Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
4 lutego 2020
 
CO NOWEGO NA TARGACH REMADAYS 2020?
Pobierz obrazki
Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na targi
Ponad 20 ploterów i drukarek wielkoformatowych w akcji, będą mogli zobaczyć Państwo na 2 stoiskach Atrium Centrum Ploterowe oraz Artemis podczas targów RemaDays w Nadarzynie pod Warszawą.

Nie zabraknie premier, bestsellerów i atrakcyjnych promocji targowych.

Pobierz bezpłatny kod rejestracyjny na targi (PDF)
Pobierz obrazki
PREMIERA na RemaDays: najbardziej ekologiczny ploter na rynku - Mutoh XpertJet
Na targach Rema Days 2020 będzie miała miejsce targowa premiera najnowszej serii japońskich drukarek XPERTJET  firmy MUTOH.

Mutoh XpertJet 1641 i 1682SR to nowa linia drukarek 4- i 8-kanałowych, o wydajności 53 m²/h oraz 87 m²/h, łączących w sobie najlepsze cechy serii ValueJet i szereg nowych, innowacyjnych rozwiązań jak np. technologię Mutoh DropMaster 2.

Urządzenia mogą drukować 2 rodzajami atramentów:
- żywiczne Mutoh UMS - z certyfikatem druku do wewnątrz EUROFINS
- eko-solwentowe nowej generacji - z certyfikatem GREENGUARD Gold

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej

Pobierz obrazki
PREMIERA na RemaDays: drukarka LED-UV do "grubych" tematów - Mutoh SmartColor
Po raz pierwszy w Polsce, goście targów RemaDays będą mogli poznać drukarkę Mutoh Smartcolor H200

Mutoh SmartColor H200 wyposażony jest w pas transmisyjny o szerokości 1.61 m umożliwiający zadruk materiałów i przedmiotów o nieograniczonej długości i grubości do 24 cm, takich jak drewno, kartony, kamień, metal, szkła, ceramika, skóra i wiele innych...

Stół posiada mocny i cichy podsys ciśnieniowy sterowany z poziomu elektronicznego panelu sterowania oraz czujnik ochrony obwodowej.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej
Pobierz obrazki
PREMIERA na RemaDays: japoński flatbed LED-UV - Mutoh PerformnacJet PJ-2508UF
Mutoh PerformanceJet 2508UF to pierwszy, wielkoformatowy flatbed LED-UV marki Mutoh, o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki.

Drukarka łączy w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które maksymalizują wydajność: 4 lub 6 wysokowydajnych głowic drukujących w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), obsługę nośników o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących i wiele innych.

Więcej

Pobierz obrazki
Bestsellery na RemaDays: żywiczne drukarki wielkoformatowe Mutoh ValueJet serii X
Na stoisku Atrium nie zabraknie uznanych i popularnych, drukarek "Made in Japan" Mutoh ValueJet 1604X, 1324X oraz 1638X, które drukują w technologii żywicznej.

Oznacza to, że drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS. To co odróżnia te atramenty od innych „eko” rozwiązań na rynku to ich skład, który bazuje na żywicach. Co więcej, szeroki gamut kolorystyczny pozwala drukować „korporacyjne” kolory, dzięki 83-procentowemu pokryciu palety Pantone C.

Drukarki wielkoformatowe ValueJet X to kilka modeli różniących się szerokością roboczą i produktywnością. W zależności od wymagań i potrzeb użytkownika, do wyboru są 2 szerokości: 1.37 i 1.62 m, a prędkość maksymalna sięga od 15 do prawie 100 m²/h.

Wszystkie natomiast posiadają cechę wspólną – japońskie technologie: Mutoh Intelligent Interweaving, Mutoh DropMaster oraz zmienną wielkość kropli. Cechą wyróżniającą „zieloną” technologię w ploterach Mutoh od innych tzw. „eko-rozwiązań” na rynku, jest niski (nawet kilkukrotnie niższy) pobór prądu.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej
Pobierz obrazki
Bestsellery na RemaDays: drukarki do wszystkiego
Mutoh ValueJet serii UF to tzw. „drukarki gadżetowe”, służące do zadruku gadżetów reklamowych jak i szerokiego spektrum wszelkich przedmiotów o grubości do 15 cm: szkła, ceramiki, kamienia, metali, drewna, tworzyw…

Mutoh ValueJet 426 i 626UF to kompaktowe drukarki LED-UV przeznaczone do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie maksymalnym odpowiednio A3+ i A2+. Stół roboczy pozwala na bezpośredni zadruk materiałów o grubości do 7 i 15 cm i ciężarze do 4 oraz 6 kg.

Mutoh ValueJet 626UF może być wyposażony także w dodatkowy moduł obrotowy (do obiektów walcowatych, np.: szklanka, termos, wazon).

Drukarki Mutoh wyróżniają się na rynku także atramentami bez zapachu (w czasie druku jak i na wydruku), z certyfikatem druku na zabawkach.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej o drukarkach Mutoh ValueJet 426UF i 626UF
Pobierz obrazki
Druk hybrydowy na RemaDays: z roli i na płytach
Mutoh ValueJet 1638 UH to przedstawiciel drukarek hybrydowych, czyli drukujących na mediach elastycznych i sztywnych do 15 mm. Technologia druku LED-UV z zastosowaniem dodatkowego koloru białego, pozwoli dodatkowo oprócz klasycznych nośników, zadrukować także materiały niebiałe. Mogą to być materiały fluorescencyjne, odblaskowe, kolorowe, przezroczyste, odblaskowe i wiele innych.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej
Pobierz obrazki
Innowacja na RemaDays: ploter do zadruku tkanin naturalnych, sztucznych i nie tylko
Na wszechstronnym ploterze Mutoh ValueJet 1938 TX można drukować bezpośrednio na szerokim spektrum podłoży, są to m.in.: materiały do dekoracji wnętrz (tapety, dzianiny), tkaniny naturalne (pościel, obicia meblowe, odzież klasyczna) jak i popularne tkaniny poliestrowe (flagi, zasłony, dekoracje, odzież sportowa).

