Pobierz obrazki
najnowszy biuletyn wielkoformatowy
17 października 2019
 
Z OSTATNIEJ CHWILI / NOWOŚCI
Pobierz obrazki
Seminarium - dlaczego warto wziąć w nim udział?
Doroczne Seminarium Wielkoformatowe Atrium Centrum Ploterowe, które odbędzie się 24-25 października w Opolu to solidna dawka wiedzy, najlepszych technologii, inspiracji i zabawy.

Co czeka na uczestników Seminarium?

- wiedza z pierwszej ręki od przedstawicieli takich marek jak:
  Mutoh, EFI, Summa, Neolt, Onyx czy Ikonos
- prelegenci z 5 krajów (prezentacje tłumaczone na j. polski)
- prezentacje ponad 20 urządzeń i oprogramowania “na żywo”
- polskie premiery: Mutoh XpertJet i Artemis Pulsar 2
- zakwaterowanie w hotelach w centrum Opola
- kolacja i specjalny koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY
- specjalne ceny tylko dla uczestników, np.:
   Mutoh XpertJet 1641SR: 13.990 € 12.490 € (trade-in)
  Mutoh XpertJet 1682SR: 19.990 € 16.990 € (trade-in)

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Strona Seminarium | pobierz formularz rejestracyjny (PDF)

Pobierz obrazki
Pierwsza instalacja EFI PRO 32R w drukarni
i agencji reklamowej Studio DAR.
EFI Pro 32r - pierwszy w Polsce, a drugi w Europie wielkoformatowy ploter drukujący, czołowego producenta drukarek przemysłowych pracuje w STUDIO DAR w Bielsku-Białej. O instalacji i użytkowaniu drukarki EFI oraz branży wielkoformatowej rozmawiamy z właścicielem drukarni i agencji STUDIO DAR, Bartoszem Przybyła.

Wywiad ukaże się w najbliższym wydaniu OOH Magazine.

Pobierz PDF

Pobierz obrazki
Pomysł na biznes: pokrowce na rowery
VELOSOCK rozpoczęła działalność jako lokalna łotweska firma. W ciągu zaledwie kilku lat stała się globalną marką z licznymi prestiżowymi nagrodami za wzornictwo i wszechstronną klientelą z całego świata.

Kto by pomyślał, że tak prosty pomysł - elastyczna osłona roweru ułatwiająca przechowywanie i transport rowerów - szturmem podbije świat rowerowy?

Gvido Bajars, współzałożyciel VELOSOCK, ujawnia, że w tym sukcesie pomogły mu 2 drukarki sublimacyjne Mutoh ValueJet 1638WX.
Pobierz obrazki
Jak to robią za granicą? Summa F
Zapraszamy na film, w którym użytkownicy płaskiego systemu tnącego Summa F udowadniają jak ten ploter pomógł im rozwinąć ich mało- i wielko-formatowy biznes.

"Większość osób, które kupują drukarkę wielkoformatową, szybko zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z posiadania systemu wykańczającego do wydajnej i dokładnej obróbki dowolnej liczby projektów..."

"I to nie wszystko… system wykańczania jest inwestycją długoterminową - prawdopodobnie przetrwa dłużej niż Twoje drukarki! Właśnie dlatego powinieneś wybrać Summa F, który jest solidny, niezawodny i tak wszechstronny, że będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby biznesowe za 5-10 lat!"

Pobierz obrazki
Super flatbed od Mutoh
Mutoh PerformanceJet 2508UF to wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki i zestawem zaawansowanych funkcji, które maksymalizują wydajność:

- 4 wysokowydajnymi głowicami w technologii „grayscale”,
- obsługą nośników o grubości do 10 cm i gramaturze 50 kg/m²,
- wielostrefowym stołem z podsysem (o różnych rozmiarach stref)
- systemem pinów pozycjonujących,
- możliwością rozbudowy do 6 głowic drukujących, itd.

Promocja w Atrium Centrum Ploterowe: 74.995 -> 65.995 €

Więcej o ploterze
 
KĄCIK TECHNICZNY
Pobierz obrazki
Summa GO Produce w wersji 1.7
Wraz z wydaniem GO Produce Summa nieustannie go rozwija aby jeszcze bardziej spełniała potrzeby użytkowników. Najnowsza odsłona w wersji 1.7 zawiera m.in. obsługę 5 nowych języków, zaktualizowany menadżer materiałów i wiele innych.

Zobacz pełną listę zmian
Pobierz obrazki
Nowość: EFI Fiery Intensify
EFI Fiery Intensify, dostępne jest dla drukarek z oprogramowaniem Fiery. To innowacyjna metoda renderowania, która poprawia kolory, nasycenie i intensywność - bez uszczerbku dla równowagi szarości i naturalnie wyglądających odcieni skóry. Funkcja ta jest dostępna podczas korzystania z profili ICC technologii Fiery Edge.

Zobacz film
Pobierz obrazki
Są płyty kompozytowe (ACP) i jest IKOBOND
Płyty kompozytowe (ACP - aluminium composite panel) to atrakcyjny, funkcjonalny nośnik o szerokich możliwościach stosowania w reklamie, budownictwie, przemyśle, dekoracji, itd.

