Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
30 czerwca 2020
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Atrium Centrum Ploterowe załatwia dotacje swoim klientom, nawet do 70%.
Atrium Centrum Ploterowe zaprasza do współpracy w zakresie pozyskania dotacji (nawet do 70%) na zakup: ploterów drukujących (dowolnego typu), systemów tnących, oprogramowania, innych urządzeń (laminatory, trymery, kalandry, itd.) jak i kosztów kwalifikowanych.

Skontaktuj się | Zadzwoń: 77 458 16 81
Pobierz obrazki
Nowe środki do dezynfekcji - IKO-SEPT
Atrium Centrum Ploterowe wprowadza na rynek środki do dezynfekcji. Produkty posiadają zgodę na wprowadzenie na rynek wydaną przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz karty charakterystyki.

- IKO-SEPT HANDS - płyn do dezynfekcji rąk (pozwolenie, karta)
- IKO-SEPT SURFACE - płyn do dezynfekcji powierzchni (pozwolenie, karta)
Pobierz obrazki
Jakość folii PET na przyłbice a ich dostępność
Na Wyspach Brytyjskich miała niedawno miejsce publiczna dyskusja na temat spełniania norm jakości przyłbic ochronnych w dobie niedoboru surowców. Ostatecznie jednak uznano, iż wszystkie produkty ochrony osobistej oczu w tym przyłbice muszą spełniać wymogi norm. Nawet kosztem mniejszej ich dostępności. Można spodziewać się, że świadomość klientów ale też i instytucji nadzorujących będzie rosła i wkrótce może nie być zbytu dla przyłbic nie spełniających norm bezpieczeństwa.

Folie PET IKONOS spełniają normę EN 166:2001 EYE PROTECTION EUROPEAN STANDARD dlatego są rekomendowane do zastosowań ochrony osobistej jak przyłbice, maski, itd.
Pobierz obrazki
SAi FlexiPRINT: jak to zrobić? Druk + cięcie
Przedstawiamy samouczek dotyczący oprogramowania SAi FlexiPRINT SE Mutoh Edition zawierający szczegółowe informacje na temat: szybkiej instalacji, konfiguracji urządzeń drukujących i tnących Mutoh i wysyłania zadania print2cut.

Oprogramowanie SAi FlexiPRINT SE Mutoh Edition obsługuje całą gamę drukarek wielkoformatowych Mutoh oraz szeroki wybór ploterów tnących, m.in. prezentowany na przykładzie Mutoh XpertJet 1641SR oraz cutter Mutoh ValueCut II 1300.

Zobacz samouczek
Pobierz obrazki
Nowość: ONYX TRUFIT!
Redukcja odpadów w czasie rzeczywistym.
Onyx Graphics ogłosił wydanie nowego produktu wykrywającego obrysy drukowanych grafik i znajdującego ich najbardziej ekonomiczne ułożenie względem siebie.

Dzięki zaawansowanym algorytmom A.I., Onyx Trufit pomoże zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent materiału. W zależności od skali produkcji można łatwo obliczyć ile rolek materiału można zaoszczędzić rocznie...

Zobacz 7 filmów pokazujących możliwości ONYX TRUFIT
Pobierz obrazki
EFI Pro 30f: moc możliwości
Druk tekstur, druk lentykularny soczewek, precyzyjny druk gadżetów i wielkich obiektów nawet w rozmiarze 3 x 2 m. To i dużo więcej możliwości dzięki drukarce LED UV EFI Pro 30f.

Zobacz filmy | Zarejestruj się na prezentację
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Druk gadżetów: Digital Factory UV + Mutoh XJ
Drukarki UV do gadżetów i oprogramowanie Digital Factory UV to duet, który będzie ograniczać tylko Twoja i Twoich klientów wyobraźnia.

Zobaczcie koniecznie ten video tutorial.
Pobierz obrazki
3 miesiące dodatkowej gwarancji dla
drukarek Mutoh SmartColor
Użytkownicy (także obecni) drukarek stołowych Mutoh SmartColor, dostaną bezpłatnie gwarancję wydłużoną o 3 dodatkowe miesiące! To się ceni!

Więcej o drukarkach
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
www.ikonos.pl - 500+ dla nowych klientów do 31.07
Do końca lipca nowi klienci sklepu z materiałami i ploterami ikonos.pl mogą skorzystać z jednorazowego rabatu w kwocie 500 zł (przy zakupie powyżej 2000 zł). Wystarczy w koszyku wpisać kod rabatowy: 500+
www.ikonos.pl
Pobierz obrazki
Pozostało 30 1 dzień aby skorzystać z promocji
Do końca czerwca można skorzystać z rabatu -10% przy odświeżeniu pakietu ONYX Advantage Gold lub Silver oraz upgrade ONYX RIP do wersji  THRIVE z rabatem -20%

Zapytaj o szczegóły
Pobierz obrazki
Plotery na raty lub leasing bez pierwszej wpłaty!
Nowe sposoby finansowania w Atrium Centrum Ploterowe:
Zamów i zapłać za ploter Mutoh, Summa i Artemis 30%, a resztę dopłacisz w przeciągu 3 miesięcy, lub weź leasing bez pierwszej wpłaty.
Oferta ploterów w Atrium | Skontaktuj się
Pobierz obrazki
Zamień swój RIP* na ONYX Thrive... 2.299 € taniej!
Do końca czerwca użytkownicy oprogramowania RIP:

- Caldera (wersja 7 lub nowsza),
- GMG ProductionSuite (wszystkie wersje),
- ColorGate (wersja 6 lub nowsza),
- EFI (wersja 4 lub nowsza).
, lub ErgoSoft (wersja 12 lub nowsza),

mogą przesiąść się na ONYX THRIVE 221 w cenie 1.495 € !!!

Zainteresowany? Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.
KĄCIK PRASOWY
Pobierz obrazki
Wybór mógł być tylko jeden
STUDIO DAR to multidyscyplinarna agencja reklamowa z Bielska-Białej,zapewniająca kompleksową obsługę w zakresie reklamy wizualnej i poligrafii.W lutym br. do jej parku maszynowego dołączyła platforma drukująca z roli na rolę EFI Pro 32r+, wykorzystująca innowacyjną technologię utrwalania UV LED. Inwestycja ta pozwoliła firmie DAR rozszerzyć zakres oferowanych usług o unikalne rozwiązania podświetlane.

Wywiad ukazał się w czasopiśmie branżowym Poligrafika 5/2020.

Czytaj artykuł (3 strony, pdf)
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.