Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
13 marca 2020
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Folia antybakteryjna od IKONOS
Wyjdź na przeciw wymaganiom sanitarnym w szpitalach i gastronomi.

Na pierwszy rzut oka jest to przezroczysta folia PVC grubości 90 mikrometrów. To czego nie widać, to jej antybakteryjne właściwości wynikające ze specjalnej powłoki. Ta dodatkowa powłoka zapobiega namnażaniu się bakterii na laminowanych powierzchniach. Jej skuteczność została szczegółowo przetestowana i potwierdzona oficjalnymi certyfikatami: ISO 846:1997 Method C; ISO 22196.

Pobierz PDF
Pobierz obrazki
2 drukarki Mutoh podbiły świat "2-kołowców"
VELOSOCK rozpoczęła działalność, jako lokalna łotewska firma. W ciągu zaledwie kilku lat stała się globalną marką z klientami na całym świecie i licznymi prestiżowymi nagrodami za wzornictwo. Kto by pomyślał, że tak prosty pomysł - elastyczna osłona roweru ułatwiająca przechowywanie oraz jego transport - szturmem podbije świat cyklistów? Gvido Bajars, współzałożyciel VELOSOCK, ujawnia, że w tym sukcesie pomogły mu 2 drukarki sublimacyjne Mutoh ValueJet 1638WX.

Czytaj całą historię sukcesu (j. polski)
Pobierz obrazki
Noże i akcesoria do cięcia OLFA na ikonos.pl
Sklep on-line IKONOS rozszerzył swoją szeroką ofertę o najwyższej klasy, japońskie narzędzia dla profesjonalistów, m.in.: noże segmentowe, noże krążkowe, cyrkle, skalpele, skrobaki, nożyczki, maty i inne akcesoria.

Kup on-line akcesoria OLFA na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Sukces "małego sklepu z drukiem"
Madpisa dosłownie po hebrajsku oznacza "mały sklep z drukiem". W ostatnich latach izraelska firma była zmuszona dostosować się do wyzwań stawianych przez nowych zawodników: smartfony.

Smartfony wywróciły cały świat drukowania zdjęć do góry nogami. Wywoływanie i drukowanie zdjęć stało się umierającym biznesem i znało tylko jeden kierunek rozwoju - zjazd. Moshe Gamliel, właściciel firmy Madpisa i jego żona Osnat zostali zmuszeni do przemyślenia swojej koncepcji biznesowej.

W 2015 roku Moshe Gamliel odkrył urządzenia, które mogłyby drukować na dowolnym materiale. Ale były one ogromne, ciężkie i drogie. Następnie natknął się na drukarkę LED-UV Mutoh ValueJet 426UF - maszynę stosunkowo małą i niedrogą. Łącząc drukarkę ValueJet 426UF z aplikacją, w krótkim czasie sklep zaczął otrzymał największą liczbę zamówień na drukowanie zdjęć w całym kraju.

Czytaj całą historię sukcesu (j. polski)

Cena promocyjna Mutoh ValueJet 426UF: 59.900 zł
Pobierz obrazki
5-metrowe drukarki Artemis KM (280-600 m²/h)
W Polsce status bestsellera osiągnęły drukarki serii Artemis KM 32xx. Warto wspomnieć, że te same rozwiązania techniczne, które pozwoliły im osiągnąć sukces, są stosowane w szerszych modelach 5-metrowych serii Artemis KM 50xx.

Ceny KM 50xx od: 43.900 €

Zainteresowany? Skontaktuj się
Pobierz obrazki
Druk bezpośredni... i na bawełnie i na poliestrze!
Druk bezpośrednio na bawełnie, poliestrze a nawet tapecie … jednym atramentem bez przelewania plotera? Tak to możliwe dzięki nowoczesnym atramentom UltraVision TX z których korzysta Mutoh ValueJet 1938TX.

Sprawdź testy prania (PDF) | Więcej o ploterze
Pobierz obrazki
Historie sukcesu użytkowników ploterów Summa
Zapraszamy na film, w którym użytkownicy płaskiego systemu tnącego Summa F udowadniają jak ten ploter pomógł im rozwinąć ich mało- i wielko-formatowy biznes.

"Większość osób, które kupują drukarkę wielkoformatową, szybko zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z posiadania systemu wykańczającego do wydajnej i dokładnej obróbki dowolnej liczby projektów..."

"I to nie wszystko… system wykańczania jest inwestycją długoterminową - prawdopodobnie przetrwa dłużej niż Twoje drukarki! Właśnie dlatego powinieneś wybrać Summa F, który jest solidny, niezawodny i tak wszechstronny, że będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby biznesowe za 5-10 lat!"
Pobierz obrazki
Mała drukarka o wielkich możliwościach
To jedna z najmniejszych i zarazem najtańsza z drukarek w portfolio japońskiej firmy Mutoh. Jednocześnie jest to także najczęściej kupowana (kilkaset instalacji w Polsce) drukarka Mutoh i zarazem oferująca najwięcej możliwości zastosowań. Wystarczy spojrzeń na zdjęcie obok aby odkryć jej potencjał. Mowa o Mutoh RJ-900XG.
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Najtańsze, markowe plotery na rynku!
Japońskiej produkcji, plotery żywiczne są bezkonkurencyjne na rynku z uwagi na produktywność, jakość, stabilność, ekonomię pracy i ekologię popartą licznymi certyfikatami.

