • Kompletna gwarancja trwałości: 10 lub 12 lat
  • Pełne wsparcie: instalacja, oprogramowanie, szkolenie
Specyfikacja
Atrament Avery Dennison TrafficJet
Kolory kolory SPOTOWE
(czerwony, niebieski, żółty, czarny, itd.)
Szerokość materiału max. 1625 mm
Szerokość zadruku max. 1615 mm
Rozdzielczość max. 1440 x 1440 dpi
Prędkość max. 94 m2/h

 

Multimedia


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!