Jeżeli nie widzisz dobrze tego maila zobacz go w przeglądarce.
Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
15 listopada 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
13 drukarek do gadżetów MUTOH w Instablock
Izraelczyk Moshik i jego siostra Michal Galamin założyli w 2015 roku firmę o nazwie Instablock. Nazwa składa się z dwóch elementów: „Insta” oznaczające „chwilowe” i „block” przypominających ... no cóż "blok" :)

Razem te słowa rzucają wyzwanie wirtualnym światom, w których rządzą sieci społecznościowe, oferując unikalne produkty jako zamiennik tradycyjnych albumów fotograficznych w prawdziwym świecie.

Jedynym celem Instablock, jest zapewnienie klientom idealnego prezentu w połączeniu z wartością dodaną - utrwalania wspomnień. Instablock posiada armię 13 drukarek Mutoh ValueJet 426UF i ValueJet 626UF. Dzięki nim firma ma doskonałe narzędzia, do produkcji pamiątek uzupełniających tradycyjne albumy fotograficzne.

Zobacz spot reklamowy Instablock | Czytaj całą historię sukcesu
Pobierz obrazki
20-21.11 - drukarki Mutoh na targach RetailShow
Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Podczas 2-dniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata.

W hali 3 warszawskiego EXPO XXI, Atrium Centrum Ploterowe zademonstruje urządzenia do druku elementów wyposażenia sklepów, materiałów promocyjnych, plakatów, plastikowych kart i wielu innych:

- Mutoh ValueJet 626UF - drukarka LED-UV w formacie A2+
- Mutoh ValueJet 1624X - ekologiczna drukarka rolowa o szer. 1.62 m

Więcej o targach RetailShow
Pobierz obrazki
20-22.11 - drukarki Mutoh na targach FastTextile
Już za kilka dni odbędą Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile, które są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce.

Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje rozwiązania do cyfrowego druku bezpośredniego i sublimacyjnego na tkaninach, m.in.:

- Mutoh RJ-900XG - najpopularniejsza drukarka sublimacyjna w Polsce
- Mutoh ValueJet 1638WX - szerokoformatowa drukarka sublimacyjna
- Mutoh ValueJet 1938TX - system do druku bezpośr. na tkaninach
- atramenty do druku sublimacyjnego i bezpośredniego
- tkaniny i materiały do zadruku cyfrowego tkanin

Więcej o targach FastTextile
Pobierz obrazki
EFI TV: nowości w Pro 32r+ 
Drukarka roll-to-roll EFI Pro 32r zadebiutowała na rynku rok temu, z miejsca stając się najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Teraz drukarka otrzymała kilka nowych, ekscytujących możliwości, które są charakterystyczne dla urządzeń z najwyższej półki cenowej. Z jednym ważnym zastrzeżeniem - drukarka EFI Pro 32r, która drukuje 265 m2/h, jest średnio o połowę tańsza, zarówno w zakupie jak i w eksploatacji.

Zobacz film
Pobierz obrazki
05.12 - ploterowe Dni Otwarte w Atrium
Chcesz wystartować z nowym biznesem, rozbudować park maszynowy, dobrać materiały lub doszkolić się z obsługi drukarek wielkoformatowych i oprogramowania? Przyjedź 5 grudnia do Opola na Dni Otwarte Atrium Centrum Ploterowe!

Na uczestników Dni Otwartych będzie czekać kilkanaście urządzeń do druku wielkoformatowego i post-produkcji oraz eksperci gotowi doradzić, zaprezentować możliwości maszyn i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

DNI SERWISOWE - nowość w programie

Podczas Dni Otwartych eksperci serwisu zaprezentują "na żywo" wybrane zagadnienia techniczne dotyczące obsługi drukarek wielkoformatowych i oprogramowania do druku.

Zapisy i informacje
Pobierz obrazki
Ze świata: "flagowiec" EFI w The Flag Shop
Susan Braverman i Ron Reyes z The Flag Shop mówią, dlaczego drukarka do tkanin EFI VUTEk FabriVU 340i była właściwym wyborem dla ich prężnej firmy w Vancouver w Kanadzie.

Zobacz film
Pobierz obrazki
12.12 - warsztaty oklejania pojazdów z IKONOS
12 grudnia 2019 IKONOS i Atrium Centrum Ploterowe po raz 26-ty organizują teoretyczne i praktyczne szkolenie z oklejania pojazdów p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”.

W ostatnich latach w tym cyklu szkoleniowym wzięło udział ponad 1000 uczestników!

Wiemy, że po takim szkoleniu, którego koszt porównywalny jest z zaledwie kilkoma metrami folii wylewanej uczestnicy będą jeszcze musieli wiele trenować aby aplikować na wysokim poziomie. Jednakże, mając na uwadze potężną dawkę wiedzy producenta folii i aplikatorów - zawodowców można tę drogę skrócić, a przez to zaoszczędzić wiele metrów źle zaaplikowanego winylu.

Informacje i zapisy
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Aplikacja folii typu "frosted"
Jest kilka technik klejenia aplikacji okiennych z folii typu "frosted" (efekt mrożonego szkła). Specjaliści z fabryki IKONOS prezentują jedną z nich.

Zobacz film | Kup folie online na ikonos.pl
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
Jesienna, wielka promocja ploterowa
Firma Atrium Centrum Ploterowe przygotowała atrakcyjne oferty na wielkoformatowe drukarki wielkoformatowe i urządzenia takich marek jak MUTOH, EFI, SUMMA, ARTEMIS czy NEOLT.

Pobierz cennik promocyjny (PDF)
Pobierz obrazki
OWV z podwójnym podkładem do druku LED/UV
Folia perforowana OWV IKONOS GP1600 oprócz druku atramentami eko/solwentowymi czy lateksowymi ma też możliwość zadruku w technologii LED / UV, dzięki specjalnemu podwójnemu podkładowi.

- grubość – 160µ
- tył – 140µ
- podwójny papier podkładowy silikonowany umożliwiający druk UV
- przód – biała perforowana folia PVC

Cena promocyjna: 6,79 zł/m²

Zadzwoń i zamów 77 458 16 81
 
Obserwuj nas:
  
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.