Mutoh VJ-1604X + oprogr. Onyx + nawijarka + atramenty = 8.950 €
Mutoh VJ-1324X + oprogr. Onyx + nawijarka + atramenty = 8.390 €

Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh | Skontaktuj się
Pobierz obrazki
Katalog MEDIA IKONOS 2020
Katalog materiałów IKONOS opisuje w uporządkowany sposób setki materiałów z oferty dystrybucyjnej tej jedynej w Polsce, fabryki ekologicznych mediów do druku wielkoformatowego, m.in.:

- materiały ekologiczne bez PVC (PVC-free)
- folie samoprzylepne (klasyczne, premium, dekoracyjne, wylewane, itd.)
- laminaty (klasyczne, podłogowe, wylewane, tablicowe, itd.)
- materiały powlekane (backlity, blockouty, papiery, itd.)
- materiały outdoorowe (banery, super banery, siatki, flagi, itd.)
- materiały do sublimacji (papiery transferowe, tkaniny, tekstylia, itd.)
- atramenty do ploterów różnych marek
- usługi (płyty z opcją cięcia na formatki, sklep B2B, profilowanie)

Pobierz KATALOG (pdf)Pobierz obrazki
Leasing bez pierwszej wpłaty
Atrium Centrum Ploterowe współpracuje z najlepszymi firmami LEASINGOWYMI, przez co zapewnia kompleksową obsługę w zakresie finansowania zakupu ploterów i innych urządzeń. Minimum formalności, szybkie decyzje w ciągu kilku minut - to nasze atuty.

Skontaktuj się
Pobierz obrazki
Katalog PLOTERY 2020
W najnowszym katalogu Atrium Centrum Ploterowe, polski czołowy dystrybutor przedstawia na 64 stronach: nowości oraz pełne portfolio urządzeń do druku wielkoformatowego, cięcia, post-produkcji, materiałów, atramentów oraz usług.

W katalogu można znaleźć urządzenia i produkty takich marek jak: MUTOH, EFI, Summa, Neolt, Artemis, Onyx, IKONOS i innych, których to Atrium Centrum Ploterowe jest polskim dystrybutorem.

Pobierz KATALOG (pdf)
Pobierz obrazki
Polskie folie IKONOS w cenie 4,04 zł/m²
Polskiej produkcji folie samoprzylepne produkowane są w Opolu. Charakteryzują się najwyższą światową jakością, wysokimi paramterami, licznymi certyfikatami z zachowaniem atrakcyjnej "polskiej" ceny.

Cena: 4.04 zł/m² (przy zakuie 10 rolek)

Zamów telefonciznie: 77 458 16 81 lub on-line
Pobierz obrazki
Płacimy 2.000-4.000 € za Twój stary ploter Mutoh przy zakupie super nowoczesnego i innowacyjnego plotera Mutoh XPERTJET!
Jeśli posiadasz stary, drukujący ploter Mutoh i chciałbyś się przesiąść na najnowszy model - Mutoh XpertJet, to jest ku temu idealna okazja aby zyskać dodatkowo od 2.000 do 4.000 €.

Skontaktuj się
Pobierz obrazki
Blockout z szarym tyłem
Blockout IKONOS ECO FF-330 to materiał rollup’owy z matowym, szarym tyłem. Materiał nie zawiera PVC.

Dane techniczne:
- grubość: 240 mikronów
- technologia druku: eko, mild, solwent, UV i lateks
- zastosowanie: roll-upy

Zalety:
- doskonała reprodukcja kolorów
- matowy, srebrny tył dla zapewnienia wysokiej nieprzezroczystości
- doskonale przylega (nie zawija się!)
- odporny na rozerwanie
- odporny na zarysowania
- powierzchnia antyrefleksyjna, satynowa

Dostępne rozmiary: 0.914, 1.07, 1.27, 1.52 x 50 m

Cena promocyjna: 5.90 zł/m²

Kup online na ikonos.pl
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Głowice piezo VS termiczne (LATEX)
Dysze w drukarkach latexowych ulegają uszkodzeniu ponieważ technologia wystrzeliwania kropli polega na podgrzewaniu atramentu do wysokiej temperatury. Z czasem niewielkie elementy grzejne ulegają przepaleniu.

Taka sytuacja nie zachodzi w głowicach piezoelektrycznych (np. EPSON w drukarkach MUTOH), gdzie element piezo wystrzeliwuje krople atramentu bez potrzeby stosowania wysokiej temperatury. Prawidłowo eksploatowane głowice piezo pracują nawet 8-10 lat.

Czytaj nowe "LATEX - fakty i mity"
Pobierz obrazki
EFI Pro 30f: druk lentykularny
Zobacz jedną z wielu możliwości - aplikacji specjalnych - możliwoych do realizacji na urządzeniu EFI PRO 30F

Zobacz film | Więcej o EFI Pro 30f
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.