Zastosowany atrament polimerowy nie wymaga dodatkowych procesów utrwalających i posiada atest Oeko-Tex®.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej
Pobierz obrazki
Nowość na RemaDays: produkcyjny, hybrydowy EFI Pro 16h
EFI Pro 16h to hybrydowy, czyli rolowo-stołowy ploter drukujący w technologii LED o szerokości maksymalnej 165 cm i produktywności do 91 m²/h. Jest to drukarka klasy przemysłowej, wyposażona w głowice drukujące w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale).

EFI Pro 16h drukuje atramentami CMYK i jest wyposażony w podwójny kanał koloru białego dla zachowania wysokiej prędkości tym kolorem. Warto wspomnieć, że kolor biały w ploterach EFI jest śnieżnobiały. „Szesnastka” umożliwia zadruk w wysokiej rozdzielczości, do 1200 x 1200 dpi.

Drukarka jest wyposażona w wiele „pro” rozwiązań, takich jak: listwa antystatyczna, modułowy stół, energooszczędne lampy LED, profesjonalny serwer EFI Fiery pro Server Core.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej o urządzeniu EFI Pro 16h

Zobacz także filmy o drukarkach rolowych EFI
Pobierz obrazki
Warsztaty na RemaDays: druk LED-UV na innowacyjnym Super-Banerze i ploterze Pulsar 2
Na rynek trafił właśnie rewolucyjny pod wieloma względami IKONOS Super-Baner. IKONOS Super Baner to ultra lekki, wyjątkowo mocny, ekologiczny (PE zamiast PVC), atrakcyjny wizualnie (czarny tył) baner do wielu zastosowań!

Warsztaty zadruku tego materiału odbędą się na stoisku Artemis, z wykorzystaniem drukarki LED-UV - Artemis Pulsar 2.

Artemis Pulsar 2 to ciężki ploter LED-UV o szerokości druku 3.20 m, który charakteryzuje się stabilną konstrukcją oraz ciężkim systemem podawania i odbioru mediów dostosowanym zarówno do bardzo ciężkich materiałów jak kilkuset gramowych plandek jak i lekkiego, 140-gramowego Super Banera.

Zobacz na targach: hala F - stoisko K16 (Artemis)

Więcej
Pobierz obrazki
Super-szybki druk na RemaDays: 260 m²/h
Solwentowy Artemis serii KM 32xx może poszczycić się kilkuset instalacjami w Polsce. Cechuje go szerokość robocza 320 cm, 4 lub 8 głowic Konica Minolta 512i (30 pL), wydajność maksymalna od 160 do 260-280 m²/h, nowy system suszący (IR + wentylatory). Jego zastosowanie to głownie banery, plakaty wyborcze i reklamowe, plandeki, reklamy zewnętrzne i wiele innych.

Prezentowany będzie nowy atrament twardo-solwentowy o obniżonej intensywności zapachu, bez cyklohexanonu.

Zobacz na targach: hala F - stoisko K16 (Artemis)

Więcej
Pobierz obrazki
Hit na RemaDays: laser CO2 dobry i niedrogi
Na stoisku Artemis, można będzie zobaczyć laserowy ploter tnąco-grawerujący CO2 - Artemis SF 1390.

Jest on dedykowane do cięcia m.in. akrylu, tworzyw, papieru, drewna, MDF, tkanin, skóry. Posiada obszar roboczy 1300 x 900 mm. Moc tuby można dobrać do wymagań produkcyjnych: 150W - 100W - 80W - 60W. Artemis posiada 2 stoły: typu plaster miodu oraz panel nożowy. Prędkość pracy urządzenia sięga 600 mm/s.

Zobacz na targach: hala F - stoisko K16 (Artemis)

Więcej

Pobierz obrazki
Post-produkcja na RemaDays: włoskie trymery XY i laminatory marki Neolt
Na stoisku Atrium Centrum Ploterowe - polskiego dystrybutora firmy NEOLT można będzie zapoznać się z dwoma urządzeniami.

Neolt XY Matic Trim Plus to zaawansowany, automatyczny trymer XY pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (tapet, folii, papierów, banerów) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze na rynku znaczniki cięcia, gwarantując wysoką dokładność i prędkość pracy.

Neolt Shield to wydajny laminator pneumatyczny, wyposażony we wbudowaną, cichą sprężarkę, gwarantującą ciągły i stały docisk rolek laminujących do 6 bar. Jest to najważniejsza przewaga tego urządzenia nad innymi laminatorami elektrycznymi. Urządzenie umożliwia laminację materiałów od szerokości do 1650 mm.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej o urządzeniach Neolt XY Matic Trim i Neolt Shield
Pobierz obrazki
Bestseller na RemaDays: legendarna jakość cięcia
SummaCut to synonim plotera tnącego. Urządzenia te posiadają optymalny stosunek jakości do ceny, bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X. Dzięki wspomnianemu systemowi OPOS X plotery są odpowiednim narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju naklejek, etykiet, szyldów, itp.

Zobacz na targach: hala F - stoisko M13 (Atrium)

Więcej o ploterach tnących SummaCut
 
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.