Dostajemy sygnały z rynku, że użytkownicy konkurencyjnych, tanich płyt ACP spotykają się z wieloma niedogodnościami. Przykładowo twarda warstwa aluminium powoduje trudności z cięciem i frezowaniem. Wewnętrzne wypełnienie z post odpadów poprodukcyjnych nie wygląda zachęcająco. Na koniec sama płyta po jednym deszczu potrafi zardzewieć a przez to zniszczyć efekt wizualny. Pragniemy podkreślić że płyty IKOBOND w odróżnieniu od wyżej wymienionych, nie posiadają takich dolegliwości i są godne polecenia.
 
WARTO SKORZYSTAĆ
Pobierz obrazki
IKONOS: polski laminat anty-graffiti
Laminat IKONOS typu anty-graffiti jest dostępna w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. Folia ta posłuży do zabezpieczania powierzchni i znajdzie zastosowanie na witrynach, drzwiach, wiatach, środkach transportu, itd.

Kup online na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Mutoh: w Atrium ceny niższe niż w Europie
Polski dystrybutor drukarek wielkoformatowych Mutoh gwarantuje polskim użytkownikom niższe ceny od promocyjnych - europejskich.

Pobierz promocję Mutoh Europe
Pobierz obrazki
Lekkie płyty kompozytowe PVC-XPS-PVC
W ofercie Ikonos pojawiły się lekkie, 3-warstwowe płyty kompozytowe. Zewnętrzne okładziny to twarde PVC o grubości 1 mm, natomiast środkowe wypełnienie to z tzw. XPS (polistyren ekstrudowany). Od grubości warstwy XPS, zależy końcowa grubość płyty. W ofercie IKONOS można zamówić grubości 10 oraz 18 mm.

Płyty IKONOS oferowane są w atrakcyjnych cenach i standardowych wymiarach 122 x 244 oraz 205 x 305 cm i są obustronnie zafoliowane. W IKONOS istnieje też możliwość zamówienia płyt pociętych na gotowe formatki, z gładkimi krawędziami.

Płyta jest przeznaczona do druku LED / UV. Dzięki swoim właściwościom, płyty znajdą zastosowanie w aplikacjach gdzie czynnik decydujący ma niska waga i wysoka sztywność (podwieszenia, wypełnienia, płyty wolnostojące, itp). Niski ciężar wpływa także korzystnie na niższe koszty transportu (materiały lite o tej samej grubości są wielokrotnie cięższe) i łatwiejszy montaż.

Zainteresowany? Zadzwoń - tel. 77 458 16 81 lub napisz!
Pobierz obrazki
Folie frosted w 4 kolorach od Ikonos
Polskiej produkcji folie z efektem mrożonego szkła (frosted srebrny, zielony, różowy i niebieski) oraz folie PET z gotowymi wzorami (linie, pasy, kwadraty) polecane są do aranżacji wnętrz firm (przeszklenia, sale konferencje, ścianki działowe) i innych miejsc użyteczności publicznej, mieszkań a nawet do dekoracji mebli.
Zobacz online na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Strasznie dobra jakość folii Ikonos Quick-Stick!
Jak mawiał klasyk: "Płacisz mało... płacisz dwa razy" i to jest strrraszne!

Folie IKONOS serii Quick-Stick z klejem punktowym ułatwiającym aplikację są oferowane w atrakcyjnej i adekwatnej do ich jakości cenie.

Sprawdź na ikonos.pl
Pobierz obrazki
Zmiana czasu... na baner odblaskowy
Jesień, a wkrótce zima to bezsprzecznie coraz krótsze dni i szybki zmierzch, a co za tym idzie - idealny czas na zaproponowanie klientom banerów odblaskowych!

Baner odblaskowy IKONOS:
- odblaskowy, błyszczący baner PVC o strukturze plastra miodu
- wysokie parametry odblaskowości
- bardzo dobre właściwości zadruku (eko, mild, solvent, UV, lateks)
- gramatura: 520 g/m2
- rozmiary: 1.10, 1.37, 1.60, 2.25, 2.85, 3.20 x 50 m
- zastosowanie: banery reklamowe, szyldy, konstrukcje billboardowe...

Kup online na ikonos.pl
 
KĄCIK PRASOWY
Pobierz obrazki
Ploter "do wszystkiego"
Seria ValueJet UH japońskiej firmy Mutoh to plotery hybrydowe, czyli drukujące zarówno z roli na rolę, jak i – dzięki dostawianym stołom – na materiałach sztywnych. Obejmuje 2 bliźniacze drukarki: Mutoh ValueJet 1626UH oraz Mutoh ValueJet 1638UH. Pierwsza z nich pracuje od początku br. w firmie Kurcewicz.

Nasz nowy ploter LED-UV marki Mutoh jest używany praktycznie do wszystkiego. Drukujemy na nim folie samoprzylepne, hologramy, tapety, płyty PVC. Jest to bardzo wszech stron na maszyna – mówi przedstawiciel firmy.

Czytaj cały artykuł (PDF, Poligrafika)
 
Obserwuj nas:
  
Biuletyn informacyjny Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Gosławicka 2d.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe są własnością odpowiednich firm.
Podane ceny są cenami netto i obowiązują do odwołania lub wyczerpania zapasów.